Tajne pozycje menu, które możesz zamówić w Panera

Chleb Panera Joe Raedle/Getty Images

Może wydawać się dziwne, aby znaleźć Chleb Panera , sieć piekarni i kawiarni, która oferuje „zdrowszy” wybór fast foodów, oferowałaby tajne menu. Zwłaszcza, że ​​obecne menu restauracji pełne zup, sałatek, kanapek i ciast oferuje wiele możliwości dostosowania.


Sekretne menu w restauracjach też nie są zupełnie nowe, zwłaszcza w popularnych sieciach fast foodów. Ale zazwyczaj są one przejawem kreatywności klientów z nieograniczonymi darmowymi dodatkami lub wynikiem kreacji Frankensteina, które działają w ograniczonych celach promocyjnych, ale zyskują kultowe obserwacje.Ponadto tajne pozycje menu często zmierzają w kierunku wyjątkowo przesadnej odmiany. Poczwórne stosy burgerów, góry dodatkowego sera lub dziwne kombinacje smaków ( burger z masłem orzechowym i boczkiem , ktoś?). Ta zmiana w ekstrawagancki nadmiar jest nieco sprzeczna z podstawowymi przekonaniami firmy Panera dotyczącymi oferowania klientom czystych, bogatych w składniki odżywcze wyborów. Dlatego prawdopodobnie nie jest zaskoczeniem, że ich tajne menu „mocy” odwraca zwykłe trendy na rzecz misek i sałatek wypełnionych białkiem, minimalizując przetworzone węglowodany.
I tak, oznacza to brak chleba do zamówienia Chleba Panera.

Tajne menu Panery nie jest nowe... ani tajne

Panera Chleb menu Joe Raedle/Getty Images

Wystarczająco ciekawe, Chleb Panera Tajne menu nie jest wynikiem kreatywnych klientów ani luki w wyborach, ale oddanych wysiłków firmy. Został wprowadzony w 2013 roku za pośrednictwem programu lojalnościowego dla klientów i kanałów mediów społecznościowych.costco polski hot dog

W momencie jego wprowadzenia były główny specjalista ds. Koncepcji Scott Davis wyjaśnił, że ruch Aby zaprezentować tajne, bez chleba pozycje menu, starano się dotrzeć do nowych grup demograficznych klientów: każdego, kto unika glutenu, chce schudnąć poprzez ograniczenie węglowodanów lub diabetyków.

„To prawdopodobnie najbardziej ekstremalna dieta przeciw rodzaju Panery, jaką możesz mieć, prawda? Nie zawiera chleba, mąki i tego typu rzeczy – powiedział Davis. „Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie zastanawiał się nad Panerą, ponieważ jest w niej nazwa „chleb”… to jest sposób na otwarcie tych drzwi”.Aby uzyskać dostęp, wystarczy wspomnieć, że chcesz zamówić u from sekretne menu a personel zajmie się resztą, otwierając drzwi do świata przedmiotów „mocy”. W dzisiejszych czasach tajne menu już oficjalnie nie istnieje — przynajmniej według Panery Bread. Oczywiście nadal możesz zamówić te tajne pozycje menu z większości lokalizacji Panera, wystarczy powiedzieć personelowi dokładnie, co znajduje się w każdym z nich.

Mocna śniadaniowa miska z białka jaja Panera z pieczonym indykiem

Panera Facebook

W tajnym menu Panera Bread jest kilka doskonałych opcji śniadaniowych, zaczynając od napakowanego białkiem miska z białka jaj z pieczonym indykiem . Zgodnie z niskowęglowodanową obróbką, którą otrzymuje każda pozycja w tym menu, ta miska zawiera również ciepły szpinak dla niemowląt, pieczoną paprykę i pesto bazyliowe. To nie jest wyszukane i naprawdę nie ma w tym wiele. Ale jeśli chodzi o śniadania typu fast food, jest to prawie tak czyste, jak to tylko możliwe i na pewno nie skąpi smaku. W niektórych lokalizacjach jest nawet dostępny na zwykłej tablicy menu — chociaż większość lokalizacji woli zachować tę jedną tajemnicę.

Dodatkowo, jak często masz okazję zjeść indyka na śniadanie? Jasne, w dzisiejszych czasach można dość łatwo znaleźć kiełbasę lub bekon na bazie indyka, ale prawdziwy pieczony, pokrojony w plastry indyk na białkach jaj jest nieco bardziej wyjątkowy. A dzięki zaangażowaniu Panera Bread w odpowiedzialnie pozyskiwaną żywność, możesz oczekiwać, że indyk nie będzie zawierał antybiotyków.

Dzięki wartości odżywczej 180 kalorii, siedmiu gramom węglowodanów i 25 gramom białka, dodatkowe białko powinno wystarczyć na rozpoczęcie dnia.

Moc Panery Sałatka śródziemnomorska z pieczonego indyka

Panera Panera

Niech indyka toczy się dalej z moc sałatka śródziemnomorska z pieczonego indyka z tajnego menu Panera Bread. Ta sałatka wydaje się, że coś takiego powinno znaleźć się wśród zwykłych propozycji sałatek Panera Bread, ale tak nie jest. Chociaż może brakować mu pizzy z jabłek Fuji lub maku truskawkowego, czego oczekuje się od Panery, dodane białko z tukeya sprawia, że ​​jest to świetny wybór, przy jednoczesnym ograniczeniu dodatku cukru i węglowodanów w zbyt wielu dodatkach. Nie wspominając o warstwach smakowych z czerwonej cebuli, pomidorów i oliwek Kalamata, a także dressingu z oliwy z oliwek, a wszystko to na łóżku z młodym szpinakiem i sałatą rzymską.

jak smakuje masago?

Panera pierwotnie rozwinął tajne menu członkom programu lojalnościowego MyPanera w ramach programu „Panera Lose It! Challenge” w 2014 roku. Wydarzenie zachęciło konsumentów do zrzucenia pięciu kilogramów w ciągu sześciu tygodni. Sałatka o niskiej zawartości węglowodanów nie jest zaskakującą cechą wyzwania związanego z odchudzaniem, ale przynajmniej ta jest smaczna. Wartość odżywcza tej sekretnej sałatki z menu to 320 kalorii, 12 gramów węglowodanów i 22 gramy białka.

jak podgrzać burrito

Mocna śniadaniowa miska jajeczna Panera ze stekiem

Panera Panera

Chcesz podnieść stawkę miską śniadaniową? Mocna śniadaniowa miska jajeczna Panera ze stekiem zawiera kilka uncji smażonego steku z polędwicy wołowej, dwa jajka po słoneczku, awokado i pomidory. Panera oferuje kanapka ze stekiem i jajkiem? w swoim normalnym menu śniadaniowym, ale miska po prostu odcina węglowodany z bajgla ze wszystkiego na rzecz zdrowych tłuszczów z awokado i żółtka jaja.

Nawet przy nieco zmniejszonej zawartości białka o 20 gramów dodatkowy skok kalorii do 230 sprawia, że ​​jest to idealne paliwo na poranny trening. Dodatkowo wszystkie te zdrowe tłuszcze stanowią idealny poranny wybór dla osób na diecie Paleo.

A jeśli to nie wystarczy, by przekonać Cię o sile stek i jajka , kombinacja jest tradycyjna wybór śniadań astronautów NASA . Mając to na uwadze, można bezpiecznie tworzyć straszne kalambury i nazywać tę miskę nie z tego świata.

Sałatka śródziemnomorska z kurczakiem o mocy Panery

Panera Panera

Chleb Panera oferuje imponującą gamę sałatek w stylu śródziemnomorskim i zwykle jeżdżą na rowerze. Ale w przypadku Sałatka śródziemnomorska z kurczakiem o mocy Panery , otrzymujesz kolejny prosty, czysty wybór na zdrowy lunch. Odzwierciedla podstawę mocnej śródziemnomorskiej sałatki z indyka, ponieważ zaczyna się od młodego szpinaku i sałaty rzymskiej. Ten jednak jest zwieńczony plastrami kurczaka bez antybiotyków, pokrojonymi w kostkę pomidorami, jajkami na twardo i bekonem, a także skropioną oliwą z oliwek.

Ponownie, te sałatki nie zostały zaprojektowane z myślą o unikalnych kątach smakowych. W rzeczywistości prawdopodobnie przypominają coś, co możesz stworzyć we własnej kuchni, ale po części o to chodzi. To menu zostało zaprojektowane z myślą o celach odchudzania i ograniczeniach dietetycznych.

Moc śródziemnomorska sałatka z kurczakiem Panera ma wyższe wartości odżywcze niż sałatka z indyka, z 360 kaloriami, 12 gramami węglowodanów i 35 gramami białka. Ale jeśli martwisz się tymi liczbami, wstrzymaj się z dressingiem z oliwy z oliwek. I tak jak w przypadku wszystkich sałatek chlebowych Panera, będziesz mógł spersonalizować swoje warzywa.

creme brulee w ogrodzie

Mocny hummus z kurczaka Panera power

Panera Panera

Powrót do misek! moc hummus z kurczaka power dodaje bardzo potrzebnego kopa do tajnych list menu w Panera Bread z dodatkiem hummusu z kolendry jalapeno. Niepowtarzalny smak hummusu w połączeniu z kurczakiem, młodym szpinakiem, pokrojonymi w kostkę pomidorami, siekanym ogórkiem i czerwoną cebulą, wykończony wyciskaniem świeżej cytryny i posiekaną świeżą kolendrą, czyni go prawdziwym wyróżnikiem.

„Hummus nadaje temu daniu wyjątkowy kęs” – mówi John Taylor, członek zespołu gastronomicznego restauracji na blogu na stronie Panery . „Smak jest naprawdę niezrównany”.

Jest to kolejna tajna pozycja menu, która została przeniesiona na normalną tablicę menu Panera Bread w niektórych lokalizacjach — ale jeśli twoja lokalizacja nie była tak szczęśliwa, musisz ją zamówić po cichu. Zawiera nieco więcej węglowodanów niż inne tajne wybory w menu, ale białko sprawia, że ​​w tym przypadku jest to warte zachodu, z 330 kaloriami, 23 gramami węglowodanów i 33 gramami białka.

Stek z sałaty Panera okłady

Panera Panera

Wciąż wydaje się trochę herezją, aby zamówić coś w Panera Bread i nie otrzymać żadnego chleba, ale to nie znaczy, że nadal nie możesz zamówić kanapki. okłady z sałaty power steak power z tajnego menu Panera pozwala zbudować własny wrap, aby zapewnić bardziej praktyczne wrażenia.

Nawet jeśli z jakiegoś powodu Chleb Panera, w którym lądujesz, nie rozpoznaje tajnego menu, większość lokacji nadal powinna być w stanie zapewnić niezbędne składniki. Poproś o kilka kawałków steku z polędwicy wołowej, kilka olbrzymich liści sałaty, pomidory, czerwoną cebulę, ogórki i pesto bazyliowe. Dodaj kolendrę i wyciśnij sok z cytryny.

Charakter DIY okładów sałaty ze stekiem energetycznym w porównaniu z innymi tajnymi pozycjami menu w rzeczywistości czyni go bardziej podobnym do pozycji stworzonych przez klientów, które można znaleźć w tajnych menu w innych placówkach. Niezależnie od tego, jest to kolejny wybór niskowęglowodanowy, wysokobiałkowy z 280 kaloriami, 7 gramami węglowodanów i 28 gramami białka.