Sekretna metoda, której używa pionierka, aby uzyskać idealny mostek

Mostek wołowy pokrojony w plasterki

Skromny mostek wołowy jest trochę jak Owen Wilson ze świata mięsa. Ten przystojny ragamuffin to przebój na listach i prawdziwy sympatia tłumu, prawdopodobnie dlatego tak często widuje się go na weselach, pogrzebach i okazjonalnych filmach Wesa Andersona. Biorąc to pod uwagę, mostek, kawałek mięsa, który pochodzi z klatki piersiowej bydła, może być trudny do pogryzienia i trudny do przełknięcia, jeśli nie jest odpowiednio ugotowany (patrz: Zoolander 2 ), ale jeśli masz cierpliwość, by gotować mostek powoli i nisko, będziesz miał w swojej kuchni rewelacyjny element.


Ponieważ chcesz, aby wszystkie włókniste tkanki utrzymujące mostek stopniowo rozpuszczały się, mostek jest często robiony w powolnej kuchence lub wędzarni (poprzez Prawdziwe proste ). Ale Ree Drummond, znana również jako Pionierka, lubi gotować swój mostek w piekarniku, dusząc go z własnymi sokami i kilkoma specjalnymi składnikami. A ponieważ Drummond wychowuje pięcioro dzieci na ranczu w Pawhusce w stanie Oklahoma, zwykle dajemy jej wątpliwości, jeśli chodzi o właściwy sposób gotowania wołowiny dla tłumu (poprzez Kobieta-pionierka ).Daj sobie czas na mostek i pal

Wołowina w wędzarni

Drummond zaleca marynowanie mostka wołowego przez 24 godziny przez 48 godzin w połączeniu soku z cytryny, sosu sojowego, consomme wołowego i czosnku oraz jednego składnika, który brzmi jak następna kampania reklamowa Hansela: Liquid Smoke. — Nadaje mięsu lekko hikorowy posmak — mówi Drummond. Innymi słowy, to świetny sposób na zakup tego smaku, który właśnie skończył z palaczem, bez kupowania całego palacza. (Jeśli nie masz pod ręką płynnego dymu, Dobre jedzenie BBC sugeruje nacieranie przyprawami z odrobiną hiszpańskiej wędzonej papryki, która dałaby taki sam efekt jak płynny dym Drummonda.)
Gdy ten zły chłopiec zostanie przygotowany do piekarnika, przygotuj się na pośpiech i czekanie. Brak wystarczającej ilości czasu, aby mostek stał się delikatny, rozwija bogate smaki i rozpływa się w ustach, jest jednym z typowe błędy ludzie robią podczas gotowania tego konkretnego kawałka wołowiny. Kobieta-pionierka zaleca około 40 minut gotowania na funt, ale dodaje, że jeśli po tym nie będzie już całkowicie delikatna, po prostu daj jej jeszcze godzinę. Jeśli na przykład uważałeś Owena Wilsona za twardego we wczesnych latach, ale z czasem go pokochałeś, wiesz dokładnie, o czym mówimy.