Sekretny składnik Tia Mowry dla Collard Greens - ekskluzywny

 tia mowry w kolczykach w kształcie koła Frazera Harrisona/Getty Images Oliwia Bria


Kiedy na horyzoncie zbliża się najlepsze święto kulinarne w roku, nie zadzieraj nosa — podobnie jak Tia Mowry. Aktorka z serialu „Siostro, siostro” ujawniła swój sekret puree ziemniaczanego przed Świętem Dziękczynienia (konfitura z czosnku) oraz rodzinnego przepisu, który zajmuje miejsce na jej stole w jadalni. w ekskluzywny wywiad z SN Mowry skomentowała jej najczęściej omawiane przepisy i jej codzienną rutynę obiadową. Chociaż jej dzieci to uwielbiają Makaron bez pieczenia z serem , jej świąteczna sałatka ziemniaczana bierze ciasto — i szarlotkę.Według Wszystkie przepisy , danie zwykle składa się z dużych zielonych liści z usuniętymi łodygami. To popularne południowe jedzenie, które ma wiele zastosowań kulinarnych, na przykład w zupach i sałatkach, lub często jest łączone z mięsem. Wiadomo, że Collard Greens mają gorzki smak i często pojawiają się podczas tradycji Święta Dziękczynienia. W domu Mowrych danie to jest przekazywane z pokolenia na pokolenie, już od prababki osobowości telewizyjnej. Jednak gwiazda „Zjazdu rodzinnego” robi to trochę inaczej.
Mowry sezonuje zieleninę wcześniej

 Collard Greens w s poy Johna Quinna/Getty Images

„To, co robię inaczej niż moja babcia, moja mama i moja prababcia, zwykle przyprawiają warzywa, gdy płyn znajdzie się w garnku” Tia Mowry powiedziała SN . „Doprawiam swoje warzywa oliwą z oliwek, dzięki czemu smak jest o wiele mocniejszy” – powiedziała. Aby uzyskać ten bardziej „mocny” smak, należy powstrzymać się od dodawania przypraw do wody, w której gotuje się kapustę. Mowry radzi raczej dodawać przyprawy do smażonej cebuli przed dodaniem płynów, na jej przepis na sałatkę z kapusty. Była gwiazda Disneya wyjaśniła, że ​​kiedy łączysz oliwę z oliwek i bekon na patelni, powinieneś „dodać wtedy swoje przyprawy”. Mowry dodał, że można pominąć oliwę z oliwek, jeśli wolisz wykorzystać naturalne tłuszcze z bekonu.Mówi również, że możesz zostawić łodygi, aby „miło chrupały zielenie”, ale nie ciąć ich zbyt grubo. Osobowość kulinarna dzieli się z ukochaną przepis na sałatkę z kapusty na stronie Food Network, w której przyprawą jest odmiana siedmiu różnych przypraw (i trochę wytrawnej musztardy).

Dowiedz się więcej o LACTAID na jego stronie stronie internetowej i bądź na bieżąco z najnowszymi projektami Tii Mowry strona na Instagramie .