SG Howe

Podążać LokalizacjaRochester, MN SzkołaUpper Iowa University, Drake University EkspertyzaKawa, pieczenie, podróże i przygoda, opracowywanie przepisów, joga i dobre samopoczucie, technika
  • Savannah jest dziennikarką magazynu i poruszała wiele tematów podczas swoich podróży.
  • Tematy jej wywiadów obejmowały szefów kuchni z gwiazdką Michelin, olimpijczyków i ekspertów, którzy są pionierami w swoich dziedzinach, od uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji po sztukę i badania nad rakiem.
  • Wiecznie ciekawa studentka, Savannah zawsze pracuje nad poszerzeniem swojej wiedzy na temat jedzenia i napojów, technologii i przygód.

Doświadczenie

Savannah jest byłym członkiem kierownictwa redakcji gazety, który odnalazł wolność w niezależnym pisaniu i dziennikarstwie. Podczas swojej pracy w gazecie zdobyła wiele wyróżnień w reportażu, pisaniu i fotografii. Jej prace można znaleźć w Minnesota Women's Press, Lively Table oraz wielu krajowych i regionalnych magazynach. W wolnym czasie Savannah zajmuje się ogrodnictwem, gra w przytulne gry, fotografuje i pije duże ilości kawy.

Edukacja

Savannah uzyskała licencjat z dziennikarstwa i nauk politycznych w North Iowa Area Community College oraz tytuł licencjata z dziennikarstwa i komunikacji masowej na Uniwersytecie Upper Iowa. Uczestniczyła również w prestiżowych Iowa Writers' Workshop na University of Iowa. Historie autorstwa SG HoweKategorie porady drink Inspiracja