Ciemna prawda o wodzie kartonowej

kartony Facebook

Osoby pijące wodę zawsze wydają się szukać nowych sposobów na poprawę swojej przyjaznej dla środowiska gry. Wydawanie nawet 50 dolarów na fantazyjną butelkę wielokrotnego użytku to według tysiącletniego trendu Atlantycki . Picie ze zwykłej plastikowej butelki na wodę , tymczasem — rodzaj, który twój supermarket sprzedaje na paletach — jest pogardzany w pewnych kręgach.


Z drugiej strony woda w kartonie została przyjęta jako bardziej zrównoważona opcja dla osób pijących wodę, które nie chcą nosić ze sobą butelki wielokrotnego użytku. Wciąż starają się unikać plastikowych butelek, które mogą zanieczyszczać nasze oceany. „Uważamy, że pakowana woda powinna być zdrowa i czysta, i dlatego Boxed Water jest w 100 procentach wolna od BPA i ftalanów, wolna od zanieczyszczeń lub rzeczy, których nie potrzebujesz” – powiedział Daryn Kuiper, dyrektor generalny Boxed Water is Better. Nurkowanie z jedzeniem . „Boxed Water oferuje wybór, który odpowiada potrzebom konsumentów poszukujących lepszej opcji w pakowanej wodzie — bardziej zrównoważonej i bardziej przemyślanej opcji”.Ale możesz też nie wyświadczać Matce Ziemi tak wielu przysług, pijąc w kartonach.
co to jest baja blast?

Kartonowa woda nadal tworzy odpady. Poza tym to bardzo drogie

Tylko woda woda Facebook

Większość marek wody w opakowaniach kartonowych opiera się na połączeniu papieru i innych składników nadających się do recyklingu, takich jak plastik i aluminium, które są postrzegane jako bardziej zrównoważone, ale to nie eliminuje problemu odpadów, według Szybka firma . Dzieje się tak, ponieważ tylko wyspecjalizowane zakłady są w stanie poddać te materiały recyklingowi, a wiele kartonów i tak trafi na wysypiska śmieci. W niektórych krajach kartony trafiają nawet na plaże i do oceanu, podobnie jak plastikowe butelki po wodzie (poprzez Opiekun ). Biorąc to pod uwagę, w e-mailu do Tłuczony , Boxed Water is Better, dyrektor ds. marketingu, Rob Koenen, wyjaśnił, „72 procent Amerykanów ma dostęp do recyklingu aseptycznych kartonów przy krawężniku – to wzrost z 50 procent kilka lat temu i przewidujemy, że wzrośnie jeszcze bardziej, gdy ludzie przestawią się z innych produkty odnawialne”.

W międzyczasie jednak woda z kartonu może być trochę drenażem dla Twojej świnki skarbonki. W zależności od marki zapłacisz około 30-35 USD za 24-paczkę wody w kartoniku (przez Amazonka ). W porównaniu do Twojego podstawowego woda butelkowana marki sklepowej marek, które mogą kosztować około 30 USD więcej za opakowanie, chociaż Koenen zwraca uwagę, że porównanie jest mniej drażniące, gdy patrzy się na marki wody butelkowanej premium. „Nasze ceny są celowo utrzymywane na niższym poziomie niż w przypadku większości wód premium, takich jak Fidżi, Voss, mimo że nasze twarde koszty są najprawdopodobniej trzykrotnie wyższe” – powiedział w e-mailu.Ale jeśli kupujesz wodę w kartonach, powinieneś poddawać je recyklingowi razem z puszkami, plastikiem i szklankami, a nie butelkami z wodą lub papierem (przez Insider biznesowy ).