Słupek z Cracker Barrel, który zmusił klientów do uzbrojenia

 Fotele bujane w Cracker Barrel Felipe Sanchez/Shutterstock Matt Byrne


Cracker Barrel zawsze starał się być nieco inny. Od 1969 roku pierwsza Cracker Barrel ma na celu zapewnienie ludziom w drodze szybkiej i niedrogiej opcji jedzenia. Miało być krokiem naprzód w stosunku do fast foodów, a jednocześnie oferować komfort znanej restauracji. Założyciel Danny Evins wyposażył również każdą restaurację w sklep z pamiątkami dla tych, którzy chcieli kupić kawałek Americana lub małe pamiątki z podróży. Celem było opracowanie doświadczenia wykraczającego poza obfite posiłki w niskiej cenie (za pośrednictwem firmy O stronie ).Od momentu premiery jego model niewiele się zmienił. Cracker Barrel wciąż szczyci się bujanymi fotelami siedzenie na werandzie, zachęcanie do staroświeckiego, dobrego siedzenia i może strugania, podczas rozmowy z innymi klientami. Nadal możesz dostać sycące południowe domowe śniadanie za 9,99 USD za jego menu . Jednak możesz również znaleźć się w środku nadawania skarg, jak doświadczył Cracker Barrel w mediach społecznościowych, a kilka osób zgłosiło pewne problemy z obsługą klienta, na które natknęli się z długoletnią amerykańską instytucją podczas tego, co miało być zabawna ankieta.
Cracker Barrel nagrzewa się podczas sesji na Facebooku

Facebook

Atak na Cracker Barrel pojawił się znikąd. Nie było żadnego wystrzału na całym świecie ani nic w tym rodzaju. Raczej Cracker Barrel opublikował post w ankiecie Facebook , który po prostu pytał odwiedzających „Gdzie jest twój piknik?”Z jakiegoś powodu ten post przyciągnął kilka krytycy Cracker Barrel , z wieloma przytaczającymi nieszczęśliwe doświadczenia z firmą. „Od tygodni próbuję się z tobą skontaktować telefonicznie, przez komunikator i przez twoją stronę internetową. Nikt do mnie nie oddzwonił” – powiedział jeden z niezadowolonych komentatorów. Wyjaśnili, że mają karty podarunkowe, które nie są honorowane w sklepie. Inna osoba stwierdziła, że ​​miała podobny problem z kartami podarunkowymi. Twierdzili, że czekali „dwa tygodnie” po tym, jak powiedziano im, że Cracker Barrel „zastąpi ich” i jak dotąd nic się nie wydarzyło. Trzeba przyznać Cracker Barrel, że firma odpowiedziała na Facebooku, prosząc o więcej informacji, aby pomóc.

W tym przypadku bardzo niewiele osób rzuciło się w obronę restauracji. Garstka osób odpowiedziała na pierwsze pytanie ankiety piknikowej, ale z złośliwymi komentarzami, takimi jak „Na mojej kanapie, w rozciągliwych spodniach” lub „W parku”. Większość z nich była negatywna, a niektórzy odebrali to jako okazję do całkowitego wyrzeczenia się marki. „To będzie mój ostatni raz w Cracker Barrel, porcje zostały pokrojone, menu na śniadanie zmieniło się, a tutaj nie ma wartości ZERO”.Chociaż z pewnością nie oznacza to śmierci dla serii, jasno wynika z komentarzy, że Cracker Barrel ma na swoich rękach bardzo nieszczęśliwych klientów.