So Delicious wypuściło limitowaną edycję bez produktów mlecznych Holiday Nog

 szklanki ajerkoniaku z ciasteczkami cukrowymi Natashabreen/Getty Images Gillian Król


Święto Dziękczynienia jest tuż za rogiem i wiesz, co to oznacza. Już prawie święta. A to oznacza, że ​​gdzieś jest już północ. Może to oznaczać, że masz ochotę na a domowy przepis na ajerkoniak – ale nie każdy może sobie pozwolić na ten świąteczny przysmak ze względu na ograniczenia dietetyczne lub alergie pokarmowe.naśladowca ukąszenia jajka Starbucks

Ale chociaż kiedyś można było dostać gloppy nog tylko w sklepach zrobionych ze śmietany i bogatego mleka mlecznego, obecnie istnieje wiele rodzajów nogów na bazie roślin, które przynoszą kremową orzechowość (bez śmietany).
Nogi roślinne są również świetną opcją dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Pół szklanki porcji Hooda Na przykład Golden Eggnog zawiera 20% zalecanej dziennej wartości cholesterolu, a także 9 gramów tłuszczu i 5 gramów tłuszczów nasyconych (jedna czwarta zalecanego dziennego spożycia tłuszczów nasyconych). A kto poprzestanie na jednym nędznym półfiliżance?

Załóż swój roślinny nog

 Świąteczny bar z So Delicious So Delicicious Dairy Free/FacebookJeśli jesteś weganinem lub wegetarianinem miłośnikiem nogów (lub miłośnikiem nogów z alergiami pokarmowymi), nadchodzą dobre wieści. Nogi roślinne ponownie pojawią się w lodówce w sklepie spożywczym. Dostępne tylko w okresie wakacyjnym, Tak pyszne przywraca swój Coconutmilk Holiday Nog. Ten napój na bazie kokosa wyróżnia się krótką listą składników oraz wyróżniającym się kremowym smakiem i bogatą kokosową konsystencją. W rzeczywistości uznaliśmy to nawet za jedno z najlepsze ajerkoniak ze sklepu , pokonując między innymi wysokiej klasy tradycyjny nog Horizon Organics i podstawowy produkt supermarketów Lucerne Dairy. Zawiera tylko 2 gramy tłuszczu i 90 kalorii na porcję. Ponadto jest w 100% wolny od cholesterolu.

Kolejną świetną opcją dla osób z upośledzeniem nabiału w tym sezonie świątecznym jest Jedwab Klocek. Oba są dostępne tylko w okresie świątecznym, więc zaopatrz się, póki możesz. Silk Nog jest wytwarzany z mleka sojowego. Zawiera nuty cynamonu i gałki muszkatołowej i zawiera tylko odrobinę prawdziwego rumu dla dodatkowego efektu smakowego. Za jedyne 2,89 USD jest również nieco tańszy niż So Delicious's Holiday Nog, który kosztuje 3,19 USD. Jednak w duchu uczciwości Silk Nog osiągnął najniższy poziom na naszej liście kupionych w sklepie nogów.