Sonic ma dobre wieści dla fanów swoich serników

Dźwiękowy Dźwiękowy

Jeśli chodzi o kanapki, bardzo niewiele kreacji osiągnęło prestiż i kaliber oficjalnej kanapki Filadelfii, filadelfijskiego cheesesteku. Według Odwiedź Filadelfię , cheesesteak został wynaleziony w 1930 roku przez sprzedawcę hot-dogów Pata Olivieri. Olivieri zrobił dla siebie kanapkę z grillowaną wołowiną i przykuł wzrok taksówkarza. Reszta została zacementowana w historii jedzenia kanapek. Philly cheesesteak to stosunkowo prosta kanapka do przygotowania i składa się z cienko pokrojonej wołowiny, cebuli, zielonej i czerwonej papryki oraz sera provolone, a wszystko to na bułce typu hoagie (przez Pyszne ). W dzisiejszych czasach można znaleźć sklepy z kanapkami i restauracje w całych Stanach Zjednoczonych, serwujące i wymyślające to na nowo kultowa kanapka aby ich klienci mogli się cieszyć.


QSR m gazeta donosi, że miłośnicy cheesesteków Philly na całym świecie mogą teraz zaspokoić swoje zachcianki z Sonic Drive-In Specjalna odsłona dania: nowe Extra-Long Ultimate Cheessteaks, które zachwycają smakiem i dodatkami jak nigdy dotąd. Kanapki będą dostępne w całych Stanach Zjednoczonych i można je zamówić online lub za pośrednictwem aplikacji Sonic dla tych, którzy chcą dokonać transakcji zbliżeniowej.cukier w koksie vs pepsi

Sonic's Philly cheesesteki będą dostępne w dwóch odmianach

Sonic znak z chmurami Bloomberg/Getty Images

Klienci będą mogli cieszyć się dwoma wyjątkowymi wersjami klasycznej kanapki. Przekonają się, że mogą zagłębić się w pierwszą opcję, czyli ich Original Extra-Long Ultimate Cheesesteak. Ta kanapka będzie miała pyszny stek, świeżą grillowaną cebulę, roztopiony ser cheddar i pikantny sos serowy, a wszystko to zwieńczone charakterystycznymi złotymi Tots Sonica w wyjątkowo długiej bułce. Druga wersja tej kolosalnej kanapki Philly cheesesteak, trafnie nazwana Spicy Extra-Long Ultimate Cheesesteak, będzie miała wszystkie te same poprawki z dodatkową premią papryczek jalapeño dla tych, którzy chcą nieco urozmaicić.
Wiceprezes ds. Innowacji i Rozwoju Produktu w firmie Sonic, Scott Uehlein, mówi, że podejście marki do klasycznej kanapki posłuży jako oda do znanych smaków filadelfijskiego cheesesteku, jednocześnie zapewniając gościom wrażenia, które mogą uzyskać tylko w Sonic dodanie ich popularnych Tots (przez QSR ). Czy te pyszne kąski będą dostępne na długo? Niestety nie. Kanapki będą dostępne tylko do 28 lutego i kosztują około 4,29 USD. Możesz więc czerpać pociechę z faktu, że cena nie jest tak długa, jak w przypadku serników.