Nowy Cheeseburger Sonic Crave z tajnym sosem przyciąga wzrok Is

Cheeseburger Sonic Crave Dźwiękowy

Będziemy szczerzy — minęła minuta od pomysłu Dźwiękowy cheeseburger łaskocze nasze kubki smakowe. Sieć fast foodów typu drive-thru, znana przede wszystkim z brei, lemoniad i limonek, z pewnością zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach, ale restauracja cheeseburger nigdy nie była tym menu abyśmy wracali po więcej. Czy będziemy czekać w kolejce 15+ samochodów na Cherry Limeade Slush? Absolutnie. Czy zatrzymamy się na Chili Cheese Coney Dog po długim, słonecznym dniu na plaży? Obstawiasz. Ale jeśli chodzi o burgery, zawsze było więcej fast foodów, na których można się oprzeć. Przynajmniej do tej pory.


Najwyraźniej Sonic usłyszał wołania Ameryki o lepszy burger i ulepsza swoją grę z cheeseburgerami. Restauracja typu fast food oficjalnie wprowadziła nowy Cheeseburger Crave (przez Businesswire ), a ludzie są tu po to.Sos, którym warto się zachwycać

Kobieta je burgera Sonic w samochodzie Instagram

Jest wiele rzeczy do kochania w Crave Cheeseburger. Wykonany jest ze 100% czystego kotleta wołowego. Dodaj trochę pokrojonych w kostkę pikli, kilka plasterków pomidora, pokrojoną w kostkę cebulę i posiekaną sałatę, a otrzymasz przynajmniej klasycznego amerykańskiego burgera. Ale nowy burger Sonic ma dwa specjalne elementy, które wywyższają go ponad wszystkie inne.
Przede wszystkim kładą ser pod pasztecikiem, a nie na wierzchu. Sprawia, że ​​ser jest wyjątkowo rozpływający się, a ten rozpływający się ser zapobiega zsuwaniu się burgera z bułki, gdy go ugryziesz. Chociaż ruch sera pod kotletem jest innowacją w najlepszym wydaniu, nie jest to rzecz, która sprawia, że ​​ludzie w Sonic ustawiają się w kolejce po Crave Burger. Według Żuć bum , ten sekret tkwi w sosie.

Sekretny sos Crave Burger jest słodki i pikantny, i to wszystko, co wolno nam o nim wiedzieć. Restauracja fast food trzyma ten przepis w tajemnicy – ​​i nie bez powodu. „Sekret tkwi w sosie z nowym Crave Cheeseburger, który nieodparcie uzupełnia pikantne smaki i ułożone mocowania Sonic Cheeseburger”, Scott Uehlein, wiceprezes ds. innowacji i rozwoju produktów w firmie Sonic, powiedział w komunikacie prasowym .Sonic's Crave Cheeseburger będzie dostępny do 29 sierpnia w uczestniczących lokalizacjach. Sugerujemy udanie się tam JAK NAJSZYBCIEJ, aby wypróbować jeden dla siebie, do wyczerpania zapasów. Miejmy nadzieję, że ten ograniczony element menu stanie się trwały. Do 1 sierpnia Sonic's Crave Cheeseburger będzie kosztował połowę ceny, jeśli zamówisz online lub przez aplikację.