Nowe koktajle mleczne Sonic przyciągają wzrok

Sonic Espresso Shakes Dźwiękowy

Oto dobra wiadomość, aby złagodzić stres związany z tygodniem wyborczym: otrzymujemy dwie nowe Sonic Drive-In koktajle mleczne, oba z kofeina skręcać. Według Najlepsze produkty , nowe smaki koktajli Sonic – Wyrażone Klasyczny wstrząsnąć i Wietrzenie Espresso Master Shake — wyciekły na Strona na Facebooku lokalizacji Sonic w Kansas na tydzień przed ich oficjalnym ogłoszeniem, a sieć w końcu potwierdziła dziś rano nowe smaki w komunikacie prasowym na Przewód biznesowy .


Według komunikatu prasowego Espresso Classic Shake „łączy odważne, podwójne espresso z kremowymi, w 100% prawdziwymi waniliowymi lodami SONIC”, podczas gdy Oreo Espresso Master Shake jest w zasadzie taki sam, ale z kawałkami Oreo. „Espresso Shakes cechuje gładka i energetyzująca równowaga, gdy zderzają się dwa różne smaki”, powiedział Scott Uehlein, wiceprezes sieci ds. innowacji i rozwoju produktów. Uehlein dalej opisał smakołyki z kofeiną jako „...idealne połączenie w chwilach, gdy nasi goście szukają tego nieodpartego odprężenia w swoich czasach”.Oto, co klienci mają do powiedzenia na temat nowych koktajli espresso Sonic

Wyciekła reklama Sonic na Facebooku Facebook

Recenzenci fast foodów Melz i Chris musieli spróbować koktajli jeszcze przed ich oficjalnym wydaniem (przez youtube ). - O mój boże, to jest takie... dobre - powiedział Chris, próbując Espresso Classic Shake. – Muszę ci podziękować, Sonic. Wziąłeś moje ulubione rzeczy na świecie i zamieniłeś je w shake'a. Masz swoją lody , masz swoje Kawa ...' Melz zgodził się, mówiąc: 'To jest takie dobre, mmm... o mój Boże.' Tej parze jeszcze bardziej spodobała się odmiana Oreo: „Dostajesz czekoladową, jak oreo pyszność. Jest taki dobry – wykrzyknął Chris. „To mój nowy faworyt, mam nadzieję, że zatrzymają go przez jakiś czas” – powiedział Melz.
Możesz zamówić nowe koktajle espresso na Strona Sonica lub za pośrednictwem aplikacji sieci. Aby uzyskać dodatkową dekadencję, możesz dodać dodatki, takie jak karmel i gorącą krówkę oraz dodatki, takie jak masło orzechowe i syrop czekoladowy. Te koktajle espresso są dostępne tylko w Sonic przez ograniczony czas, więc jeśli chcesz spróbować, koniecznie zamów je wkrótce.