Chipsy z kwaśnej śmietany i cebuli, od najgorszego do najlepszego

Chipsy z kwaśnej śmietany i cebuli on

Śmietana i cebula mogą wydawać się dziwnym połączeniem, jak na taką potęgę w świecie frytek. Jednak ta kombinacja smaków ma historię sięgającą dziesięcioleci. W rzeczywistości chipsy z grilla i chipsy ze śmietany i cebuli były pierwsze dwa chipsy smakowe, które trafią na rynek w Stanach Zjednoczonych.


Podczas gdy chipsy są obecnie w każdym smaku, jaki można sobie wyobrazić — od ranczo wasabi żetony do krabowy chipsy — chipsy z kwaśnej śmietany i cebuli pozostają tak popularne, jak zawsze. Tylko dwa smaki chipsów ziemniaczanych są jedzone częściej w Ameryce: zwykły i grill.Chociaż śmietanę i cebulę można znaleźć w prawie każdym sklepie, supermarkecie i automacie w całym kraju, nie wszystkie są sobie równe. Niektóre z tych żetonów są fantastyczne, podczas gdy inne desperacko potrzebują powrotu do deski kreślarskiej. Aby pomóc Ci odróżnić to, co najlepsze od reszty, uszeregowaliśmy chipsy z kwaśnej śmietany i cebuli — zaczynając od najgorszego.
Francuskie Słoneczniki Cebulowe

Francuskie Słoneczniki Cebulowe Facebook

Trudno być hiperbolicznym, kiedy opisujemy, jak źle smakują francuskie słoneczniki cebulowe. Te rzeczy są okropne i powinny zostać dożywotnie usunięte z koszyka. Jeśli trafisz na te chipsy, nawet ich nie próbuj — po prostu wrzuć je do najbliższego kosza na śmieci.

Francuskie Słoneczniki Cebulowe są opisane jako pełnoziarnista przekąska ze śmietany i cebuli. W rzeczywistości te chipsy smakują jak tektura o smaku cebuli. Co gorsza, nie jest to przyjemna wersja smaku cebuli. Zamiast tego smak przypomina bardziej cuchnący, zgniły oddech od kogoś, kto nie pamięta, kiedy ostatni raz mył zęby. Dodaj do tego cechy podobne do tektury, a te żetony nie mogłyby być znacznie gorsze.Jeśli chodzi o Sunchips, lekcja do nauczenia jest taka, że ​​tylko Zbierz Słoneczniki Cheddar smak w połowie przyzwoity. Każdy inny smak, w tym te francuskie słoneczniki cebulowe, jest albo obrzydliwe lub wręcz obrzydliwe . Odejdź od tej rady na własne ryzyko.

Quest Sour Cream & Cebulowe chipsy proteinowe

Quest Sour Cream & Cebulowe Chipsy Białkowe Facebook

Quest Sour Cream & Onion Protein Chips naprawdę spieprzą Ci mózg. Przez pierwszą sekundę lub dwie, kiedy jeden z tych żetonów jest w twoich ustach, będziesz naprawdę pod wrażeniem. Smakuje jak prawdziwa śmietana i chips z cebuli, które znasz i kochasz. Jednak wkrótce sprawy przybiorą obrót o 180 stopni.Gdy te chipsy zaczną rozpływać się w ustach, smak zmienia się z kwaśnej śmietany i cebuli w mdły proszek białkowy. To naprawdę szokujące, jak szybko następuje transformacja. W jednej sekundzie świętujesz, ponieważ wierzysz, że odkryłeś zdrowy chip, w następnej zastanawiasz się, czy go wypluć.

Szkoda, że ​​te sprawy przybierają gorszy obrót, ponieważ Quest Sour Cream & Onion Protein Chips są legalnie dobrze dla ciebie . Jedna torebka ma tylko 140 kalorii, aż 19 gramów białka i tylko cztery węglowodany netto.

Whole Foods 365 Chipsy ziemniaczane z kwaśną śmietaną i cebulą

Whole Foods 365 Chipsy ziemniaczane z kwaśną śmietaną i cebulą

Z jednej strony to godne pochwały Całej żywności 365 Chipsy ziemniaczane z kwaśną śmietaną i cebulą bezglutenowe i certyfikowane koszerne . Z drugiej strony te chipsy ze śmietany i cebuli dostępne w Whole Foods po prostu nie smakują dobrze. Ostatecznie ten fakt zastąpi wszystko inne.

Te chipsy są huśtawką i chybieniem, zarówno jeśli chodzi o aspekt kwaśnej śmietany, jak i aspekt cebulowy. Zamiast kwaśnej śmietany smakuje tak, jakby te chipsy zostały pokryte odrobiną mleka w proszku. Co gorsza, zamiast smakować jak cebula, chipsy te mają przytłaczający smak pietruszki. Pietruszka jest wymienione w składnikach , więc nie jest to całkowita niespodzianka. Niestety smak pietruszki jest zbyt mocny.

Okład z przekąskami mcdonalda został wycofany

Marka Whole Foods ma kilka wartościowych produktów, jednak powinieneś unikać ich chipsów. Jedynym wyjątkiem jest to, że można znaleźć ich chipsy, które smakują jak pastrami na żyto. Te żetony są na tyle wyjątkowe, że warto je wypróbować.

Popchipsy z kwaśną śmietaną i cebulą

Popchipsy z kwaśną śmietaną i cebulą Facebook

Zamiast zanurzać frytki we frytkownicy, Popchipy są tworzone w komorze ciśnieniowej. Chociaż ta strategia działa dobrze w przypadku innych smaków, w szczególności Barbecue i Crazy Hot, po prostu nie działa w przypadku Sour Cream & Onion Popchips. Te chipsy po prostu smakują jak całe mnóstwo niczego. Konsystencja jest stosunkowo przyjemna, ale bez wyraźnego smaku, twoje kubki smakowe będą się tak nudzić, że będą błagać o odłożenie paczki chipsów.

Podobnie jak wspomniane wcześniej chipsy Quest Sour Cream & Onion Protein Chips, Sour Cream & Onion Popchips można uznać za zdrową żywność. Te chipsy nie zawierają syntetycznych barwników ani sztucznych aromatów i zawierają tylko 120 kalorii, cztery gramy tłuszczu i jeden gram cukru na porcję. W porównaniu do smażonych chipsów ziemniaczanych te chipsy mają mniej kalorii i mniej tłuszczu – ale kompromis po prostu nie jest tego wart. Lepiej dla Ciebie i Twoich kubków smakowych zjedzenie kilku naprawdę dobrych chipsów z kwaśnej śmietany i cebuli niż całej torby tej nicości.

Kwaśna śmietana i Stax z cebuli

Kwaśna śmietana i warstwa cebuli Facebook

Lay's Stax są postrzegane przez wielu jako podróbka, niskoklasowa wersja Pringlesa, prawdopodobnie dlatego, że Lay's Stax zadebiutował w 2003 roku , podczas gdy historia Pringles sięga wstecz do 1956 . Chociaż nie zawsze jest to uczciwy sposób na porównanie tych dwóch marek, zdecydowanie uczciwie jest, jeśli mówisz o ich kwaśnej śmietanie i chipsach cebulowych.

Sour Cream & Onion Lay's Stax są wytwarzane z suszonych ziemniaków — i tak właśnie smakują. Chociaż jest to niewielkie ulepszenie nicości Popchipsa, można śmiało powiedzieć, że suszone ziemniaki nie są smakiem, którego kiedykolwiek pragnąłeś. Wyobraź sobie przyzwolenie Frytki McDonald's ostygnąć, a następnie zjeść frytki, gdy są zimne i bez sosu do maczania. To w zasadzie smak, którego można się spodziewać jedząc te chipsy.

Szukam w składnikach , te chipsy mają podobno kwaśną śmietanę i cebulę w proszku – a nawet maślankę i ser cheddar – ale nie możesz tego spróbować. Jedyne, czego będziesz smakować, to ziemniaki.

Cape Cod Sour Cream & Cebulowe chipsy ziemniaczane

Cape Cod Kwaśna Śmietana & Cebulowe Chipsy Ziemniaczane Facebook

Cape Cod sprzedawał się znakomicie kwaśna śmietana i zielona cebula frytki, ale tragicznie zostały przerwane w 2015 roku początek 2020 r. , postanowili sprowadzić je z powrotem — cóż, w pewnym sensie. Nowa wersja nazywa się Cape Cod Sour Cream & Onion Potato Chips. Patrząc wstecz, zmiana nazwy (z „zielonej cebuli” na „po prostu cebula”) powinna być wskazówką, że te chipsy nie będą takie same, jak te, które zniknęły w 2015 roku.

Zamiast być wspaniałym powiewem przeszłości, te chipsy z kwaśnej śmietany i cebuli od Cape Cod są rozczarowaniem. To bardzo rozczarowujące, ponieważ Cape Cod jest? jeden z najlepszych istniejące marki chipów. Zarówno smak, jak i tekstura tych chipsów są poniżej średniej. Połącz te dwie cechy i po prostu nie są warte swojej ceny.

Chociaż ich kwaśna śmietana i chipsy cebulowe są rozczarowujące, nie pozwól, aby powstrzymało Cię to przed wizytą w Fabryka Cape Cod jeśli kiedykolwiek będziesz miał okazję. Dostajesz darmowe frytki — a co jest lepsze niż darmowe, smaczne jedzenie?

Market Spiżarnia z kwaśną śmietaną i cebulowymi chipsami ziemniaczanymi

Market Spiżarnia Śmietana & Cebulowe Chipsy Ziemniaczane Instagram

Jeśli chodzi o Twoje pieniądze, Market Pantry Sour Cream & Cebulowe chipsy ziemniaczane można znaleźć tylko na cel i są bardzo konkurencyjne cenowo. Te z pewnością mają wystarczającą ilość smaku, ponieważ zarówno smak śmietany, jak i cebuli są nie do pomylenia. Faktura jest również dodatkowym atutem, ponieważ są to solidne frytki, które nie kruszą się na kawałki.

Niestety, wiadomości nie są dobre, jeśli chodzi o markę firmy Target, która składa się z kwaśnej śmietany i chipsów cebulowych. Te frytki są słone, a dokładniej bardzo słone. Zanim skończysz z torbą chipsów, będziesz zmęczony słonością i szukaniem szklanki wody.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz rozwiązać ten problem, dodając sos do maczania. Biorąc pod uwagę ich wytrzymałość, możesz z powodzeniem zanurzyć te frytki w dipie cebulowym bez odłamywania się żadnego z frytek wewnątrz dipu. Rezultatem będzie przekąska, która nie będzie już bombardować Twoich kubków smakowych słonością.

Czajnik z kwaśną śmietaną i cebulowymi chipsami ziemniaczanymi

Marka czajnika z kwaśną śmietaną i cebulowymi chipsami ziemniaczanymi Facebook

Jeśli masz nienasycone słodycze, naprawdę spodoba ci się Kettle Brand Sour Cream i Cebulowe Chipsy Ziemniaczane. W przeciwieństwie do wszystkich innych chipsów w tym rankingu, te chipsy marki Kettle są w rzeczywistości całkiem słodkie. Słodycz może na początku cię ogłuszyć, ale ci, którzy kochają słodycze, docenią te chipsy, zwłaszcza że w świecie przekąsek nie ma nic podobnego.

To powiedziawszy, jeśli uważasz, że nie ma miejsca na słodycz w torebce ze śmietaną i chipsami cebulowymi, nie kupuj ich. Będziesz bardzo rozczarowany i przestaniesz gryźć po jednym lub dwóch żetonach. Podczas gdy jedząc te chipsy możesz spróbować zarówno kwaśnej śmietany, jak i cebuli, słodki posmak dominuje we wszystkich innych smakach.

Dlaczego te chipsy są słodkie? Twierdzenia marki czajnik używają słodko-kwaśnej śmietany. Spojrzenie na składniki wskazuje palec na włączenie suszonego syropu z trzciny cukrowej.

Pieczone chipsy ziemniaczane z kwaśną śmietaną i cebulą Lay's

Kłaść Facebook

Kompromis to nazwa gry, jeśli chodzi o pieczoną śmietanę i chipsy ziemniaczane z cebulą Lay's. Te pieczone frytki są sprzedawane jako zdrowa alternatywa dla smażonych frytek. Z 65 procentami mniej tłuszczu niż smażone frytki, ta pieczona przekąska zrobiła duży krok naprzód, jeśli chodzi o bycie naprawdę zdrowym dla Ciebie. (a przynajmniej nie tak źle dla ciebie)

Zgodnie z oczekiwaniami istnieje zastrzeżenie, które należy uwzględnić w tym równaniu zdrowszej przekąski. Podczas gdy pieczone chipsy z kwaśnej śmietany i cebuli Lay's mają o 65 procent mniej tłuszczu, są o około 75 procent mniej aromatyczne niż ich smażone odpowiedniki. Jeśli chcesz pójść na kompromis, kup te żetony. W przeciwnym razie, jeśli uważasz, że to zły interes, wybierz inne chipsy ze śmietany i cebuli, które mają bardziej aromatyczny cios.

Jeśli chodzi o konsystencję, pieczone ziemniaczane chipsy Lay's z kwaśną śmietaną i cebulą są strzałem w dziesiątkę. Niektóre frytki są twarde i dają satysfakcjonujący chrup. Inne żetony w tej samej torebce rozsypują się w palcach.

Pringles z kwaśną śmietaną i cebulą

Pringles z kwaśną śmietaną i cebulą Facebook

Podczas gdy wcześniej wspomniany Stax Sour Cream & Onion Lay's ma przytłaczający smak suszonych ziemniaków, nie stanowi to aż takiego problemu Pringles z kwaśną śmietaną i cebulą . Chociaż są one również wykonane z suszonych ziemniaków, jest wystarczająco dużo kwaśnej śmietany i cebuli, aby w większości zamaskować ten smak ziemniaków. W rzeczywistości będziesz lizać palce, gdy skończysz jeść te chipsy, ponieważ smak kwaśnej śmietany i cebuli jest naprawdę przyjemny.

Na nieszczęście dla fanów Pringles po prostu niemożliwe jest, aby frytki z odwodnionych ziemniaków znalazły się wyżej na tej liście. Ignorując kwaśną śmietanę i polewę cebulową, same frytki po prostu nie wnoszą do stołu na tyle smaku, aby awansować wyżej w tym rankingu.

Dawno, dawno temu można było kupić Xtra Kickin Sour Cream & Onion Pringles i były jeszcze lepsze, ponieważ były doładowane smakiem. Ale póki możesz nadal znajdź te żetony wymienione na stronie Pringles, pozornie nie można ich kupić. Szkoda, ponieważ byliby to Pringles, których polecamy.

Chipsy ziemniaczane z kwaśną śmietaną i cebulą Clancy

Clancy Facebook

Najlepszą markę sklepową z kwaśną śmietaną i chipsami cebulowymi można znaleźć na Aldi . To tam znajdziesz Clancy's Sour Cream & Onion Potato Chips. Chociaż nie są to najlepsze z najlepszych, wysadzają z wody wszystkich innych konkurentów marek sklepowych.

Każdy chip jest wyposażony w zachwycający zing o smaku kwaśnej śmietany i cebuli. Konsystencja jest również plusem, ponieważ każdy chips jest niezawodnie chrupiący. Jedynym minusem jest konsystencja tych żetonów. Zbyt często dostaniesz torbę tych złych chłopców, w której praktycznie wszystkie żetony się rozsypały i zostają ci drobiazgi. Nadal dobrze smakuje, ale jest denerwujący.

Jeśli szukasz niskiej ceny, nie możesz się pomylić z Clancy's Sour Cream & Onion Potato Chips w Aldi. Te chipsy są tanie, ale nadal znacznie powyżej średniej pod względem smaku i tekstury.

Herr's Kettle Gotowane Chipsy Ziemniaczane ze Śmietanką i Cebulą

Pan Facebook

Musisz być bardzo ostrożny, kiedy kupujesz kwaśną śmietanę i chipsy cebulowe firmy Herr's. Nie kupuj chipsów ziemniaczanych Herr's z kwaśną śmietaną i cebulą które mają fale . Te pofałdowane żetony wcale nie są dobre. Ich smak jest minimalny, mają rozmoczoną konsystencję i są zbyt tłuste. Nie są warte bałaganu ani ceny zakupu.

Ale nie należy unikać wszystkiego z Herr's. Wręcz przeciwnie. Herr's Kettle Gotowane Kwaśna Śmietana & Cebulowe Chipsy Ziemniaczane są niesamowite. Te grube wióry są gotowane powoli a rezultatem jest aromatyczny chips, który smakuje świeżo i ma bardzo dobrą konsystencję. Jedynym problemem jest to, że smakują bardziej jak kwaśna śmietana niż jak cebula, co może być dla niektórych zniechęcające. Jeśli cenisz smak cebuli bardziej niż smak kwaśnej śmietany, prawdopodobnie powinieneś zrezygnować z obu rodzajów kwaśnej śmietany i chipsów cebulowych Herr's.

Ridgie z kwaśną śmietaną i cebulą

Ridgie z kwaśną śmietaną i cebulą Facebook

Żaden z chipsów na tej liście nie ma tak silnego smaku jak Sour Cream & Onion Wise Ridgies. Stwierdzenie, że te chipsy są pełne smaku, to mało powiedziane. W rzeczywistości mają tak wiele smaku, że dla niektórych osób może to być zbyt onieśmielające. To powiedziawszy, jeśli lubisz skrajną śmietanę, skrajną cebulę i chcesz dodać dużo słoności do mieszanki, to są chipsy dla Ciebie. Jeśli zamiast tego wolisz chipsy, które są bardziej subtelne i nie powodują kołysania kubków smakowych, możesz je pominąć wykonane przez Wise .

Oprócz całego smaku, konsystencja tych chipsów jest ogromnym pozytywem. Jak sama nazwa wskazuje, te chipsy ziemniaczane mają grzbiety. Chociaż tego rodzaju żetony mogą czasami nie być chrupiące, nie jest to czynnik w przypadku tych żetonów. Wszystkie chipy Wise mają co najmniej zadowalający chrup — i nie różnią się one od siebie.

Brudny czajnik z kwaśną śmietaną i cebulowymi chipsami ziemniaczanymi

Brudny czajnik kwaśna śmietana i cebulowe chipsy ziemniaczane Facebook

Nie martw się, te frytki nie są zrobione z brudnych ziemniaków, a czajniki są naprawdę czyste. Brudny czajnik z kwaśną śmietaną i chipsami ziemniaczanymi cebulowymi są fantastyczne. Ich frytki są gotowane w stylu czajnika na oleju arachidowym i absolutnie je pokochasz. Smak tych chipsów jest głęboki i bogaty — tak bardzo, że nie spieszysz się z pielęgnowaniem każdego z nich. Pamiętaj, że olej arachidowy odgrywa kluczową rolę w produkcji Kurczak Chick-fil-A smakuje tak pysznie , więc jest to zdecydowanie mile widziany dodatek.

Dirty Kettle Sour Cream & Onion Potato Chips są również wyjątkowo chrupiące i bardzo sycące. Zjedzenie paczki tych pożywnych frytek jest tak sycące, że to wszystko, czego potrzebujesz na satysfakcjonujący lunch. Chociaż większość ludzi uważa to za pozytywną cechę, nie jest to przekąska, którą można bezmyślnie chrupać. W rzeczywistości spodziewaj się, że twoja szczęka będzie ćwiczyć podczas jedzenia tych przepysznych rzeczy.

Ruffles śmietanowo-cebulowe chipsy ziemniaczane

Falbany z kwaśną śmietaną i chipsem ziemniaczanym cebulowym Facebook

Jeśli chodzi o konsystencję, żadne inne chipsy z tej listy nie mogą konkurować z chipsami z kwaśnej śmietany i cebuli Ruffles. Te żetony z ich słynne grzbiety , są chrupiące, ale niezbyt chrupiące. Są obfite, ale nie są uciążliwe do jedzenia. Nawet jeśli nie lubisz smaku kwaśnej śmietany lub cebuli, sama konsystencja utrudniłaby odrzucenie paczki tych chipsów.

Kiedy twórca Ruffles uzyskał patent na swój wynalazek napędzany ziemniakami z powrotem w lata pięćdziesiąte zauważył, że jego wyjątkowo pokrojone chipsy w tajemniczy sposób nabierają smaku sera. Skosztuj tych Ruffles, a zrozumiesz, o co mu chodziło, bo nie ma sera w składnikach ale te chipsy smakują jak śmietana, ser i cebula. Może to zabrzmieć dziwnie, ale smakuje wyśmienicie.

Chociaż te żetony prawdopodobnie Cię nie rozczarują, nie są to najlepsze Ruffle, jakie możesz znaleźć. To wyróżnienie dotyczy Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips. Te żetony są naprawdę wspaniałe.

Utz Sour Cream & Cebulowe chipsy ziemniaczane

Utz kwaśna śmietana i cebula chipsy ziemniaczane Facebook

Podobnie jak Ruffles, Utz Ripples Sour Cream & Onion Potato Chips mają prążki w swoich chipsach. I chociaż ich konsystencja nie jest tak doskonała, jak tekstura Ruffles, smak jest nie z tego świata. Każdy pofałdowany chip zapewnia eksplozję smaku, która jest tak magiczna, że ​​nie będziesz mógł się doczekać, aby sięgnąć z powrotem do torby po kolejny chip. Zanim się zorientujesz, musisz otworzyć drugą torbę, aby uzyskać poprawkę.

Te frytki smakują, jakby były wyjątkowo świeże, a równowaga między zielona cebula a kwaśna śmietana, która jest wyjątkowo pikantna, jest perfekcja. Jeśli kochasz zieloną cebulę, to są frytki, które powinieneś dostać. Śmietana jest równie zdumiewająca i równie zapadająca w pamięć.

Utz ma historię sięgającą wstecz prawie 100 lat , więc możesz ufać, że znają się na ziemniakach. Po spróbowaniu ich kwaśnej śmietany i chipsów cebulowych będziesz pod takim wrażeniem, że wyjdziesz i spróbujesz wszystkich innych smaków.

Chipsy ziemniaczane z kwaśną śmietaną i cebulą Lay's

Kłaść Facebook

Kiedy myślisz o kwaśnej śmietanie i chipsach z cebuli, prawdopodobnie przyjdzie ci do głowy Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips. Te żetony, które istnieją od tego czasu koniec lat 70. , ustaw poprzeczkę dla wspaniałych chipsów z kwaśnej śmietany i cebuli — a żaden konkurent nie zbliżył się do nich. Wielu próbowało, ale Lay's pozostaje królem — i będzie królem w dającej się przewidzieć przyszłości.

Te niesamowite żetony są lekkie, ale nadal zapewniają doskonały chrupnięcie. Mają wystarczająco dużo oleju, aby być pysznym do granic możliwości, ale nigdy nie przekraczają granicy bycia tłustym. Jeśli chodzi o smak, śmietana jest idealnie cierpka, a cebula stosunkowo łagodna, ale zawsze smaczna. Słoność również jest doskonała. Od chipsa do chipsa dokładnie wiesz, czego się spodziewać — i to jest chips godny sławy z przekąskami.

Lay's, który już istnieje od 1932 , daleko i daleko się sprzedaje najbardziej chipsy ziemniaczane w Stanach Zjednoczonych. Skosztuj tych majestatycznych chipsów z kwaśnej śmietany i cebuli, a zrozumiesz dlaczego.