Starbucks Red Cup Day 2022: Zdobądź darmowy kubek wielokrotnego użytku dzięki świątecznym i ręcznie wykonanym zamówieniom

 Świąteczne kubki Starbucks na 2022 rok Starbucks Jennifer Amos


fast food, który serwuje śniadanie?

W sam raz na wakacje, Starbucks świętuje po raz kolejny, organizując coroczny Dzień Czerwonego Kubka, podczas którego klienci mogą otrzymać bezpłatny 16-uncjowy czerwony kubek wielokrotnego użytku z limitowanej edycji wraz z kwalifikującym się zamówieniem napoju, zgodnie z Starbucks . Rozdając kubki wielokrotnego użytku za darmo w ramach innych działań na rzecz ochrony środowiska, Starbucks ma nadzieję ograniczyć co najmniej połowę odpadów plastikowych w środowisku do 2030 r. Limitowana edycja czerwonego kubka wielokrotnego użytku Starbucks na rok 2022 jest częściowo wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, a klienci mogą uzyskać 10 centów zniżki na zakup napojów i dodatkowe 25 gwiazdek, jeśli są członkami Starbucks Rewards, po prostu przynosząc kubek wielokrotnego użytku do dowolnej lokalizacji Starbucks i przygotowując napój w kubku.W tym roku mija 25 lat, odkąd Starbucks po raz pierwszy wprowadził swoje specjalne świąteczne kubki i piąty rok z rzędu, kiedy Starbucks obchodzi Dzień Czerwonego Pucharu. Świąteczne kubki Starbucks powstały po raz pierwszy w 1997 roku i przez kilka lat były fioletowe zamiast czerwonych, per Starbucks . Bezpłatne czerwone kubki wielokrotnego użytku Starbucks 2022 mają specjalną wiadomość upamiętniającą rocznicę. Oto jak możesz go zdobyć.
Fani Starbucks są podekscytowani Dniem Czerwonego Pucharu

 Czerwony kubek wielokrotnego użytku Starbucks 2022 Starbucks

Tegoroczny Dzień Czerwonego Pucharu Starbucks odbędzie się 17 listopada 2022 r., a klienci muszą zamówić kwalifikujący się ręcznie robiony jesienny lub świąteczny napój w wybranych uczestniczących lokalizacjach Starbucks w całych Stanach Zjednoczonych według Starbucks . Aby otrzymać darmowy czerwony kubek, klienci muszą zamówić jeden z 14 różnych świątecznych napojów, w tym latte z dynią, miętową mokkę, kasztanową pralinową latte, karmelową latte brulee, gorącą czekoladę, chipsy jabłkowe macchiato z mlekiem owsianym, krem ​​dyniowy na zimno, mokkę miętową, tosty z białej gorącej czekolady, irlandzki krem ​​na zimno, biała gorąca czekolada z miętą pieprzową, latte z ciastkiem z cukrem i mlekiem migdałowym, gorąca czekolada z miętą pieprzową i biała gorąca czekolada. Jednak zamówienia na świąteczną kawę parzoną i świąteczną kawę Starbucks Reserve nie kwalifikują się do bezpłatnego czerwonego kubka.Klienci mogą zamówić dowolny z powyższych napojów świątecznych jako mrożony, gorący lub mieszany i mogą zamówić w sklepie, za pośrednictwem aplikacji Starbucks lub za pośrednictwem Starbucks Delivery, aby skorzystać z oferty czerwonych kubków. Wentylatory włączone Świergot ochoczo okazywali swoje podekscytowanie wielkim Dniem Czerwonego Pucharu, pisząc „Idę do Starbucks po moją mrożoną miętową mokkę rano” i „Jutro wychodzę do Starbucks”. Ponadto firma wyjaśniła na Twitterze, że oferta będzie dostępna w uczestniczących sklepach kanadyjskich, a także w sklepach licencjonowanych i należących do firmy. Czerwone kubki Starbucksa będą dostępne w ograniczonych ilościach do wyczerpania zapasów, a klienci otrzymają jeden bezpłatny czerwony kubek wielokrotnego użytku do każdego zamówionego świątecznego napoju.