Kupiony w sklepie sos do makaronu Ina Garten przysięga By

Ina ogród w różowej szmince Stephen Lovekin/Getty Images

Żywność kupowana w sklepie i przepisy Ina Garten nie zawsze idą w parze. W końcu mówimy o kucharce, która według własnego uznania robi ekstrakt waniliowy DZISIAJ , której często wypowiadane zdanie „w sklepie jest w porządku”, zainspirowało niezliczone memy i nazwę bloga kulinarnego poświęconego jej przepisom . Chociaż Garten zarabia na życie gotuje i lubi poświęcać dodatkowy czas na gotowanie własnego bulionu z kurczaka i zetarcie własnego parmezanu (poprzez DZISIAJ ), istnieje kilka typowych składników, których nie ma nic przeciwko oddaniu do fabryki. Jednym z nich jest sos marinara.


„Myślę, że możesz spędzić cały dzień robiąc dobry sos marinara, albo możesz kupić sos marinara Rao, który moim zdaniem jest po prostu fantastyczny” – powiedział Garten Smacznego . Sos marinara Rao jest uważany przez wielu profesjonalnych kucharzy i media spożywcze za jeden z najlepszych sosów pomidorowych, jakie można dostać w słoiku (przez Poważne jedzenie ). twierdzenia dotyczące marki gotować sosy powoli i w małych partiach, bez barwników, wypełniaczy i dodatku cukrów. Z samych włoskich pomidorów śliwkowych, oliwy z oliwek, czosnku, cebuli, bazylii, oregano, soli i czarnego pieprzu, sos marinara Rao zawiera te same składniki, których używałbyś do przygotowania go w domu (przez TERAZ gotowanie ). Nic dziwnego, że ma aprobatę Garten.Jak używać sosu marinara Rao według Iny Garten

Rao Bloomberg/Getty Images

Oczywiście Garten wydaje się lubić używać sosu marinara Rao do włoskich zastosowań. – Świetnie nadaje się do makaronu. Świetnie nadaje się do lasagne. Świetnie nadaje się do przygotowania naprawdę szybkiej kolacji ”- powiedziała Smacznego . Garten wzywa również do sosu w swoich przepisach na parmezan z pieczonego bakłażana (via Sieć spożywcza ) i wegetariańska lasagne (via Boso Contessa ). Pieczenie obu zajmuje około godziny, ale zaoszczędzisz dodatkowe 30 minut, nie robiąc własnej marinary.
pizza hut mięsna marinara recenzja

Sos pomidorowy to nie jedyna rzecz, która ma pieczęć aprobaty kupionej w sklepie przez Boso Contessę. Ona powiedziała DZISIAJ że kupiony w sklepie dżem jest „naprawdę dobry”, kupiony w sklepie keczup jest „w porządku”, a kupiony w sklepie majonez jest „fantastyczny”. Co do ciasta francuskiego: „Nawet nie zawracaj sobie głowy robieniem go samemu. To trwa wieczność — powiedziała. Garten poświęciła nawet cały odcinek swojego programu Food Network, Powrót do podstaw , do składników kupionych w sklepie. W jej programie (i odpowiednich przepisach na stronie Food Network) możesz dowiedzieć się, jak przekształca wszystko, od kupionej w sklepie pieczonej papryki i lodów w łatwy domowy hummus i pieczone maliny na Alasce.