Zaskakujący związek między Quiznos i Jimem Parsonsem

Mężczyzna w koszuli Quiznos niosący gadżety ze sklepu Jonathan Leibson/Getty Images

Jedna z najpopularniejszych franczyz restauracyjnych, z którą można konkurować w metrze wykonany na zamówienie model kanapkowy jest Quiznos . Oficjalna strona internetowa oferuje więcej informacji na temat swoich pomysłów „odważ się być innym”, które obejmowały podwładnych, które są zawsze opiekane i używają wysokiej jakości składników dla doskonałego smaku. W 2010 roku byli jednym z liderów trendów w zakresie innowacji w kanapka scena z jedzeniem – Popsugar wyróżnili sieć ze względu na swoją innowacyjną znajomość nowych, lokalnych rozwiązań żywieniowych oraz zdolność do przerabiania kanapek w celu dostosowania ich do różnych gustów.


Ale ostatnio ekspozycja staje się coraz mniejsza. W 2017 r. sieć zmniejszyła się do zaledwie około 400 sklepów w całym kraju, z poprzedniego rekordu 4700 lokalizacji w 2007 r. Restauracja Biznes . Chociaż zostało to napisane na ich nieco podwyższonych cenach w porównaniu do innych sklepów podrzędnych, niektórych nowych, ostrej konkurencji i innych kwestii związanych z zyskiem, istnieje jedno dziwne twierdzenie o sławie, którego nikt nigdy nie będzie w stanie odebrać Quiznos.Jim Parsons pojawił się w reklamie Quiznos na początku swojej kariery

Zbliżenie uśmiechniętego aktora Jima Parsonsa

W tamtych czasach Quiznos miał jedne z najlepszych reklam w okolicy (pamiętasz Spongmonkeys?). A w jednym z nich był Jim Parsons. Najbardziej znany ze swojej kultowej roli Sheldona w „Teorii wielkiego podrywu”, a także z innych filmów i programów, takich jak „Chłopcy z zespołu”, „Hollywood”, „Ukryte postacie” i nie tylko (za IMDB ), jest jeden koncert, o którym można zapomnieć — jego mało znany komercyjny powrót do Quiznos.
Tak jak Mentalna nić wspomina, w spocie z 2003 roku pojawił się mężczyzna wychowywany przez wilki, który wyjaśniał swoje niespełniające norm wybory kanapek – i pokazał Parsonsa, który dosłownie „ssał smoczek” syberyjskiego husky. Zobacz to tutaj youtube dla odświeżenia.

Chociaż może to być jeden z jego najbardziej niezręcznych momentów aktorskich, Parsons zauważył, że pomogło mu to wyróżnić się na przesłuchaniach. Mental Floss opowiada, jak kiedyś powiedział: „To z pewnością dało mi kawałek do rozmowy. Połowa bitwy, nie żartuję, w niektórych sesjach castingowych... to mieć coś ciekawego do powiedzenia. A potem, jeśli ssałeś smoczek syberyjskiego husky, masz coś ciekawego do powiedzenia.Więc chociaż ani Parsons, ani Quiznos nie wydobyli z tego miejsca doświadczenia życia, jest to zdecydowanie zabawna historia, która wywołała wielki wybuch dla przyszłości aktora w telewizji.