Zaskakująca liczba paluszków, które serwuje Olive Garden każdego roku

pęczki paluszków Olive Garden Facebook

Każdy, kto jadł w Ogród Oliwny wie, że wszystko kręci się wokół paluszków chlebowych w swobodnej włoskiej restauracji. Jasne, opcje makaronu są świetne, ale przekąski mają sposób na przyciągnięcie uwagi. W rzeczywistości sałatka z Olive Garden jest tak dobra, że ​​sos i grzanki sprzedają na Aldi (przez Delikatny ). Przystawki muszą być dość popularne, biorąc pod uwagę, że Olive Garden zrobił nieograniczoną zupę, sałatkę i paluszki chlebowe pozycja menu , także. Ale najważniejsze jest to, że restauracja jest czosnkowa? paluszki chlebowe są właściwym dodatkiem do wszystkiego, co zamawiasz.


Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego zawsze musisz prosić o więcej paluszków chlebowych, gdy jesz w Olive Garden, ma to wiele wspólnego z liczbą paluszków, które Olive Garden serwuje każdego roku. Istnieje nawet formuła, której używają do określania liczby paluszków chlebowych w koszu na stole. Kelnerzy w Olive Garden są uczeni, aby przynosić jeden paluszek na osobę przy stole oraz dodatkowy paluszek w koszu. Kolejne paluszki podawane są dopiero na życzenie klientów (przez Wtajemniczony ).Olive Garden sprzedaje co roku setki milionów paluszków chlebowych

ręka sięgająca po paluszek Olive Garden Facebook

Liczba paluszków dostarczanych przy każdym stole ma wiele wspólnego z unikaniem marnotrawstwa. Opierając się na danych z 2014 roku, Olive Garden serwuje od 675 do 700 milionów paluszków chlebowych rocznie, co wymaga od kucharzy ogromnej ilości wypieków. Kiedy sieć restauracji zorientowała się, że wiele osób się zmarnuje, zmienili formułę kosza z chlebem na jeden na osobę plus jeden.
Chociaż wielu klientów nadal prosi o więcej po pierwszym przydziale jednej, przepysznej paluszki chlebowej, sieć — i klienci — zaoszczędziliby dużo, gdyby trzymali się tylko jednego. Olive Garden mógłby zaoszczędzić około 5 milionów dolarów, gdyby każdy klient zjadł tylko jeden kawałek chleba. A jedząc tylko jedną z tych 140-kalorycznych paluszków chlebowych, klienci zaoszczędziliby prawie 3,3 miliarda kalorii (poprzez: Smak domu ). Chociaż łańcuch może być zmuszony zapewnić klientom więcej paluszków chlebowych, warto rozważyć drugi lub trzeci koszyk na chleb ze względu na własną talię.