Zaskakujące korzenie Monster Energy Drinks

Puszka Monster Energy Drink na zielonym tle

Podczas gdy piłeś puszkę Monster Energy Drink (albo dwa lub trzy), gdy potrzebowałeś szybkiego zastrzyku energii, aby przetrwać długi dzień, być może nie wiedziałeś, że marka ma ciekawą historię. Stworzony przez Hansena Natural w 2002 roku, są teraz dostępne ponad 34 smaki do wyboru, w tym Rehab na bazie herbaty, Java o smaku kawy, Dragonfruit i Mango Loco, żeby wymienić tylko kilka — a firma często jest sponsorem sportów motorowych i aktów muzycznych; niektórzy twierdzą nawet, że na puszkach są ukryte satanistyczne symbole, według Pysznie .


Monster Energy Drink jest również bardzo popularny. Jest uważany za drugi bestseller w kategoria napojów energetyzujących za swoim czołowym konkurentem, czerwony Byk (przez Delishably), ale z Firma Coca-Cola nabywanie akcji spółki, co może się wkrótce zmienić. W rzeczywistości napoje Red Bull i Monster Energy nie różnią się zbytnio od siebie pod względem tego, co oferują. Oba mają podobne ilości kofeiny, węglowodanów i kalorii, mówi Linia zdrowia .Jednak jeśli chodzi o historię pochodzenia, Potwory Energetyczne Napoje naprawdę się wyróżnia.
Twórca Monstera najpierw skupił się na sokach naturalnych

Osoba trzymająca wąską puszkę Monster Energy Drink

Firmą macierzystą, która pierwotnie stworzyła Monster Energy Drinks, była Hansen's Natural, której misja była tak daleka od napoju energetycznego, że to prawdziwy drapieżnik, jak powstał Monster. Według Fortuna Hansen's został założony w latach 30. XX wieku jako firma rodzinna, która w rzeczywistości zaczynała od robienia soki owocowe . Hansen twierdził, że ich napoje zawierają tylko naturalne składniki i są dla ciebie dobre. Chociaż firma eksperymentowała z napoje gazowane w latach 70. nadal trzymali się swojego pierwotnego planu tworzenia naturalnych produktów.

pięciu facetów hot dog

Sprawy zdecydowanie przybrały nieoczekiwany obrót, kiedy postanowili poeksperymentować Potwory Energetyczne Napoje , uruchamiając linię w 2002 roku. Jednym z głównych powodów było zdobycie większej popularności i rozpoznawalności marki w miarę rozkwitu rynku napojów energetycznych. Okazuje się, że to był świetny pomysł — Monster był niezwykle popularny, gdy został wprowadzony na rynek, a zyski firmy wzrosły ponad ich oczekiwania, przekraczając 1,7 miliarda dolarów rocznie.Ironiczne jest to, że Monster nie jest ani naturalny, ani niewiarygodnie zdrowy — jedna puszka tych produktów może zawierać ponad 50 gramów cukru i może być niebezpieczna, jeśli zostanie spożyta w nadmiarze, szczególnie w połączeniu z podstawowymi problemami zdrowotnymi, ponieważ Pysznie wskazany.