Zaskakujący sposób, w jaki Panera robi Maca i ser

Chleb Panera Panera

Chleb Panera makaron z serem jest legendarnie kremowy, ale jeśli myślałeś, że został zrobiony na zamówienie przez zespół serowo-genialnych kucharzy, to nadchodzi kolejna myśl . Wirusowy film ujawnił drogę Panera naprawdę robi jego mac i ser (przez TIK Tok ) i wiele osób jest zaskoczonych.


Panera sprzedaje co miesiąc ponad 3 miliony porcji makaronu i sera (przez Dzisiaj ), więc chociaż fajnie jest pomyśleć, że zrobiliby to od zera w każdym sklepie, prawda jest o wiele bardziej realistyczna. Ale niektórzy fani tej sieci wciąż są wściekli, gdy odkrywają, że ich ulubiony makaron z serem nie jest w rzeczywistości przygotowywany w sklepie.Jak Panera robi makaron z serem?

Panera mac i ser Facebook

Podobnie jak w wielu sieciowych restauracjach, mac i ser Panera trafiają do ich sklepów wstępnie przygotowane i zamrożone. Następnie pracownicy umieszczają torebkę z makaronem i serem w gotującej się kadzi z wodą na 20 minut, proces zwany „retermalizacją”, co w zasadzie oznacza, że ​​rozmrażają ją i podgrzewają, aby była gotowa do podania.
Sieć twierdzi, że ma rację, robiąc w ten sposób makaron i ser. Nie tylko umożliwia im to przygotowywanie i serwowanie ogromnych ilości produktów, ale także robienie makaronu i sera poza zakładem, oznacza również, że Paneras w całym kraju będzie serwować spójny produkt, który smakuje tak samo w każdym miejscu.

Dlaczego Panera serwuje mrożone makarony i sery?

Panera mac i ser Facebook

Kolejny powód, dla którego makaron z serem? jest wysyłany w stanie zamrożonym, ponieważ sieć usunęła wszystkie sztuczne konserwanty ze swojego menu. Jeśli makaron z serem nie został zamrożony, może się zepsuć.Jeśli martwisz się, że podgrzany makaron z serem siedzi w restauracji i psuje się, nie musisz się martwić — wyjaśnił kierownik Panera: „Sprzedajemy dużo makaronu i sera, więc przechodzimy przez to dość szybko . A wszystko, co pozostało na koniec dnia, jest usuwane.

Jasne, to zawsze trochę przygnębiające, gdy dowiadujesz się, że to, co smakuje jak najbardziej serowe, najprzytulniejsze, komfortowe jedzenie wszechczasów, jest tak naprawdę produkowane gdzieś w fabryce i zanurzane w gorącej wodzie przed podaniem, ale jeśli kiedykolwiek próbowałeś mac i sera Panery wiesz, że robią coś dobrze.


Kategorie jak Inny Restauracje