Świąteczne wakacje National Lampoon właśnie dostały własne piwo

 święty's arm holding pint of beer mikeledray/Shutterstock Prawa Kimberleya


Gdybyś miał wymienić świąteczne filmy, które uważasz za obowiązkowe do obejrzenia podczas wakacji, prawdopodobnie znalazłoby się na nim „National Lampoon's Christmas Vacation”. Ten kwintesencja świątecznego filmu, w którym Chevy Chase wciela się w nieszczęsnego, ale mającego dobre intencje Clarka Griswolda, zapewnia równe dawki śmiechu z brzucha i powiązanych dysfunkcji rodzinnych (za pośrednictwem The Hollywood Reporter). Wydany w 1989 roku film stał się ikoną kultury, dając początek imponującej kolekcji produktów.Fani tego filmu prawdopodobnie pamiętają oglądanie Clarka i jego kuzyn Eddie drink poncz z szklanek w kształcie łosia, scena, która prawdopodobnie skłoniła cię do pytania: „Gdzie mogę kupić zestaw tych naczyń do picia?” Detaliści lubią Piętno odpowiedzieli szybko, oferując własne okulary Marty'ego Moose'a. Dział 56 podniósł stawkę kolekcjonerską, tworząc kompletną świąteczną wioskę z elementów o tematyce świątecznej, takich jak przystrojony jasnym domem Griswoldów, samochód kempingowy kuzyna Eddiego (nazywany „kamienicą na kółkach” według Camping dla smakoszy ) i rodzinne kombi wciśnięte między osie ciężarówki do przewozu drewna. A w 2015 r Waszyngtoński blog piwny poinformował, że firma Fish Brewing Company wydała kolekcję piwa wakacyjne poświęcone filmowi, w tym The Family Wagon imperial India pale ale, imperialne brązowe piwo Cousin Eddie RV i Yule Crack Up piernikowy stout.
Nie martw się, jeśli przegapiłeś ukłon w stronę tego świątecznego filmu z jęczmieniem i chmielem. W mieście jest nowe piwo o tematyce świątecznej.

It's A Beaut ma nuty krówki i orzechów

 Brewdog's It's A Beaut beer InstagramWedług Łowca trendów , BrewDog i Warner Bros. Discovery Global Consumer połączyły siły, aby stworzyć zupełnie nowe piwo inspirowane „National Lampoon's Christmas Vacation”. Jeśli jest to jeden z twoich ulubionych świątecznych filmów, ta wiadomość z pewnością wywoła uśmiech na twojej brodzie. Ten stout z pekanami i toffi został trafnie nazwany „It's a Beaut” na cześć momentu, w którym ukochana (i niezwykle frustrująca) lampka bożonarodzeniowa Clarka w końcu ożyła. BrewBound mówi te ograniczone czasowo puszki BrewDoga zawierają „nuty krówki, orzechowości i wanilii, z niskim nasyceniem dwutlenkiem węgla i goryczką”.

Dlaczego BrewDog poczuł się zobowiązany do stworzenia tego sezonowego naparu? Szef Brewer, Steve McMillan, zapewnia, że ​​jego zespół dorastał oglądając ten film. Mówi: „Chcielibyśmy myśleć, że Clark z przyjemnością wypije puszkę lub dwie It's A Beaut, opanowując swój świąteczny pokaz świateł”. Możesz dostać swój w każdym barze BrewDog, w BrewDog w sklepie internetowym lub korzystając z wyszukiwarki piwa BrewDog, aby znaleźć najbliższego sprzedawcę. Na koniec możesz włożyć starzejące się świąteczne DVD z wakacji, nalać sobie łosia It's A Beaut i naprawdę zanurzyć się w Boże Narodzenie w stylu Griswold.