Szokująca ilość gotówki Jedna kobieta znaleziona w swoim zamówieniu w KFC

 Przejazd przez KFC WUTTISAK PROMCHOO/Shutterstock Prawa Kimberley


jeść za dużo orzeszków ziemnych

Z biegiem lat ludzie podobno znaleźli niektóre z najgrubsze rzeczy w swoich zamówieniach fast food . Diners twierdzili, że napotkali głowę kurczaka w Happy Meal McDonald's, Cracker Barrel BLT pokrytą krwią, kanapkę Subway zawierającą ząbkowany nóż i igłę wbudowaną w Triple Stacker w Burger King (przez Jedz to, nie to ). Przerażające wydaje się, że ludzkie mięso, zabłąkane gryzonie, przedmioty przebijające skórę i okazjonalne środki profilaktyczne są znane z tego, że trafiają do dziwnego posiłku w restauracji. Ale co, jeśli znalazłeś w swoim zamówieniu coś znacznie bardziej atrakcyjnego, na przykład sporą porcję gotówki?To się naprawdę zdarza. W 2016 roku mężczyzna z Wirginii znalazł 20-dolarowy banknot złożony między plackami swojego burgera McDonald's. Złożony donosi, że klienci przy sąsiednim stole szybko sprawdzili swoje posiłki pod kątem zabłąkanych pieniędzy, ale ich nie znaleźli. Para z Tennessee otrzymała torbę zawierającą tysiące dolarów zamiast zamówienia na śniadanie w McDonaldzie w 2014 roku. Huff Post wyjaśnia, że ​​przypadkowo otrzymali depozyt bankowy restauracji i zwrócili gotówkę po tym odkryciu. Kiedy grupa klientów Taco Bell otrzymała błędnie 3600 dolarów zamiast tacos, grupa zwróciła pieniądze. MLŻywe donosi, że „kierownik sklepu dosłownie rozpłakał się”, kiedy oddał go, ponieważ był to dzienny zysk.
Okazuje się, że to się powtórzyło. Ktoś odszedł z KFC z czymś więcej niż tylko kanapką z kurczakiem.

Kobieta z Georgii znalazła ponad 500 dolarów w swoim posiłku KFC

 Klient KFC w samochodzie Facebookco zamówić w n out

14 września 2022 r. Joann Oliver przeszła przez KFC drive-thru i wróciła do swojego miejsca pracy, żeby zjeść lunch. Fox Biznes donosi, że kiedy wyjęła kanapkę, odkryła pod nią 543 dolary. Po przeliczeniu gotówki szybko zadzwoniła na policję, pokazując, że są wyraźnie dobrzy ludzie, którzy postępują właściwie. To, co sprawia, że ​​ta „właściwa rzecz” jest jeszcze bardziej przejmująca, to fakt, że rodzina Olivera zebrała około 2 miliony dolarów opłat medycznych z powodu udaru mózgu jej męża i walki z rakiem (poprzez WSB-TV ). Okazuje się, że pieniądze były depozytem dnia i przypadkowo trafiły do ​​torby Olivera na wynos.

Na jego Facebook stronie, Departament Policji Miasta Jackson w stanie Georgia powiedział, że Oliver uratował pracę kierownika KFC i posłużył jako przykład, że „charakter i uczciwość to właściwe postępowanie, gdy nikt nie patrzy!” Komentatorzy zgodzili się, mówiąc, że świat byłby lepszym miejscem z większą liczbą pani Olivers. Niektórzy domagali się nagrody za jej uczciwość i okazuje się, że KFC przekazał darowiznę w wysokości 5430 USD na rzecz A GoFundMe strona skonfigurowana w celu pokrycia rachunków medycznych rodziny.Następnym razem, gdy wyjdziesz na fast food, upewnij się, że dokładnie obejrzysz posiłek. Może Ty też znajdziesz nieoczekiwaną gratkę.