Pokarmy Taco Bell, które są całkiem zdrowe

logo dzwonka taco Obrazy Getty

Taco Bell zdołało zdobyć reputację restauracji typu fast-food, która jest zdrowa- dawny . Pomimo tego, że można dostać taco w skorupce zrobionej Doritos , czyli nachosy z wystarczającą ilością tłuszczu na ponad połowę zalecanego dziennego przydziału, inspirowana Meksykiem sieć ma kilka niespodzianek dla klientów dbających o zdrowie. Nie tylko ma menu wegetariańskie , ale poczyniono też pewne starania, aby w menu znalazły się zdrowe opcje – nawet jeśli są podawane z frytkami z kurczaka i deserami marki Cinnabon. Więc miej otwarty umysł i sprawdź te Żywność Taco Bell które są całkiem zdrowe.


Świeże tacos

Świeże tacos Taco Bell

Powrót pod koniec 2007 roku, Taco Bell zadebiutował jego obecnie ustanowione menu Fresco, jeden ze zdrowszych ruchów w branży fast-food. Zasadniczo, jeśli zamawiasz coś w stylu Fresco, zamieniasz ser i kwaśną śmietanę – główne źródło tłuszczu i kalorii – na pico de gallo, które ma smak, ale bardzo mało kalorii i bez dodatkowego tłuszczu.To świetne narzędzie, jeśli chcesz, aby tacos było jak najmniej kaloryczne. Najlepsi z Świeże tacos to miękkie taco ze stekiem, które ma marne 140 kalorii i cztery gramy tłuszczu. Miękka taco z rozdrobnionego kurczaka Fresco ma 150 kalorii i 6 gramów tłuszczu, a miękkie taco z wołowiną Fresco zawiera 160 kalorii i 7 gramów tłuszczu. A jeśli chcesz chrupać? Bez obaw — taco z chrupiącą wołowiną Fresco ma 140 kalorii i siedem gramów tłuszczu.
burger cheddar z grillowaną cebulą wycofany z produkcji

To całkiem zdrowe, zwłaszcza że wszystkie zawierają trochę białka i błonnika.

Świeże burrito

Świeże burrito Taco Bell

Jeśli jesteś trochę zbyt głodny na samo taco, Taco Bell ma kilka burrito w ich menu Fresco. Możesz dostać supreme burrito z kurczakiem lub stekiem za jedyne 340 kalorii, z których oba są sycące, ale o niskiej zawartości tłuszczu. Jest też burrito z fasoli Fresco, jeśli szukasz opcji wegetariańskiej, która ma tylko dziesięć kalorii więcej niż burrito supreme z kurczakiem.Należy zauważyć, że każdy z nich zawiera ponad 1000 miligramów sodu, co jest dużo jak na jeden produkt. Jednak Taco Bell ograniczył ich zawartość sodu spadła o 15 procent od 2008 r. i planuje zmniejszyć o kolejne 10 procent w menu, więc te liczby mogą się poprawić w przyszłości.

Miękkie taco z kurczaka

Miękkie taco z kurczaka Taco Bell

Nawet jeśli nie zamawiasz z menu Fresco, w Taco Bell wciąż jest sporo stosunkowo zdrowych opcji. Jednym z moich ulubionych starych trybów gotowości jest miękkie taco z kurczakiem . Składa się z miękkiej tortilli, kurczaka, sałaty i sera, jest to taco w najbardziej podstawowej formie, jeśli chodzi o sieci fast foodów. W sumie ma 170 kalorii i osiem gramów tłuszczu oraz dziesięć gramów białka. Wrzuć gram błonnika, a uzyskasz przyzwoity profil żywieniowy, aczkolwiek trochę bogaty w tłuszcze i jak większość fast foodów, bogaty w sód.jak zły jest smażony kurczak?

Dodatkowo od początku roku wszystkie kurczak że Taco Bell służy w Stanach Zjednoczonych jest hodowany bez antybiotyków ważnych dla medycyny człowieka.

Chrupiące Taco

Chrupiące Taco Instagram

To taco to OG, gdy przywołujesz obraz amerykańskich tacos z fast foodów: zmielone wołowina , sałata i ser podawane w twardej skorupce kukurydzianej. Podobnie jak miękkie taco z kurczaka, również ma 170 kalorii, ale ma nieco więcej tłuszczu (łącznie dziewięć gramów) i mniej białka (osiem gramów zamiast dziesięciu). Ma również trzy gramy błonnika, co jest nieco lepsze niż jego drobiowy kontrapunkt. W sumie nie jest tak źle. Dodatkowo smak jest prawdopodobnie całkiem dobry.

Jeśli go zamówisz, zachowaj go na poziomie podstawowym, ponieważ uczynienie go doskonałym dodaje dodatkowy tłuszcz i kalorie, które mogą przechylić sprawę w bardziej niezdrowym kierunku. Możesz jednak dodać pomidory — po prostu pomiń kwaśną śmietanę.

Czarna fasola i ryż

Czarna fasola i ryż Taco Bell

Ukochany zszywki na całym świecie , to klasyczne i super zdrowe połączenie żywności wydaje się być jedynym posiłkiem, na który wszyscy mogą się zgodzić. I to, że znajduje się w wegetariańskim menu, nie oznacza, że ​​nie mogą się nim cieszyć również wszystkożercy.

To prawdopodobnie jeden z najzdrowszych przedmiotów możesz też kupić w Taco Bell. Jedno zamówienie ma 190 kalorii i tylko 3,5 grama tłuszczu, z których żaden nie jest nasycony. Zawiera również sześć gramów białka, co stanowi wybór żywieniowy, który zatwierdzi Twój dietetyk.

I chociaż jest wegetariańska, pamiętaj, że nie jest wegańska! To dlatego, że ryż zawiera nabiał. Jednak na horyzoncie może pojawić się więcej opcji ryżu, więc to danie może być nawet przyjazne weganom.

dr. składniki pieprzu

Menu wegańskie

Menu wegańskie Taco Bell

Mówiąc o weganizmie, czy wiesz, że Taco Bell ma? certyfikowane menu wegańskie opcje? Jeśli jesteś weganinem, prawdopodobnie to zrobiłeś, zwłaszcza jeśli dużo jeździsz w trasę i masz ograniczone opcje jedzenia. Ale nie musisz być weganinem, aby docenić, że istnieją zdrowe, certyfikowane opcje wegańskie AVA, które każdy może zamówić, w tym fasola, guacamole, płaskie pieczywo i zwykłe podejrzane produkty, takie jak warzywa i sosy.

Wiele z nich wiąże się z dostosowywaniem, czymś, co oferuje wiele restauracji typu fast-food w świetle konkurencji ze strony lokali typu fast-casual. Dlatego ma sens, że wiele z tych opcji oznacza eliminację produktów o większej zawartości tłuszczu, takich jak kwaśna śmietana i ser, oraz zastąpienie czarnej lub smażonej fasoli białkami zwierzęcymi. Dlatego w większości wegańskie menu w naturalny sposób wyeliminuje tak zwane pokarmy problematyczne.

Pikantne tosty

Pikantne tosty Taco Bell

Niezależnie od tego, czy zamówisz go wegański, czy nie, pikantny tost to kolejny przedmiot w Taco Bell, który jest stosunkowo zdrowy sam w sobie. Zasadniczo jest to riff na tradycyjną tostadę: to płaska, twarda tortilla kukurydziana podawana z smażoną fasolą, zwieńczona serem cheddar, sałatą, pomidorami, czerwonym sosem i sosem chipotle. Zwróć uwagę, że sos chipotle jest nowszym dodatkiem do (teraz pikantnego) tostady, który wcześniej go nie miał.

Mówiąc o wartości odżywczej, to 210 kalorii, dziesięć gramów tłuszczu, sześć gramów białka i pięć gramów błonnika. I jeśli go nie dostosujesz, jest to jeden z tańszych zdrowych produktów, które sprzedają, chociaż uważam, że lepiej jest, gdy dodajesz guacamole. Możesz zwiększyć zawartość tłuszczu, ale jest to zdrowy tłuszcz, więc nie jest to duży problem. Plus nie możesz pobić ceny.

Miękkie taco na śniadanie z jajkiem i serem

Miękkie taco na śniadanie z jajkiem i serem Taco Bell

Ze wszystkich produktów śniadaniowych, które oferuje Taco Bell, jeden wyróżnia się wśród najzdrowszych: jajko i ser śniadanie miękkie taco . Samo w sobie nie jest niczym szczególnie niezwykłym, chociaż jest rozsądne żywieniowo przy 170 kaloriach, dziewięciu gramach tłuszczu i siedmiu gramach białka. To z pewnością lepsze niż pomijanie śniadania, jeśli nie masz czasu lub zapomniałeś spakować owsiankę. Dodatkowo, jeśli doprawisz go ostrymi sosami, możesz uzyskać niezły kop.

Jest również lepszy niż wiele innych propozycji śniadaniowych w Taco Bell, które mogą szybko i łatwo wchłonąć Twój dzienny przydział tłuszczu i kalorii. Biorąc pod uwagę, że niektóre Crunchwraps i quesadillas mogą mieć 500 kalorii lub więcej (nie wspominając o tłuszczu), jest to doskonały domyślny wybór na śniadanie.

Gordita najwyższy kurczak?

Gordita najwyższy kurczak? Taco Bell

Możesz nie myśleć o tym jako o zdrowszej opcji w oparciu o nazwę, ale Chubby Najwyższy z kurczakiem jest w rzeczywistości zaskakująco zbilansowanym wyborem żywności. Różni się od taco lub burrito tym, że podaje się je na płaskim pieczywie, co zapewnia grubszy kęs dookoła. Ale to nie zaburza równowagi żywieniowej. Jedna Gordita ma 260 kalorii i dziewięć gramów tłuszczu, w połączeniu z dwoma gramami błonnika i aż 16 gramami białka.

Wersja ze stekiem też nie jest zła, biorąc pod uwagę, że ma tylko dziesięć kalorii więcej niż kurczak Gordita. Wersja wołowiny liczy 280 kalorii, ale w tym momencie tłuszcz skacze (wraz ze spadkiem białka) na tyle, że warto trzymać się opcji drobiu.

dlaczego pizza jest taka droga?

Burrito z fasoli

Burrito z fasoli Taco Bell

W większości burrito w Taco Bell są stosunkowo zdrowe. Ale wśród nich wszystkich to zwykły burrito z fasoli który jest najzdrowszy z całej partii. W sumie ma 380 kalorii, czyli o dziesięć kalorii mniej niż burrito z czarnej fasoli (które pojawiło się w bardzo krótkim czasie). Zawiera również cztery gramy tłuszczu (tyle samo lub mniej tłuszczu niż inne) i obfite dziewięć gramów błonnika — to 36 procent dziennego zalecanego przydziału, co jest naprawdę dobre w przypadku jednego elementu menu.

Ser Pintos N

Taco Bell

Ostatnia, ale nie mniej ważna jest jedna z prostszych ofert, które Taco Bell ma do zaoferowania: Pintos N Sery . To prosta mikstura fasoli pinto, czerwonego sosu i mieszanki trzech serów Taco Bell. Jedna porcja zawiera 190 kalorii, siedem gramów tłuszczu, ale także dziesięć gramów białka i siedem gramów błonnika.

O ile nie trzymasz się wspomnianego menu wegańskiego, jest to doskonały dodatek do jednego z innych wymienionych powyżej produktów, takich jak miękkie taco z kurczaka lub fasola z ryżem. W połączeniu otrzymasz posiłek, który będzie zarówno satysfakcjonujący, bogaty w białko, jak i stosunkowo mało tłuszczu i kalorii.