Taco Bell planuje konkurować z McDonald's, przechowując frytki na zawsze

 Frytki Taco Bell w torbie Instagram Prawa Kimberleya


Jeśli posiadasz udziały w sieci fast foodów, prawdopodobnie chciałbyś, aby osiągnęła poziom sukcesu, jakim cieszy się McDonald's. Ma więc sens, że tak wiele restauracji ma na celowniku złote łuki.Według Finanse yahoo , badanie przeprowadzone przez UBS Evidence Lab wyraźnie wykazało, że McDonald's jest preferowaną marką w wielu kategoriach, wyprzedzając wicemistrza Wendy's i zdobywcę trzeciego miejsca Burger King. w 2017 r. Rynek poinformował, że McDonald's sprzedawał 75 hamburgerów na sekundę w dziesiątkach tysięcy lokalizacji. Za Sens360 , McDonald's sprzedaje około 5000 zestawów Happy Meal na minutę, co daje ok YardBarker notatki przekłada się na około 1,5 miliarda zabawek Happy Meal rocznie, co czyni McD's „największym dystrybutorem zabawek na świecie”. I jego Sos Big Maca jest tak bardzo pożądana, że ​​ludzie od lat próbują złamać przepis.
Jest zatem całkowicie uzasadnione, że konkurenci chcieliby uchwycić cząstkę tego sukcesu. Na przykład Taco Bell opracował plan działania, który, jak ma nadzieję, odciągnie klientów od kraju Ronalda McDonalda i jego małych przyjaciół. To także dobra wiadomość dla fanów fast foodów inspirowanych kuchnią meksykańską.

Jej najlepiej sprzedającym się produktem są frytki Taco Bell's

 Pojemnik frytek Taco Bell InstagramFrytki to jeden z najpopularniejszych produktów McDonald's. Faktycznie, Motley Głupiec twierdzi, że sieć sprzedaje rocznie około 3,3 miliarda funtów smażonych ziemniaków. Biorąc pod uwagę marżę zysku na frytkach wynoszącą od 75% do 90%, oznacza to zdrowy zwrot (poprzez Wolny handel ). To wyjaśniałoby decyzję Taco Bell o uczynieniu własnych frytek stałym elementem menu.

Tak jak Wtajemniczony ujawnia, że ​​Taco Bell wprowadził frytki w 2018 roku. Te nowe smażone ziemniaki szybko stały się najlepiej sprzedającym się produktem restauracji. Od tego czasu pojawiały się i znikały z menu — ale to wszystko ma się zmienić. Wcześniej w tym tygodniu dyrektor generalny Mark King ogłosił, że narybek będzie miał teraz stały dom na Taco Bell menu, próbując zrobić wrażenie na publiczności McDonald's w porze lunchu. To dobra wiadomość dla każdego, kto woli, aby frytki były obtoczone w przyprawach wraz z porcją sera nacho. W sumie, Frytki z McDonalda też nie rób.King ujawnia, że ​​Taco Bell podejmie skoordynowane wysiłki, aby pokonać McDonald's również w dziedzinie śniadań. Dom złotych łuków dominuje w tym porannym posiłku od wieków, a King mówi, że muszą „zobowiązać się” do śniadania, aby położyć kibosz na twierdzy sieci burgerów. Jeśli kochasz Taco Bell, to stale rozszerzane menu z pewnością doda Ci sprężystości.