Taco Bell przywraca mega ulubieniec fanów, ale musisz na to głosować

 Taco Bell na iPhonie Rafapress/Shutterstock Amy Hamblen


Czy jest coś gorszego niż podjeżdżanie do drive-thru i zamawianie ulubionego produktu tylko po to, by dowiedzieć się, że nie ma go już w menu? Kiedy sieć fast foodów wycofuje się z ulubionego produktu, może to wydawać się osobistym atakiem. (Patrzymy na ciebie, Okład z przekąskami McDonald's .) Niestety, większość z nas ma niewielką siłę przetargową, jeśli chodzi o to, czy sieć fast foodów zapewni popularną, wycofaną z menu pozycję z trasy powrotnej.najlepszy olej do smażenia steków

Taco Bell , z drugiej strony chce dać swoim klientom nieco większą kontrolę nad zwrotem jednego elementu menu — ale jest pewien haczyk! Niektórzy fani Taco Bell mogą mieć trudną decyzję do podjęcia. Według Restauracja Biznes Online , członkowie Taco Bell Rewards mogą głosować na zwrot tylko jednego z dwóch przedmiotów, które wcześniej znajdowały się w menu sieci. Jak wyjaśnił Sean Tresvant, Chief Brand Officer Taco Bell: „Nikt nie odbiera Taco Bell bardziej niż nasza społeczność, więc cieszymy się, że możemy dać im możliwość głosowania w aplikacji, które pozwala im mieć bezpośredni wpływ na nasze menu”. Ciekawe, czy jeden z twoich starych faworytów jest jednym z pretendentów?
Enchirito i Double Decker Taco idą łeb w łeb

 Enchirito i Double Decker Taco Taco Bell

najlepszy w i poza burger

Chociaż zagorzali zwolennicy Taco Bell mogą dostarczyć długą listę pozycje menu, które muszą wrócić , sieć obecnie rekrutuje swoich członków Rewards, aby ustalić, czy powróci Enchirito czy Double Decker Taco. Według Restauracja Biznes Online Enchirito to hybryda enchilada-burrito składająca się z miękkiej tortilli, wołowiny, fasoli, pokrojonej w kostkę cebuli, czerwonego sosu i sera, która została wprowadzona w 1970 roku i była obecna w menu sieci do 2013 roku. Double Decker Taco było chrupiące taco wołowe zawinięte w miękką tortillę z mąki przekładaną fasolą, która była ograniczona czasowo w 1995 roku i zdobyła stałe miejsce w menu od 2006 do 2019 roku.Instagram może dać mały wgląd w to, który kandydat może otrzymać drugą szansę. Kiedy Taco Bell opublikowała wiadomość o głosowaniu na swoim koncie wcześniej, obserwatorzy wzięli udział. W chwili pisania tego tekstu, odpowiedź „DOUBLE DECKER” otrzymała 100 polubień, a komentarz „Enchrito!!!” otrzymał tylko 55 polubień. Co ciekawe, komentarz „VOLCANO MENU” zebrał już 133 polubienia. Restaurant Business Online donosi, że członkowie Taco Bell Rewards, którzy chcą wziąć udział w debacie, mogą głosować w aplikacji od teraz do 6 października, a aplikacja pokaże, czy Double Decker lub Enchirito odrodziły się 7 października. Zwycięski przedmiot zostanie dostępne dla klientów (zarówno zadowolonych, jak i niezadowolonych z wyniku) w uczestniczących lokalizacjach w późniejszym terminie.