Tak, laski cukierków o smaku Twinkie to coś

 Pudełko Twinkies calimedia/Shutterstock Colina McCandlessa


Twinkies , ten żółty biszkopt wypełniony białym kremem w środku, to nostalgiczna uczta, która wielu osobom kojarzy się z dzieciństwem. Wysoko przetworzone, słodkie jedzenie, w końcu stało się przedmiotem żartów wokół daty przydatności do spożycia (czy kiedykolwiek się psują?) (czy przetrwają koniec świata?)Kultura popularna naśmiewała się z tego mitu, a postać grana przez Woody'ego Harrelsona, Tallahassee, w filmie Zombieland z 2009 roku, zawsze szuka Twinkies podczas apokalipsy zombie (przez Reddit ). Jak się okazuje, chociaż Twinkies z pewnością mają długi okres przydatności do spożycia, NPR informuje, że rzeczywiście tracą ważność po upływie 45 dni.
gospodarz przybił to

Dla niektórych może to być rozczarowanie lub zaskoczenie, ale to, co może cię również zaskoczyć, to fakt Kiedyś Twinkies smakowało zupełnie inaczej . Według The New York Times , oryginalny przepis zawierał prawdziwe banany i prawdziwe nadzienie śmietankowe. Twinkies przetrwały i prosperowały w swojej obecnej iteracji śmieciowego jedzenia, a teraz możesz nawet cieszyć się nimi podczas wakacji w formie trzciny cukrowej.

Wypchaj te pończochy laskami cukierków Twinkies

 Twinkies Rockingstock/Getty Imageszawartość alkoholu w piwie o'doula

Tak, zgadza się, Twinkies o smaku kremu laski cukierków są rzeczą. Możesz kupić paczkę dwunastu sztuk dla ukochanej osoby, która ma obsesję na punkcie słodyczy Gospodyni i wypchać jej pończochy w te święta. Laski cukierków nawiązują do klasycznej kolorystyki ciastek Twinkies, ozdobionych złotymi i białymi paskami. Cukierek smakuje również jak krem ​​ze słodkiej przekąski (wg Wieśniak! ).

Co ciekawe, jednym z miejsc, w których można kupić laski cukierków Twinkies, jest sklep ze sztuką i rękodziełem Michała , który opisuje je na swojej stronie internetowej jako „zabawną i wyjątkową ucztę”, czyli „idealne nadziewarki do pończoch, kosze upominkowe i nie tylko” i sprzedawane za 4,99 USD. Może sztuka jadalna? Impulsywny zakup mówi, że Dollar General będzie je również sprzedawał oprócz innych sklepów detalicznych. Do tego sklepy internetowe Cukierki Blaira oraz Cukierki Nassau może wysłać w twój sposób, gdy jest w magazynie.Nie wiadomo jeszcze, czy laski z cukierkami przetrwają apokalipsę zombie.
Kategorie porady Inne jak