Te ciastka naśladujące Starbucksa są naprawdę smaczne

Ciasto naśladowca Starbucks wyskakuje na wyświetlaczu Molly Allen/Tłuczone

Powoli, ale pewnie, ciasto wyskakuje trend przyjęło się. I Starbucks z pewnością odegrała w tym rolę dzięki uroczym i świątecznym różowym ciastkom.


Angie Dudley, znana również jako Bakerella, jest uznawana za pierwszą osobę, która zadebiutowała pomysłem ciastka wyskakuje w 2008 . Ale z pewnością Starbucks nie zajęło dużo czasu, aby wskoczyć na trend „ciasto na patyku”, debiutując własną, śliczną w różowej wersji 2011 . Od tego czasu przenośny słodki smakołyk znajduje się w menu piekarni z klasycznym różowym tortem urodzinowym Pop, wraz z sezonowymi i smakowymi zmianami w czasie.Jeśli nawet zjadłeś jeden z tych drobnych słodyczy, a nawet Twoje dziecko błagało Cię o jeden za każdym razem, gdy wchodzisz na parking Starbucks, wiesz, że mają pewien urok. To idealna równowaga słodyczy i aromatu waniliowego. Ale co by było, gdybyś mógł to powtórzyć w domu? Ciasto pop wymaga kilku kroków, aby zrobić, ale dzięki temu łatwemu przepisowi naśladowania z pewnością możesz to osiągnąć. Dzięki prostym składnikom i odrobinie cierpliwości możesz ułożyć w domu swojego uroczego naśladowcę ciasta Starbucks.
czego użyć zamiast proszku kakaowego

Zbierz składniki tego przepisu na ciasto naśladujące Starbucks

składniki do naśladowania ciastek Starbucks Molly Allen/Tłuczone

Aby rozpocząć tworzenie własnego naśladowcy Tort urodzinowy Starbucks , ważne jest, aby mieć wszystkie niezbędne składniki pod ręką i gotowe przed rozpoczęciem procesu. Opierając się na opisie strony Starbucks, te ciasto pop to proste połączenie ciasta waniliowego z lukrem, które jest następnie zanurzane w różowej powłoce. Oczywiście, białe posypki dodają im odrobiny świętowania. Ale ta prosta kombinacja zawiera również wiele trudnych do wymówienia składników w miksie. Zdecydowaliśmy się pominąć tę część.

Do tego przepisu na ciasto naśladujące Starbucksa potrzebujesz upieczonego ciasto waniliowe , lukier waniliowy, różowe cukierki topiące się w polewie, biała posypka nonpareil i patyczki lizaka. Możesz użyć kupowana w sklepie mieszanka do ciast waniliowych w połączeniu z pudełkiem lukru lub możesz zrobić je całkowicie od podstaw. Jeśli nie możesz znaleźć różowych topiących się cukierków, kora migdałów waniliowych z kilkoma kroplami czerwieni barwnik spożywczy zadziała również.Do ciasta potrzebujesz 1-¼ szklanki cukru, pół szklanki masła, dwa jajka, dwie łyżeczki czystego ekstrakt waniliowy , 1-¼ szklanki mąki, 1-¾ łyżeczki proszku do pieczenia, pół łyżeczki soli, ¾ szklanki mleka. Do polewy waniliowej potrzebujesz dodatkowo ¼ szklanki masła, dwie szklanki cukru pudru, dodatkową łyżkę mleka i pół łyżeczki czystego ekstraktu waniliowego.

Upiecz ciasto dla tego przepisu na tort naśladujący Starbucks

ciasto do pieczenia dla naśladowcy Ciasto Starbucks wyskakuje Molly Allen/Tłuczone

Aby rozpocząć przygotowywanie ciasta dla tych naśladujących ciastko Starbucks, najpierw rozgrzej piekarnik do 350 stopni Fahrenheita, aby upewnić się, że jest gorący i gotowy po zakończeniu ciasta.Aby przygotować ciasto na ciasto, zacznij od połączenia suchych składników w osobnej misce. Dodaj mąkę, proszek do pieczenia i Sól i zamieszać. Następnie w misce miksera stojącego wyposażonego w nasadkę łopatkową dodaj masło i cukier. Utrzeć na puszystą masę, a następnie dodawać pojedynczo jajka. Dodaj ekstrakt waniliowy i wymieszaj.

Następnie, przy pracującym mikserze, stopniowo dodawaj jedną trzecią mąki, a następnie wlewaj połowę mleka. Kontynuuj mieszanie, dodając kolejną jedną trzecią mieszanki mąki, resztę mleka, a następnie pozostałą jedną trzecią mieszanki mąki. Mieszaj, aż uformuje się ciasto bez nadmiernego mieszania. Tak przygotowane ciasto wlać do wysmarowanej tłuszczem formy do ciasta, a następnie upiec ciasto przez 18 do 20 minut, aż góra zostanie całkowicie zwarta. Po upieczeniu ciasta odstaw je do całkowitego ostygnięcia lub włóż do zamrażarka aby przyspieszyć proces chłodzenia.

Zrób lukier dla tego przepisu na tort naśladujący Starbucks

robienie lukier buttercream dla naśladowcy ciastek Starbucks Molly Allen/Tłuczone

Jednym z kluczowych elementów układanki do tworzenia tych naśladowców ciastek Starbucks jest lukier. Lukier jest zasadniczo klejem, który utrzyma formę ciasta. Istnieje wiele opcji, aby zmienić smak lukru w ​​unikalne kombinacje, ale Starbucks utrzymuje, że ich ciasto jest całkiem proste. Lukier waniliowy będzie najlepszym wyborem dla tego przepisu na tort naśladujący.

Czekając, aż ciasto całkowicie ostygnie, zacznij robić lukier. Nie potrzebujesz dużo lukru, aby wyskoczyć z ciasta, więc ten przepis został przecięty na pół, aby nie pozostało zbyt wiele.

czy w zapachu jest alkohol?

Zacznij od dodania ¼ szklanki zmiękczonego masła do miski miksera stojącego wyposażonego w nasadkę łopatkową. Zacznij mieszać masło, a następnie dodaj filiżankę cukru pudru. Przy włączonym mikserze dodaj łyżkę mleka i pół łyżeczki ekstraktu waniliowego i wymieszaj. Wymieszaj pozostałą filiżankę cukru pudru i kontynuuj mieszanie, aż powstanie lukier.

Pokrusz ciasto na ten przepis na tort naśladujący Starbucks

mieszanie okruchów ciasta i lukier do naśladowania ciastek Starbucks Molly Allen/Tłuczone

Ciasto pop powstają przy użyciu pokruszonego ciasta. Może to być resztki ciasta waniliowego, które już upieczyłeś, lub oczywiście możesz użyć świeżo upieczonego ciasta wskazanego w tym przepisie.

Aby przygotować nadzienie do ciasta naśladującego Starbucksa, zacznij od pokruszenia ciasta do dużej miski do mieszania. Upewnij się, że ciasto jest całkowicie schłodzone przed rozpoczęciem tego kroku. Pokrusz ciasto dużym widelcem, a nawet użyj rąk. Tylko upewnij się, że jest wystarczająco rozdrobniony, aby uniknąć przedostania się dużych kawałków do mikstury. Po rozdrobnieniu w misce powinny znajdować się cztery filiżanki okruchów ciasta.

Gdy ciasto zostanie pokruszone, dodaj trzy łyżki przygotowanego lukru. Użyj rąk, aby wymieszać razem okruchy ciasta i lukier. Kontynuuj mieszanie, aż okruchy ciasta i lukier połączą się, tworząc konsystencję podobną do ciasta.

dlaczego nie powinno się gotować na oliwie

Uformuj kulki ciasta dla tego przepisu na tort naśladujący Starbucks

formowanie kulek tortowych dla naśladowcy Starbucks cake pops Molly Allen/Tłuczone

Następnym krokiem jest formowanie kulek do ciasta dla tych naśladowców ciastek Starbucks. Będziesz chciał mieć pewność, że robisz kulki ciasta o jednakowej wielkości. Nie powinny być za małe ani za duże. Za małe i nie będą tak zabawne do jedzenia. Zbyt duże, a ciasto może spaść prosto z patyczka do lizaka. I nikt nie chce rzucać na podłogę zabawnego i świątecznego ciasta.

Zacznij od wyłożenia blachy do pieczenia papierem do pieczenia, aby uniknąć przywierania kulek ciasta. Użyj łyżki do ciasta na ciasteczka, aby nabrać kawałków ciasta wielkości łyżki stołowej. Jeśli nie masz łyżki do ciasta z szybkim uwalnianiem, łyżka też będzie dobrze działać.

Zbierz kawałki ciasta, a następnie uformuj je w gładką kulkę rękoma. Po uformowaniu ułóż kulkę ciasta na przygotowanej blasze do pieczenia.

Zanurz patyki dla tego przepisu na tort naśladujący Starbucks

wkładanie patyków do wyskakujących ciastek dla naśladowcy ciastek Starbucks Molly Allen/Tłuczone

Po uformowaniu się kulek ciasta dla tych naśladowców ciastek Starbucks, nadszedł czas, aby dodać patyczki do lizaków. Ale najpierw będziesz chciał mieć coś, co przymocuje patyki do ciasta. Nie wpychaj patyczków do kulek ciasta. Prawdopodobnie odpadną podczas zanurzania.

Zacznij od stopienia cukierków w misce nadającej się do kuchenki mikrofalowej. Wstaw miskę do kuchenki mikrofalowej i podgrzewaj przez 30 sekund. Wymieszaj roztopione cukierki, włóż miskę do kuchenki mikrofalowej i kontynuuj podgrzewanie w dziesięciosekundowych odstępach. Pamiętaj, aby mieszać między każdym ogrzewaniem i podgrzewać tylko do stopienia i gładkości. Uważaj, aby się nie przegrzać.

Gdy cukierek się rozpuści, zanurz koniec patyczka lizaka w stopionej powłoce i wepchnij patyczek do kulki ciasta. Unikaj wciskania patyka do końca i przebijania drugiej strony kulki ciasta. Kontynuuj ten krok, aż wszystkie kulki ciasta zanurzą patyczki. Następnie umieść pełną blachę do pieczenia w zamrażarce na płaskiej powierzchni i pozwól, aby powłoka z topionego cukierka stwardniała i stwardniała przez co najmniej 15 minut.

Zanurz i udekoruj te wyskakujące ciastka naśladujące Starbucks

maczane ciasto wyskakuje dla naśladowcy Starbucks ciasto wyskakuje Molly Allen/Tłuczone

Po co najmniej 15 minutach w zamrażarce patyczki lizaka należy umieścić w kulkach ciasta. Wyjmij blachę do pieczenia z zamrażarki i przygotuj stanowisko do maczania.

sams klub wart tego

Ustaw się gdzieś, aby podeprzeć maczanego naśladowcę ciasta Starbucks, aby ustawić. Używanie szklanki z ryżem, a nawet kartonowego pudełka, będzie dobrze działać, aby nie dotykać maczanego ciasta, gdy powłoka cukierków się zastyga.

Gdy ciasto pop jest zimne, zanurz go w stopionej polewie cukierkowej. Upewnij się, że nadmiar powłoki cukierkowej spłynie z tortu lub delikatnie zeskrob go o miskę lub postukaj, aby wspomóc proces. Po zanurzeniu posyp ciasto pops białym posypką nonpareil, a następnie podnieś i odłóż na bok, aby ustawić. Odstaw ciasto na co najmniej godzinę, aby upewnić się, że zewnętrzna powłoka stwardnieje.

Jak długo możesz trzymać te ciastka naśladujące Starbucks?

naśladowca Starbucks ciasto wyskakuje ułożone Molly Allen/Tłuczone

Wejście do Starbucks i zobaczenie tych uroczych, różowych ciastek w gablocie piekarni wywołuje pewne emocje. Fajnie! Są świąteczne! I możesz je wykonać całkowicie z wyprzedzeniem, aby mieć dużo na widoku w domu i uzyskać takie same wrażenia.

Ponieważ ciasto pop to tylko mieszanka okruchów ciasta i lukru zanurzone w cukierkowej panierce, mają sporo cukier w nich. Oczywiście ten cukier nadaje im wspaniały smak, ale w tym przypadku pomaga też je zachować.

Te naśladowcze ciasteczka Starbucks można przechowywać w domu w temperaturze pokojowej, w lodówce, a nawet w zamrażarce. W temperaturze pokojowej upewnij się, że są z dala od wszystkiego, co je podgrzeje i spowoduje stopienie powłoki cukierka. W przeciwnym razie będą dobrze działać w temperaturze pokojowej do pięciu dni. Możesz też przechowywać te wyskakujące ciastka pod ręką w lodówce do tygodnia lub w zamrażarce do miesiąca. Tylko pamiętaj, aby indywidualnie owinąć każdy wyskakujący placek w plastikową folię i przechowywać je w hermetycznym pojemniku, aby zachować świeżość w lodówce lub zamrażarce.

Te ciastka naśladujące Starbucksa są naprawdę smaczne4,9 z 47 ocen Wypełnij 202 Drukuj Dzięki prostym składnikom i odrobinie cierpliwości możesz ułożyć w domu swojego uroczego naśladowcę ciasta Starbucks. Czas przygotowania 45 minut Czas gotowania 20 minut Porcje 15 ciastek wyskakujących Całkowity czas: 65 minut Składniki
 • 1-¼ szklanki cukru
 • ½ szklanki masła (plus ¼ szklanki na lukier)
 • 2 jajka
 • 2 łyżeczki czystego ekstraktu waniliowego (plus ½ łyżeczki do polewy)
 • 1-¼ szklanki mąki
 • 1-¾ łyżeczki proszku do pieczenia
 • ½ łyżeczki soli
 • ¾ szklanki mleka (plus 1 łyżka do polewy)
 • 2 szklanki cukru pudru (do polewy)
 • Białe posypki nonpareil
Wskazówki
 1. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni Fahrenheita.
 2. W dużej misce wymieszaj mąkę, proszek do pieczenia i sól. Mieszaj do połączenia i odstaw na bok.
 3. W misce miksera stojącego wyposażonego w nasadkę łopatkową dodaj masło i cukier. Krem do puszystej.
 4. Przy włączonym mikserze dodawaj jajka pojedynczo. Dodaj ekstrakt waniliowy i wymieszaj.
 5. Wymieszać suche składniki na przemian z mlekiem. Dodaj jedną trzecią mieszanki mąki, a następnie dodaj połowę mleka. Dodaj kolejną jedną trzecią mieszanki mąki, drugą połowę mleka, a następnie wykończ pozostałą mieszanką mąki. Mieszaj, aż powstanie gładkie ciasto.
 6. Przygotuj patelnię do ciasta z sprayem do gotowania, aby zapobiec przywieraniu ciasta. Wlej ciasto na patelnię i piecz ciasto przez 18 do 20 minut. Wyjmij ciasto z piekarnika, gdy wierzch będzie lekko złocisty i zestalony.
 7. Odłóż ciasto na bok, aby całkowicie ostygło na blacie lub przyspiesz proces, umieszczając je w zamrażarce.
 8. Zrób lukier, gdy ciasto ostygnie. Dodaj ¼ szklanki zmiękczonego masła do miski miksera stojącego. Dodaj 1 szklankę cukru pudru, 1 łyżkę mleka i pół łyżeczki ekstraktu waniliowego. Dodaj pozostałą 1 szklankę cukru pudru i kontynuuj mieszanie, aż utworzy się gładki lukier.
 9. Rozbij schłodzone ciasto do dużej miski. Dobrze pokrusz, aby uniknąć dużych kawałków w miksturze. Powinno to być 4 filiżanki okruchów ciasta.
 10. Do miski dodaj 3 łyżki przygotowanego lukru. Użyj rąk, aby wymieszać okruchy ciasta i lukier. Mieszaj, aż masa będzie przypominała miękkie ciasto.
 11. Przygotuj blachę do pieczenia z pergaminem. Wyjmij kawałki ciasta wielkości łyżki z miski nadzienia do ciasta. Każdą część ciasta rozwałkować na gładką kulkę. Umieść kulki ciasta na przygotowanej blasze do pieczenia.
 12. Rozpuść różową powłokę cukierków. Włóż roztopione cukierki do miski przeznaczonej do kuchenki mikrofalowej. Mikrofale przez 30 sekund, mieszaj, a następnie kontynuuj ogrzewanie w odstępach dziesięciosekundowych. Mieszaj pomiędzy każdym ogrzewaniem, aby upewnić się, że powłoka cukierka jest całkowicie stopiona i gładka.
 13. Zanurz jeden koniec lizaka w powłoce cukierka, a następnie wepchnij go do kulki ciasta. Upewnij się, że przechodzi tylko do centrum. Powtórz ten krok ze wszystkimi kulkami ciasta, a następnie włóż pełną blachę do pieczenia do zamrażarki, aby powłoka cukierków i patyczki do lizaków zastygły na co najmniej 15 minut.
 14. Po ustawieniu patyczków do lizaków zanurz każdy wyskakujący ciastko w różowej powłoce cukierkowej, aby w pełni go pokryć. Pozwól, aby nadmiar powłoki cukierkowej spłynął z popaku na ciasto. Delikatnie zeskrob go o miskę lub delikatnie postukaj, aby pomóc.
 15. Posyp ciasto wyskakującymi białymi posypkami nonpareil, a następnie podeprzeć patyczki lizaka za pomocą szklanki wypełnionej ryżem lub tekturowego pudełka, aby ciasto wyskoczyło w pełni bez dotykania.
Odżywianie
Kalorie na porcję 236
Całkowita zawartość tłuszczu 7,2 g
Tłuszcz nasycony 4,3 grama
Tłuszcze trans 0,3 g
Cholesterol 38,8 mg
Węglowodany ogółem 41,4 grama
Błonnik pokarmowy 0,3 g
Cukry ogółem 33,0 g
Sód 134,8 mg
Białko 2,2 g
Przedstawione informacje są szacunkami Edamama na podstawie dostępnych składników i przygotowania. Nie należy jej traktować jako substytutu porady profesjonalnego dietetyka. Oceń ten przepis