Ten dziwaczny smak Ricka i Morty'ego Seltzera sprawia, że ​​ludzie rozmawiają

12 paczek Pickle Rick Miracle Seltzer youtube

Trudno sobie wyobrazić, że płyn, który kiedyś wyrzucaliśmy po tym, jak wszystkie marynaty w słoiku zniknęły, stałyby się modny napój zdrowotny . Zaskakujące jest również to, że animowany naukowiec telewizyjny, tak genialny jak Rick Sanchez z Adult Swim's Rick i Morty zniżyłby się do szylingowych przekąsek i napojów do naszej konsumpcji, ale znając Ricka, prawdopodobnie miał tak stresujący dzień jak ogórek w trzecim sezonie, odcinek trzeci Rick i Morty uznał, że zasłużył na czerpanie z tego korzyści w każdy możliwy sposób.


Jakkolwiek możemy to wyjaśnić, nasza niedawna obsesja na punkcie soku z ogórków kiszonych dołączyła do naszego podziwu dla wszystkich rzeczy Rick i Morty tworzyć Pickle Rick Miracle Seltzer , mieszanka naturalnego soku z marynaty, wody i bąbelków. Za 24 dolary za 12-pak każdy może posmakować tego, jak musiał smakować Rick, gdy walczył ze szczurami ściekowymi i gangsterami jako naukowy geniusz uwięziony w ciele ogórka. Rick i jego wnuk Morty połączyli siły wcześniej w 2020 r., aby uzyskać kolejną prezentację produktu, promując Rick i Morty - tematyczne smaki Pringles w Reklama Super Bowl . (Zanim zapytasz, tak, jednym z tych smaków Pringles był Pickle Rick.) Funko zrobił nawet płatki śniadaniowe Pickle Rick, choć mądrze zdecydował się nie dodawać aromatu marynowanego.Pickle Rick Miracle Seltzer zaspokaja nasze pragnienie soku z marynaty

Pickle Rick w kadrze z odcinka Rick and Morty youtube

Pickle Rick Miracle Seltzer jest obecnie dostępny online i w sklepach na wybranych rynkach (przez Przemysł napojów ). Napój został wprowadzony na rynek w ramach wirtualnego Festiwalu Pływania dla Dorosłych, który odbył się na początku tego miesiąca. Aby uzupełnić nową, limitowaną edycję napoju Pickle Rick, Miracle Seltzer oferuje również linię kapeluszy, koszul i torebek Pickle Rick na swojej stronie internetowej. Miracle Seltzer wydaje się być odpowiednią firmą do reprezentowania Pickle Ricka. Jak podaje ich strona internetowa, każda puszka Miracle Seltzer jest „biletem w jedną stronę do nowego wymiaru, w którym doświadczysz 100% czystej psychicznej miłości”. Pistolet portalowy Ricka — może jego największy wynalazek — zrobiłby Miracle Seltzer o jeden lepszy. Służyłby jako podróż w obie strony bilet do alternatywnego wymiaru czystej miłości psychicznej – lub jakiegokolwiek innego wymiaru, który chciałbyś odwiedzić, jeśli o to chodzi.
Dlaczego nagle pijemy nasz sok z ogórków, zamiast wyrzucać go do kanalizacji po tym, jak ogórki znikną? Z wielu powodów, według Pyszne . Te rzeczy zawierają potas i sód, które są elektrolitami, które szybko Cię nawadniają i mogą pomóc w utrzymaniu tego stanu. Picie soku z marynaty może również pomóc w zapobieganiu skurczom, a zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy i witamin. Jego główny składnik, ocet winny , wiadomo nawet, że sprzyja utracie wagi.