To ogromne ciasto z czerwonego aksamitu od Costco waży 3 funty

Junior Instagram

Co jakiś czas puka okazja w postaci olbrzyma, czerwone aksamitne ciasto . I tym razem czeka na Ciebie o Koszto . uchwyt na Instagram, @costco_opróżnia zauważyłem trzyfuntowe ciasto Juniora w połowie grudnia. Junior's, dla tych z Was, którzy jeszcze nie mieszkali, to brooklyńska restauracja z sernikiem tak boskim, że inspiruje zapracowanych nowojorczyków do tworzenia linii miejskich (przez Brooklyn Daily Eagle ). Więc naturalnie, gdy tylko zobaczyliśmy czerwony aksamitny tort Juniora na półkach Costco, planowaliśmy specjalną okazję, aby go zjeść.


Trzy funty mogą być przybliżoną wagą paczki jabłek, żelazka parowego lub woka ze stali nierdzewnej (przynajmniej według Waga rzeczy ), ale jeśli występuje w postaci (zgodnie z opisem Juniora) „warstw wilgotnego czerwonego aksamitnego ciasta wypełnionego i udekorowanego kremem z serka”, to o wiele więcej. Nie możesz po prostu zabrać ze sobą do domu czerwonego aksamitnego tortu Juniora. Musisz go uwieść. Ciasto zasługuje na kolację przy świecach, najlepsze sztućce i listę odtwarzania, która zaczyna się od „All of Me” Johna Legenda.Klienci zachwycają się przekładką Junior's Red Velvet

Junior Instagram

Według costco_empties na Instagramie, Red Velvet Layer Cakes firmy Costco Junior kosztuje zaledwie 12,99 USD, co jest praktycznie darmowe, biorąc pod uwagę, że jeśli zamówisz serniki Juniora w jego strona internetowa , każde ciasto będzie kosztować ponad 40,00 dolarów. Jeśli możesz ograniczyć się do kawałka na raz, jedna porcja ciasta będzie kosztować około 370 kalorii (przez MyFitnessPal ), czyli, dla przypomnienia, dokładnie to, co w grande caramel Frappuccino Starbucks zrobi twojemu ciału.
Ale jeśli nie ufasz nam, że powiemy Ci, co kupić, zaufaj klientom Juniora. Skowyt recenzenci opisują tort z czerwonego aksamitu w restauracji jako „nieco gęsty z niezbyt słodkim lukrem”, księżyc nad jego „bardzo bogatym smakiem sera śmietankowego” i rapsodują o jego „super wilgotnym” ciele. Mówi Świergot fan: „to ciasto właśnie pokochało mój język”. Zjedz Nosh Mamo — wykrzykuje — wisienka serowa na tym złym chłopcu była w sam raz. Lekkie, puszyste i pyszne”, konkludując, że nawet „jeśli nie lubisz czerwonego aksamitu lub ciasta czekoladowego, myślę, że to Cię przekona”.