To absolutnie najlepszy sposób na odgrzanie burritos

Ręka trzyma burrito

Burritos są pyszne. Mielona wołowina, ryż kolendrowy, roztopiony ser i odrobina pico de gallo (i oczywiście guac) wszystko zwinięte w łatwą do zjedzenia skorupkę tortilli? Tak proszę. Ale burrito są również jednym z tych posiłków, w których nasze oczy są większe niż brzuch. Thriller donosi, że na przykład w Chipotle przeciętne burrito zawiera od 1085 do 1550 kalorii, w zależności od dodatków. Prawdopodobnie istnieje duża szansa, że ​​możesz skończyć trochę resztek w formie na wpół zjedzonego burrito.


Kiedy następnego dnia idziesz podgrzać resztki meksykańskiej pyszności następnego dnia na lunch, zanim otworzysz kuchenkę mikrofalową, zatrzymaj się. Według Smacznego , istnieje o wiele lepszy sposób na podgrzanie burrito, który sprawi, że będzie wilgotne i chrupiące, a w kuchence mikrofalowej nie stanie się papkowaty (lub, co gorsza, wyschnięty). Bonus: wymaga prawie zerowego wysiłku z Twojej strony.Piekarnik to najlepszy wybór

Burrito na folii

Odsuń się od kuchenka mikrofalowa . Smacznego zaleca podgrzanie burrito w piekarniku w temperaturze 350 stopni. Upewnij się, że najpierw zawijasz go w folię aluminiową, mówią eksperci. Dzięki temu tortilla będzie miękka, a nie rozmoczona lub sucha, a także zapobiegnie zabrudzeniu piekarnika wszelkimi dodatkami, które mogą uciec. Zainwestuj trochę więcej czasu, uzyskaj znacznie bardziej satysfakcjonujący wynik.
Jak długo należy to gotować? Pierwszy dla kobiet zaleca około 30 minut lub do całkowitego podgrzania burrito. Jeśli nie chcesz rozpakowywać burrito, aby to sprawdzić, możesz użyć termometru do mięsa. Blog mówi, że będziesz wiedział, że twoje burrito jest gotowe do spożycia, gdy temperatura wewnętrzna wynosi 165 stopni Fahrenheita. Porada dla profesjonalistów: pamiętaj, aby wyjąć resztki z piekarnika za pomocą rękawic kuchennych — jedzenie będzie gorące!
Kategorie Fakty Inspiracja Opinie