To jest najzdrowszy burger Burger Kinga

Logo Burger King w okrągłym kształcie Matthew Horwood/Getty Images

Wszyscy wiemy, że restauracje typu fast food nie są najzdrowszym miejscem na przekąskę i? Burger King nie jest wyjątkiem. Pomimo niedawnego porzucenia sztucznych składników w swoim kultowym Kanapka Whopperhopper oraz oferowanie kalkulatora żywieniowego online (przez Burger King ), która pomaga klientom wybierać pozycje na podstawie liczby kalorii, tłuszczu i węglowodanów, postępy są skontrastowane ze znaczną częścią pozycji menu, które mają wartości odżywcze, które nie są idealne.


Jeśli zdarzy ci się być w pobliżu? Burger King kiedy zaczną dzwonić głód lub po prostu masz ochotę na jednego z ich pysznych, grillowanych na ogniu hamburgerów, z pewnością możesz przeskoczyć przez drive-thru, aby odebrać posiłek. Jeśli jednak oglądasz również kalorie, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas zamawiania. Na przykład burger Double Sourdough King ma 1038 kalorii (na Menu BK ), a burger Bacon King ma 1313 kalorii (przez Burger King ).Chociaż oba te pyszne posiłki stanowią prawie połowę zalecanego dziennego spożycia kalorii dla dorosłych, wciąż istnieje jedna opcja w menu Burger King, która zalicza się do najzdrowszych z nich wszystkich.
Ten burger Burger King ma prawie 2000 kalorii

Burger King Whopper w połączeniu z frytkami i napojem Matt Cardy/Getty Images

Jeśli chodzi o menu Burger King, zdanie „wszystko jest większe w Teksasie” wydaje się brzmieć prawdziwie, ponieważ Texas Double Whopper sieci fast foodów zdobył tytuł najzdrowszego obecnie dostępnego burgera (poprzez Menu BK ). Chociaż kanapka jest zwieńczona świeżymi warzywami, takimi jak sałata, pomidor, cebula, pikle i papryczki jalapeños, ma również podwójny stos ćwierćfuntowych burgerów, bekon, amerykański ser, Może i musztarda, per Żuć bum . W sumie daje to łącznie 1878 kalorii dla tego złego chłopca, nie licząc nawet frytek i drinka.

czy pięciu facetów ma wstrząsy?

Ale to nie wszystko. Na Burger King, Texas Double Whopper zawiera również 136,3 grama tłuszczu, 57,9 grama węglowodanów i 3079 mg sodu. Ta ostatnia liczba jest szczególnie niepokojąca, a nawet uzasadnia, że ​​sieć fast foodów naklei na kanapkę ostrzegawczą etykietę, ponieważ przekracza ona o 779 mg zalecany dzienny limit sodu, który jest Amerykańskie Stowarzyszenie Kardiologiczne ustawia się na 2300 mg dziennie.Teraz ulepsz Texas Double Whopper do posiłku z dodatkiem średnich frytek (383 kalorie, via Burger King ) i średnią colę (386 kalorii na Burger King ) i masz posiłek liczący 2647 kalorii. Chociaż można sobie pozwolić na oszukany posiłek raz na jakiś czas ci, którzy regularnie zwracają się do Burger Kinga, mogą chcieć wybrać zdrowszą opcję, taką jak sieć Whopper Jr. , który został odnotowany jako mający najmniej kalorii.
Kategorie Inne Opinie Telewizja