Tak właśnie powstaje Airheads White Mystery Flavour

Różne smaki Airheads Karen Hart/Mashed

Jeśli dorastałeś w późnych latach 80. i 90., prawdopodobnie miałeś swój udział w słodkich słodyczach o nazwie Airheads. Powietrze to długie, płaskie, jaskrawo kolorowe paski cukierków przypominających toffi. Występują w różnych smakach, od wiśni, truskawki, arbuza, winogron i niebieskiej maliny, aby wymienić tylko kilka (poprzez Głowice powietrzne ). Te słodkie, cukierkowe, owocowe cukierki do żucia są tym, co uwielbiają dzieci i dentyści zorientowani w biznesie, ale oczywiście z zupełnie innych powodów.


Jednym ze smaków Airheads, który ekscytuje młodych i starszych ludzi, gdy widzą srebrne opakowanie, jest smak White Mystery. Ten smak był w rzeczywistości wynikiem listu, który Matthew Fenton, ówczesny asystent brand managera cukierków Airheads, otrzymał od nastolatka, który przedstawił szereg sugestii, w tym zrobienie „białego batonika o tajemniczym smaku”. To był tylko „genialny pomysł”, którego Fenton szukał. Airheads wprowadził ten smak White Mystery na rynek słodyczy, czyli dzieci, latem 1993 roku, a my nadal o nim jemy i rozmawiamy. W rzeczywistości jest tak popularny, że Taco Bell przekształcił go nawet w smak ich popularnego slushie, Freeze (poprzez Mateusz Fentona ).Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób Airheads tworzy smak White Mystery?
Mystery Airheads to tak naprawdę pozostałe smaki bez koloru

Nadmuchy o tajemniczym smaku Karen Hart/Mashed

Smak Airheads White Mystery jest zrobiony z bezbarwnych cukierków – po prostu zwykłego białego płótna, które może być czymkolwiek. Ale zgadnij co. Podobnie jak wszystkie Airheads. Przynajmniej tak się zaczynają (poprzez ZOMG! cukierek ). Barwnik o jasnym kolorze przypisany do smaków jest dodawany dopiero w dalszej części procesu. Ale z tajemniczym smakiem, to oczekiwanie na to, jaki będzie smak, gdy trafi w Twoje kubki smakowe, sprawia, że ​​ten cukierek jest tak zabawny. Czasami jest to wiśnia, innym razem arbuz. Jak więc producenci cukierków decydują o smaku białych batonów?

Być może zaskoczy Cię informacja, że ​​Airheads wykorzystuje uświęconą tradycją tradycję, którą zapracowane i oszczędne mamy na całym świecie zatrudniały, ponieważ musiały gotować dla swoich rodzin. To się nazywa resztki. Firma bierze wszelkie pozostałe smaki i zamiast je wyrzucać, miesza je razem, aby uzyskać „tajemniczy” smak. Powstały smak całkowicie zależy od tego, jakie smaki zostały wcześniej wytworzone, ale nie można ich użyć do przygotowania pełnej partii. Tak więc, jeśli to trochę jak wiśnia i arbuz, to jest powód, dla którego.