Tak długo trwa kapusta w lodówce

Ręce trzymające zieloną kapustę

Bądźmy szczerzy: kapusta nie zasługuje na uznanie. Jest to jedno z tych warzyw, które jest zbyt często pomijane w przypadku innych, modniejszych warzyw. Jednak te inne zielenie mają tendencję do gnicia po krótkim czasie (poprzez Cedar Circle Farm ), pozostawiając konsumentów sfrustrowanych, gdy są zmuszeni do wyrzucić niedawno kupowane jedzenie . (Zaufaj nam, byliśmy tam.)


jaki jest naturalny smak wołowiny

Więc jakie jest rozwiązanie? Kapusta! Według Almanach starego rolnika , kapustę można bezpiecznie przechowywać w lodówce dłużej niż większość innych warzyw — co najmniej przez trzy tygodnie do dwóch miesięcy. Jeśli możesz, spróbuj przechowywać produkt w szufladzie z hydratorem lub piwnicy na korzenie, ponieważ takie warunki mogą jeszcze bardziej wydłużyć żywotność kapusty.Tak jak Linia zdrowia pisze, warzywo zawiera również ogromne korzyści zdrowotne, w tym dużą ilość składników odżywczych i witaminy C, poprawę trawienia, obniżenie ciśnienia krwi i zmniejszenie przewlekłego stanu zapalnego . Kapusta jest również niesamowicie niskokaloryczna, tylko 22 kalorie w jednej filiżance surowych warzyw i 33 w gotowanych (przez Almanach starego rolnika )! Oficjalnie umieszczamy go na liście zakupów w przyszłym tygodniu.
Używanie i przechowywanie kapusty

Miska sałatki coleslaw z widelcem

Może to być szokiem dla początkujących kapusty, ale kapusta jest w rzeczywistości niezwykle wszechstronny składnik ! Czy to w zupie, sałatce, czy sałatce coleslaw, to warzywo potrafi wszystko. Cedar Circle Farm zaleca poczekanie z umyciem kapusty, aż będziesz gotowy do jej użycia. Nawet jeśli twoja kapusta ma dużą ilość zewnętrznych liści, pamiętaj, aby pozostawić je włączone, aby chronić wewnętrzne liście i pomóc zatrzymać wilgoć. Dzięki temu delikatniejsze wewnętrzne liście dłużej wytrzymają, zanim się zepsują.

Teraz jesteśmy gotowi do gotowania. Cedar Circle Farm sugeruje po prostu gotowanie kapusty na parze przez pięć do siedmiu minut i przybranie Sól , masło, pieprz , a może trochę tartego sera — brzmi pysznie! Kapusta dobrze komponuje się również z papryką i cebule na pyszne sauté lub stir fry , można posiekać i ugotować z cebulą . tłuczone ziemniaki . Większość z nas wie, że okłady z sałaty to łatwy sposób na krojenie węglowodanów, ale dlaczego nie zastąpić tej tortilli lub rolki kapustą? Wydaje się, że możliwości są nieograniczone, podobnie jak życie kapusty.


Kategorie Nazwy Fakty przepisy