Tyle naprawdę wart jest Geoffrey Zakarian

Geoffrey Zakarian uśmiechnięty Manny Hernandez/Getty Images

Geoffrey Zakarian nie jest obcą twarzą dla tych, którzy często oglądają Food Network. Sławny szef kuchni pojawił się na Żelazny kucharz Ameryki , Kuchnia , Posiekanych , i Następny Żelazny Szef Kuchni . On również prowadzi Rozmowa o jedzeniu , audycji radiowej Sirius XM, w której występuje wielu jego przyjaciół z Food Network, jak wspomniano na jego strona internetowa . Jednak tak samo wybitny jak Zakarian w świecie jedzenia, nie jest tak bogaty jak niektórzy z jego koledzy , pomimo również posiadanie kilka restauracji, doradztwo w kilku dodatkowych restauracjach oraz, autoring cztery książki kucharskie. Wartość netto celebrytów szacuje, że majątek netto 61-latka wynosi 6 milionów dolarów.


Jednak warto się zastanowić – czy Zakarian mógłby być wart o wiele więcej, gdyby udało mu się uniknąć różnych problemów prawnych, które towarzyszyły mu przez ostatnią dekadę? Upadłość i procesy sądowe nękają sytuację finansową Zakariana. Niektóre z jego ostatnich zmartwień prawnych pojawiły się zaledwie kilka lat temu, kiedy Zakarian wplątał się w bójkę z rodziną Trumpów.ciasto szef siostra lisa odchudzanie

Kłopoty prawne Geoffreya Zakariana kosztowały go duże pieniądze

Geoffrey Zakarian na imprezie John Lamparski / Getty Images

Cofając się nieco ponad dekadę, Geoffrey Zakarian został pozwany o 1 milion dolarów odszkodowania i 250 000 kar. New York Times w artykule, w którym pracownicy zamkniętej restauracji oskarżyli go o wstrzymanie wypłaty za nadgodziny, fałszowanie dokumentów związanych z wypłatą oraz nieuczciwe pobieranie opłat za posiłki. Odpowiedź Zakariana? Złożył wniosek o upadłość, co utknęło w powództwie. Twierdził, że opłaty sądowe obciążają go finansowo, aw 2011 roku ugodził się z skarżącymi na 200 000 dolarów – nie jest to zły interes, jeśli jesteś Zakarianem.
Ale to nie był jedyny numer Zakariana w tym dziesięcioleciu. W 2015 roku Trump Organization postanowiła pozwać Zakariana za 10 milionów dolarów a następnie 14 milionów dolarów (przez Washington Post ). Dlaczego? Ponieważ Zakarian podobno wycofał swoje wcześniejsze zobowiązanie do otwarcia restauracji w hotelu Trump International w Waszyngtonie, powołując się na uwagi ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa na temat meksykańskiej imigracji, Nowy Jork Magazyn 's Ulica Gruba zgłoszone. Kolega Zakariana i gwiazda Food Network, José Andrés, doświadczył podobnego sporu z braćmi Trump, zanim osiedlił się w 2017 roku.

martha stewart snoop dogg

Jeśli chodzi o Zakariana, przeciwstawił się rodzeństwu Trumpa, zanim obie strony w końcu osiągnęły porozumienie, według Ulica Gruba . Jednak szczegóły umowy nie zostały ujawnione opinii publicznej, więc nie ma pewności, jak dramat wpłynął na finanse Zakariana.