Tyle pieniędzy Anthony Bourdain zostawił swojej córce

Zbliżenie obrazu Anthony'ego Bourdain Slaven Vlasic/Getty Images

Według artykułu w USA dziś mniej więcej w chwili jego śmierci, wola nieżyjącego już bezwarunkowego pisarza i znanego szefa kuchni Anthony Bourdain został zwolniony w lipcu 2018 r. po złożeniu wniosku przez jego byłą żonę, Ottavię Busię-Bourdain. Aktywa Bourdaina, choć znacznie niższe, niż niektórzy mogliby sądzić, nadal stanowiły bardzo potężną kwotę 1,2 miliona dolarów. Na sumę składały się oszczędności i gotówka, rachunki maklerskie, majątek osobisty i tantiemy z lat oddanej pracy.


Bourdain był człowiekiem, który miał ręce w różnych projektach. Podczas gdy część jego dochodów pochodziła z pamiętników „Kitchen Confidential” z 2000 roku, które pomogły umieścić go na mapie, Bourdain był również znany ze swojej pracy przy różnych programach kulinarnych i podróżniczych, w tym „ Brak rezerwacji ' i ' Części nieznane . Wszystko to razem pomogło mu zgromadzić ponad milion dolarów, które był wart przed śmiercią – i jak wielu przypuszcza, Bourdain zostawił całą swoją fortunę swojej jedynej córce.Córka Anthony'ego Bourdaina zacznie otrzymywać dywidendy, gdy skończy 25 lat

Obraz Ottavia Busia-Bourdain i Anthony Bourdain Jamie McCarthy/Getty Images

Jak zauważył Niezależny , córka Bourdaina, Ariane, miała zaledwie 11 lat w chwili śmierci ojca w 2018 r., co czyniło ją nieletnią i wymagającą opiekuna sądowego, który nadzorowałby powiernictwo, dopóki nie osiągnie pełnoletności. Pomimo rozstania z Ottavia Busia-Bourdain w 2016 roku po prawie dekadzie małżeństwa, rozwód pary nie został jeszcze sfinalizowany do czasu śmierci Bourdaina. To uczyniło ją najbliższą krewną zmarłego szefa kuchni, a ostatecznie Ottavia została wybrana na wykonawcę majątku do czasu, gdy ich córka osiągnie 25 lat; Według USA Today Ariane będzie otrzymywać wypłaty dywidendy w ciągu kolejnych 10 lat.
Pomimo tego, że większość fortuny Bourdaina trafia do jego jedynej córki, The Independent zauważa również, że jego byłej żonie pozostawiono pewne decyzje, w tym określenie opcji dotyczących pozostałych ubrań, samochodów i rzeczy osobistych, które należy traktować w sposób, który byłby zgodnie z jego życzeniem. Reszta jego majątku i przyszłe tantiemy powinny jednak obiecać, że młoda Ariane ma przed sobą świetlaną przyszłość i niekończącą się wiedzę o miłości jej zmarłego ojca.