Tyle naprawdę zarabiają pracownicy typu „In-N-Out”

Pracownik In-N-Out przyjmuje zamówienie typu drive-thru Bloomberg/Getty Images

Niektóre sieci fast foodów mają lokalizacje wszędzie, do tego stopnia, że ​​trudno byłoby ich uniknąć. Inne, jak Burger In-N-Out , są nieco bardziej nieuchwytne. Chociaż zyskał reputację, jakiej oczekuje się od międzynarodowej sieci, In-N-Out wciąż ma stosunkowo niewielką obecność. Za ich stronie internetowej , w 2018 r. było 334 In-N-Out w sześciu stanach, z których większość znajduje się w Kalifornii. Oprócz wysokiej jakości jedzenie , niskie ceny , oraz wierzenia chrześcijańskie , In-N-Out jest powszechnie uważany za jeden z lepszych fast food stawy do zastosowania przez . Ale ile naprawdę zarabiają pracownicy In-N-Out?


Dane zbierane przez witrynę pracy W rzeczy samej ujawnia stawki wynagrodzenia dla pozycji na poziomie podstawowym w In-N-Out, takich jak kasjerzy, wynoszą około 13-14 USD za godzinę. Płaca minimalna w Kalifornii, gdzie znajduje się przede wszystkim In-N-Out, wynosi obecnie 14 USD/godz. dla większych firm i rośnie o dolara rocznie od 2018 r. (poprzez Stan Kalifornia ).Aż 89 procent osób na Indeed z ponad 2500 ankietowanych uważa, że ​​In-N-Out płaci im uczciwie. Połączenie solidnego wynagrodzenia i „możliwości awansu” zapewniło nawet firmie In-N-Out trzecie miejsce na stronie z recenzjami ofert pracy Szklane drzwi Lista najlepszych miejsc do pracy w 2019 roku.
In-N-Out wspiera finansowo rozwój kariery

Witryna sklepu In-N-Out Burger Bloomberg/Getty Images

Nie można zaprzeczyć, że początkowa płaca In-N-Out Burger jest wyższa niż reszta, nawet jeśli w większości odzwierciedla tylko minimalną pensję Kalifornii. Ale pieniądze na tym się nie kończą. Awansowanie w szeregach w In-N-Out zapewnia pracownikom znacznie więcej niż dłuższą ekspozycję na pyszny zapach grillowanej cebuli. Można zarobić prawdziwą gotówkę.

Według Kalifornijskie słońce , naprawdę dobrze zarabiającą pozycją w In-N-Out jest pozycja menedżera. Publikacja wykazała, że ​​w 2018 r. średnia pensja kierownika sklepu In-N-Out wynosiła 160 000 USD, co stanowi trzykrotność średniej płacy za taką rolę. Kalifornijskie słońce poinformował również, że In-N-Out nie wymaga dyplomu ukończenia studiów wyższych w celu awansu zawodowego i często oferuje korzyści, takie jak ubezpieczenie zdrowotne i 401 (k).To prawda, że ​​In-N-Out dobrze płaci swoim pracownikom. Ale nie są one odporne na dysproporcję majątkową stworzoną przez większość dużych, dobrze prosperujących firm, takich, w których pracownicy otrzymują przyzwoitą płacę, ale dyrektorzy generalni i tym podobne zarabiają astronomicznie więcej. Według Forbes , dziedziczka In-N-Out i obecna prezes Lynsi Snyder jest warta 3 miliardy dolarów.