To najbardziej zawyżona pozycja w menu Red Lobster

budynek restauracji z czerwonymi homarami? Justin Sullivan/Getty Images

Jaki jest twój ulubiony: Ultimate Feast z chrupiącymi nóżkami kraba, czosnkowymi krewetkami i puszystym pieczonym ziemniakiem z solą na wierzchu lub Homarem i Grzybami Nadziewanymi Krabami, skwierczącymi w tandetnym daniu, w którym zanurzasz herbatniki Cheddar Bay?


jak długo delikatesy z indyka są dobre?

czerwony homar od dawna jest liderem Darden Restaurants, jeśli chodzi o przepyszne połączenia owoców morza i przypraw. Jak być może wiesz, dobre owoce morza niekoniecznie są tanie, dlatego wiele posiłków tradycyjnie mieści się w przedziale cenowym 20 USD w klasycznym menu restauracji. Produkty, takie jak żywe homary z Maine, mogą z łatwością zwiększyć rachunek powyżej 30 USD za talerz, a to zanim dodasz napoje, takie jak gigantyczna Lobsterita.Ale jeśli chodzi o najbardziej zawyżony przedmiot, musielibyśmy wybrać tylko jeden — Homar z frytkami za 19,99 USD. Ta nowa propozycja od Darden obejmuje klasyczne frytki o grubym kroju z smażonym w głębokim tłuszczu ogonem homara w skorupce, zapakowane w elegancki papier gazetowy.
Traktuj homara jak delikatność?

Ryba z homarem i frytkami czerwony homar

Nie zrozumcie nas źle — to danie brzmi pysznie, po prostu brzmi też pomieszanie. Za kilka dolarów więcej możesz dostać Ostateczną Ucztę z ogonem homara i udka kraba, dwa rodzaje krewetek, ryż i do wyboru dodatkowa strona, w tym frytki jako opcja. Alternatywnie możesz dostać bardzo przyzwoitą rybę z frytkami za 12,99 USD (przez Ceny menu fast food ), jeszcze dodaj ogon homara za dodatkowe 9,99 USD.

The Lobster and Chips po prostu wydaje się, że płacisz dużo więcej za słowo „homar” niż za jedzenie, szczególnie przy tak wielu świetnych alternatywach restauracyjnych. Dodaj do tego fakt, że smażenie słodkiego i smacznego homara samo w sobie jest kontrowersyjne, a to danie po prostu nie wydaje się być zwycięzcą. Eksperci w Homary w dowolnym miejscu opisz cztery bardzo skuteczne sposoby przyrządzania tego specjału z owoców morza — a powlekanie go w cieście i smażenie nie znajduje się na liście.Jesteśmy pewni, że to danie smakuje pysznie, ale jeśli chodzi o wartość w Red Lobster, możesz zrobić coś lepszego.

skąd walmart czerpie swoje produkty?