Oto sekret kobiety-pionierki w zakresie doskonałego Maca i sera

Ree Drummond, kobieta-pionierka Bryan Bedder/Getty Images

O tak, makaron z serem, przyjaciel na całe życie dla wszystkich. Napełnione nabiałem danie z makaronem było dla nas w fazie wybrednego jedzenia w szkole podstawowej i pojawiło się, gdy mieliśmy budżet w naszym pokoju w akademiku. Mac i ser wyszły z pudełka i trafiły do ​​piekarnika, gdy dostaliśmy naszą pierwszą pracę. Pomarańczowa kolacja to wieczny przyjaciel. Ale jak we wszystkich relacjach, zawsze jest miejsce na większy rozwój. Znana kucharka Ree Drummond, znana jako Kobieta-pionierka, udziela wskazówek, jak uatrakcyjnić kolejny wieczór przy ukochanym posiłku.


czy szef kuchni jest dla ciebie dobry?

Szef kuchni nie różni się zbytnio od reszty z nas. Mówi, że makaron i ser to „jedyne jedzenie, które spożywałem, dopóki nie skończyłem czternastu lat” (via Kobieta-pionierka ). Czternaście kluczowych lat spożywania wyłącznie makaronu z serem uczyniłoby każdego ekspertem, więc jeśli mamy zaufać komuś, kto ma w naszym życiu makaron z serem, to powinna to być ona. Kobieta jest jednak pionierem – zamierzona gra słów – w użyciu tajnego składnika i prawdopodobnie nie jest to to, co myślisz. Drummond twierdzi, że użycie suchej musztardy w jej przepisie czyni cuda. „Zapewnia pikantną ostrość bez dodawania określonego smaku” – dzieli się na swoim blogu Pioneer Woman.Musztarda jest świetna w mac i serze Pioneer Woman?

makaron z serem?

Inni celebryci, tacy jak Alton Brown, Ted Allen i Fabio Vivani, zgadzają się i dodają tajny składnik, musztardę, do swoich przepisów na makaron i ser (poprzez Republika Żywności ). Właściwie za tym, dlaczego musztarda jest nowym makaronem i serowym moszczem, kryje się trochę nauki. Mac i ser są oczywiście naprawdę bogate, co ma sens, jeśli weźmie się pod uwagę, że składa się głównie ze śmietany, masła i – oczywiście – kawałków sera.
Łatwo założyć, że nigdy nie za dużo dobrego, ale twoje ciało szybko się wypełnia, jeśli jesz samo danie. Szefowie kuchni często kontrastują posiłek, podając go czymś kwaśnym. Jeśli kiedykolwiek zamawiałeś makaron z serem w restauracji, czasami towarzyszy mu piwo, ostry sos lub smażone ogórki kiszone. Dzieje się tak dlatego, że kwasowość w tego rodzaju produktach zmniejsza gęstość nabiału w makaronach i serze oraz zapewnia bardziej zrównoważony kęs. Musztarda sama w sobie ma kwaskowaty smak, a po połączeniu z makaronem i serem wydobywa w naczyniu pikantne nuty z subtelnym doznaniem.

Powitaj nową erę makaronu z serem, następnym razem dodając musztardę do ulubionego przepisu.


Kategorie Zabawa Inny Jak