Oto zaskakujący smak nowego Sugarplum Macchiato firmy Dunkin

Dunkin Dunkin'

Kawa daje nam moc, by stawić czoła nadchodzącemu dniu, a wraz ze zbliżającymi się świętami mamy teraz dodatkowe możliwości zamawiania wszystkich naszych ulubionych sezonowych smaków. Przyprawa dyniowa, mokka z mięty pieprzowej i piernik zdobyły sobie drogę do naszych serc, ale nadszedł czas, aby przyjąć nowy klasyk, który gwarantuje rozjaśnienie naszych nawyków związanych z piciem — śliwkę cukrową. Według Dunkin' marka wprowadziła nową odmianę Sugarplum Macchiato Kawa która łączy w sobie smaki jagód, malin, jeżyn, śliwek i wanilii, aby wnieść zupełnie nowy świat smaku i słodyczy do Twoich porannych dojazdów do pracy. Zabawa nie kończy się jednak na połączeniu smaków. Połączenie espresso, mleka i syropów tworzy jasnofioletowy napój, który zagwarantuje, że jeszcze w tym roku zagości w mediach społecznościowych (przez Dunkin ' ).


Wprowadzenie Sugarplum macchiato przywodzi na myśl ostatnią specjalność kawy Dunkin — walentynkowe Pink Velvet Macchiato. Według WSLS , Pink Velvet Macchiato zmieszało smak espresso z czerwony aksamit i syrop o smaku twarogowym, aby stworzyć jasnoróżowy napój nawiązujący do romantycznych wakacji. Jeśli ten napój wyznacza standard jakości Dunkin Donuts, powinniśmy planować naprawdę podekscytować się dzisiejszym wprowadzeniem Sugarplum Macchiato.czy kminek jest ostrą przyprawą?

Jak powstał napój?

Dunkin Instagram

Sugarplum macchiato powstało w wyniku intensywnego procesu. Według Dunkin' zespół ds. Rozwoju produktu firmy wymyślił napój w 2016 roku, kiedy inspirował się baletem Czajkowskiego Dziadek do orzechów i opracowali napój inspirowany tytułową bajkową postacią Sugarplum. Po opracowaniu kilku smaków napoju, z których jeden zawierał ciężkie nuty kwiatowe, zespół projektowy zdecydował się na napój o charakterze jagodowym, który zawiera jasnofioletowy kolor, aby nie tylko odzwierciedlać korzenie napoju w balecie, ale także reprezentować beztroski , wesoły duch zimy (poprzez Dunkin').
Marka nie mogła wybrać bardziej uderzającego wizerunku, który zainspirowałby jej najnowsze macchiato. Według New York Times , cukrowa wróżka śliwkowa z Dziadek do orzechów uosabia opanowanie i transcendentne piękno, a jednocześnie wydaje się lekki i niepoważny. Nazywając napój imieniem tak kultowego bohatera, Dunkin' ma dla nich swoje dzieło, ale jeśli niepowtarzalny profil smakowy i kolorowy wir fioletów najnowszego Sugarplum Macchiato oznaczają cokolwiek, to byłaby to zabawa, frywolność, piękno, i po prostu fajny nowy napój w porannej rutynie.

wartość netto Davida Overtona