Tak naprawdę było filmowanie jedzenia 911, według Tylera Florence

Tyler Florence w garniturze na białym tle Rich Fury/Getty Images

Sławny szef kuchni i osobowość telewizyjna Tyler Florence spisał się naprawdę dobrze, przemawiając do dużej liczby fanów programami takimi jak „Tyler's Ultimate”, „How to Boil Water” i „Food 911”. Według Sieć spożywcza , Florence ma wyjątkowy głos i pasję do jedzenia, która znalazła zagorzałego fana od ponad 15 lat.


czy trzymasz paprykę w lodówce?

Dotarcie do tego punktu nie było jednak łatwe. Jak na Wzgórze , Florence pracował tak ciężko, jak tylko mógł, zanim dostał szansę na występ w „Food 911”. W rzeczywistości uważa, że ​​od 1996 roku wystąpił w telewizji Food Network aż 50 razy, zanim ostatecznie zaoferowano mu szansę poprowadzenia programu w 1999 roku, który jest opisany jako swego rodzaju kulinarny ratunek. Sieć spożywcza : „Cierpią Państwo na dylematy żywieniowe? Jedzenie 911 na ratunek. Od upadłego nadęty do rozgotowanego kurczaka Tyler Florence może pomóc każdemu wyjść z trudnej sytuacji.Tyler Florence uwielbiał koncepcję serialu

Tyler Florence uśmiechający się podczas pokazu gotowania z Martiną McBride Jason Davis/Getty Images

W rozmowie z Food Network's gospodarz podcastu Jaymee Sire w marcu 2021 r. Florencja podzieliła się interesującymi szczegółami na temat tego, jak rozpoczęła się jego podróż „Food 911” (poprzez Instagram .) Koncepcja była prosta: Florence spotykała się z ludźmi w Stanach Zjednoczonych i pomagała im w „nagłych sytuacjach żywnościowych”. Kiedy pomysł programu był wyjaśniany szefowi kuchni, powiedziano mu to, co powiedział: „Więc kiedy dzwonisz pod 911, pojawiają się gliny. Ale jeśli spalą swoje Zapiekanka z tuńczykiem i makaronem , pojawiasz się. I od początku był jej fanem, poświadcza.
Tyler Florencja potwierdził, że świetnie się bawił podczas kręcenia serialu, który trwał od 1999 do 2004 roku. Powiedział, że było to dość gorączkowe doświadczenie, ale nie żałuje ani jednej minuty, wyjaśniając: „Podróżowaliśmy z tą samą firmą produkcyjną przez sześć półtora roku, kręcąc 90 odcinków „Food 911” rocznie. ...[Pracowaliśmy] naprawdę, naprawdę ciężko”. Florence dodała, że ​​harmonogram oznaczał, że był nieobecny przez większość dni w roku i mieszkał w różnych hotelach. Mimo że była to ciężka praca, gospodarz zawsze pogodził się ze swoim wyborem i pomyślał, że może nigdy więcej nie będzie miał takiej okazji. W końcu zawsze mógł wrócić do pracy w restauracji, kiedy miał na to ochotę. Ta decyzja wyraźnie się opłaciła.