Tak się dzieje, gdy codziennie pijesz margaritę

Stokrotka

Czy to ochłodzenie się przy basenie podczas letniej fali upałów, czy też ucieczka do tropikalnego raju na plaży, jest więcej niż kilka okazji, aby cieszyć się wielodniową margaritą. Nie pozwól, aby ojciec chrzestny Margaritaville, Jimmy Buffet, zrezygnował z koktajlu (poprzez Ludzie ) całkowicie odstraszają. Oto plusy i minusy codziennego picia świeżego soku z limonki, triple sec i tequili.


Według Codzienny Posiłek , margarita zrobiona ze świeżo wyciśniętego soku z limonki przyczyni się do zdrowej dziennej dawki witaminy C. Korzyści z cytrusów są ogromne. Poszukaj trochę głębiej, a przekonasz się, że sok z limonki zawiera dodatkowe zdrowe składniki, w tym przeciwutleniacze, wzmacniacze odporności, a nawet czynniki, które mogą utrzymać promienną skórę i zmniejszyć ryzyko chorób serca (poprzez Linia zdrowia ).jest stara przyprawa do cajun?

Oczywiście spożywanie wszystkich tych cytrusów ma swoje minusy. Trybuna Chicago ostrzega, że ​​przedawkowanie margów (i innych silnie kwaśnych napojów) w letnim słońcu może prowadzić do nieprzyjemnego stanu zwanego fitofotodermitem, znanym również jako „margarita dermatitis”. Myślenie stojące za tą teorią jest takie, że kiedy sok z limonki wchodzi w kontakt ze skórą, słońce ją podgrzewa, powodując bolesną wysypkę.
Lecznicze korzyści margarity na tym się nie kończą

Stokrotka

Niezależnie od tego, czy zdiagnozowano celiakię, czy chcesz uniknąć wzdęć następnego dnia, tequila jest naturalnie bezglutenowa. Wiele alkoholi destylowanych z pszenicy powoduje objawy podrażnienia żołądka (poprzez Huffington Post ). Tequila, która jest destylowana z agawy , jest mniej prawdopodobne, aby powodować wzdęcia lub inne nieprzyjemne problemy z trawieniem.

Mówiąc o zdrowiu układu pokarmowego, Niezależny zauważa, że ​​agawa ma poziom inuliny, błonnika pokarmowego, który buduje pożyteczne bakterie, które pomagają w zdrowym wchłanianiu składników odżywczych. Rezerwowanie dużych posiłków za pomocą kieliszków tequili to jeden ze sposobów na płynniejsze doznania trawienne.boczek z indyka vs boczek

Lecznicze korzyści margarity na tym się nie kończą. Badanie przeprowadzone w 2017 roku przez Centrum Badań i Zaawansowanych Studiów w Meksyku wykazało, że tequila może poprawić zdrowie kości (poprzez Poczta w Nowym Jorku ). To badanie wykazało, że fruktany z agawy mogą prawdopodobnie ożywić wzrost kości u osób cierpiących na osteoporozę. Ale jako Wydawnictwo Harvard Health podkreśla, że ​​badania te przeprowadzono na myszach, więc należy je uznać za bardzo wstępne — na razie.

Jeśli boisz się kaca, rozważ mieszanie margarity

Stokrotka

Napoje słodzone są na ogół kojarzone z okropnym kacem, ale jeśli będziesz trzymać się wysokiej jakości tequili na codzienną margaritę, następny dzień może być całkiem łatwy do opanowania. Według Forbes , wybór tequili w 100% z agawy, produkowanej w meksykańskim stanie Jalisco, będzie traktować osoby pijące margaritę znacznie lepiej niż tańszą opcję, która jest produkowana z dodatkiem innych alkoholi. Jeśli chodzi o obchodzenie kaca po margaricie, zrozumienie różnicy między rodzajami tequili to klucz.Codzienny Posiłek dzieli się dalszymi informacjami na temat tego, dlaczego rodzaj tequili, którą mieszasz z margaritą, ma duży wpływ na to, jak dużo kaca masz do czynienia następnego ranka. Wyjaśnienie dotyczy tańszych tequili, które mieszają wódkę z bazą z agawy, tworząc niezbyt przyjemną kombinację alkoholi niskiej jakości.

Tequila nie jest jedynym składnikiem, który przyczynia się do roszczenia margarity do sławy kaca. Codzienny Posiłek zauważa, że ​​słodkie margarity (i ogólnie słodkie napoje) znane są z tego, że odwodnić , główny czynnik budzący uczucie niezbyt wspaniałej gry.

Myśląc o mikserach do margarity, Gwar sugeruje odejście od butelkowanych rzeczy wywołujących kaca na rzecz minimalistycznego podejścia do koktajlu, który łączy w sobie tequilę, świeżą limonkę i stewię jako słodzik.

Najlepiej trzymać się domowych marg

Stokrotka

Póki ława przysięgłych wciąż jest na topie korzyści płynące z codziennego spożywania tequili , i nie ma dyskusji o szkodliwości przesady, jeśli chodzi o alkohol (poprzez Klinika w Cleveland ), jeśli zdecydujesz się na codzienną margaritę, najlepiej trzymać się domowych opcji, a nie tych, które znajdziesz w wielokolorowych maszynach do mrożonych napojów wirujących za barem.

Bardzo dobrze dopasowany zauważa, że ​​wielkość porcji może stanowić problem, jeśli chodzi o wysokokaloryczne margarity restauracyjne. W zależności od wielkości porcji, przy zamówieniu jedna margarita może być odpowiednikiem dwóch koktajli. Wykonana ze świeżych składników w domu, margarita może przyjść w rozsądnej ilości 150 kalorii. Z drugiej strony zamawiając, powiedzmy, w cukrze Truskawkowy Homar od Red Lobster, waży aż 500 kalorii z 82 gramami węglowodanów.

czy dobrze jest codziennie pić mleko?

Jeśli samo liczenie kalorii nie wystarczy, aby ponownie przemyśleć tę marżę, Zdrowie kobiet oferuje krok po kroku, w jaki sposób organizm rozkłada cukier i alkohol. Spoiler: Nie kończy się to dobrze. Podwajając mniej zdrowe aspekty codziennej margarity, Informator wyjaśnia, że ​​często kupowane w sklepie mieszanki zawierają dwa razy więcej kalorii niż tequila, która daje im kopa.

Jeśli liczysz kalorie, tequila ma przewagę nad wieloma alkoholami. Linia zdrowia popiera spirytus na bazie agawy ze względu na jego stosunkowo niską zawartość kalorii i cukru oraz brak węglowodanów.
Kategorie jak Komiksy Opinie