To jest tak naprawdę w ośle sosie Guy Fieri

Chłopak Dimitrios Kambouris/Getty Images

Właściciel restauracji, celebryta szef kuchni i gospodarz telewizji? Chłopak jest znany ze swojej osobowości i pozytywnego nastawienia. Jadąc w jednej z jego 14 różnych restauracji, z których wiele ma wiele lokalizacji, otrzymasz bilet w jedną stronę do „Flavortown” z ich obszernym menu i twórczo nazwanymi, wykwintnymi daniami (przez Chłopak ).


Jeden składnik Fieri jest znany (który do niedawna był owiany tajemnicą, według Pyszne ) to Sos Osiołkowy. W rozmowie z Thriller , szef kuchni ujawnił, że Osioł Sos nie jest tak dzikim składnikiem, jak sugeruje nazwa. Podczas wywiadu sklep skrytykował jedzenie Fieriego (a w szczególności Donkey Sauce) jako niezbyt zdrowe po tym, jak Fieri odpowiedział na pytanie o największe zmiany, których był świadkiem w Stanach Zjednoczonych podczas podróży w ciągu 10 lat filmowania Diners, zajazdy i nurkowania .Fieri stwierdził, że wierzy, że największą zmianą była rewolucja w żywności, a ludzie zdali sobie sprawę ze wszystkich negatywnych skutków przetworzonej żywności na naszą wspólną dietę. Fieri odpowiedział na krytykę, mówiąc, że „...stereotypują to. Jeśli nazwiemy to aioli, czy to sprawia, że ​​jest bardziej seksowne? To aioli. Następnie powtórzył swoje wcześniejsze uwagi na temat wagi równowagi i umiaru.
dziwne potrawy do spróbowania

Jak zrobić sos osła w domu?

Facet Fieri w kuchni Roger Kisby/Getty Images

Według wywiadu Magazyn Las Vegas zrobił z Fieri w 2015 roku, Donkey Sauce otrzymał swoją nazwę od młodości, gdy pracował jako szef kuchni w kuchni na statku Carnival Cruise. Powiedział jednemu ze swoich współpracowników, że każdy, kto zamówił burgera bez sosu, był „j******”. Zapytany, co oznacza to słowo, Fieri poinformował przyjaciela, że ​​to to samo, co osioł, na co drugi kucharz odpowiedział: „Och, to sos osła!”. Zabawna, pomysłowa nazwa utknęła.

Jeśli chcesz zrobić w domu słynny Sos Osiołkowy Fieri, uprzejmie zamieścił instrukcje dotyczące tej przyprawy na dole swojej Prosto z przepisem na Big Patty Burger opracowanym dla Sieć spożywcza . Przepis jest niezwykle łatwy do odtworzenia i wymaga tylko kilku, powszechnie dostępnych składników.Aby zrobić Osiołkowy Sos Fieri, wystarczy połączyć majonez, pieczony czosnek, żółtą musztardę, sos Worcestershire , sól i pieprz w misce. Zawsze możesz wymyślić i zrobić własny majonez od podstaw, ale z drugiej strony, to jest Sos Osiołowy, a nie aioli! Jeśli majonez w słoikach jest wystarczająco dobry dla Guya, to wystarczy dla nas.