Tutaj kręcona jest boso Contessa Iny Gartenten

Ina Garten z mikrofonem Brad Barket / Getty Images

Jeśli jesteś ogromny Ina ogród fanem, to są szanse, że uwielbiasz oglądać jej program telewizyjny, Boso Contessa . Garten nigdy nie przestaje bez wysiłku przygotowywać potraw, które brzmią niesamowicie, z dopasowanym koktajlem. Ale jeśli czujesz, że zajrzałeś do domu Bosej Contessy, pomyśl jeszcze raz. Jak się okazuje, nie filmuje w kuchni swojego prawdziwego domu (przez New York Times ).


Każdy, kto oglądał program Garten, widział materiał filmowy z jej obszernej kuchni, która znajduje się w Hamptons. Podczas gdy kuchnia, w której filmuje, znajduje się w rzeczywistości na jej posesji w Hamptons, Garten kupił sąsiednią nieruchomość do jej domu i zbudował całą kuchnię tylko do jej pracy. Od 2007 roku serial był kręcony w tym, co Garten nazywa „stodołą”, per the New York Times . Obiekt pozostaje w sercu pensjonatem, ale teraz został wyposażony w przestronną, nowoczesną kuchnię.czy chińskie jedzenie jest dla ciebie złe?

Druga kuchnia jest używana nie tylko do filmowania Barefoot Contessa

Ogród Matki w wieku 92 lat Manny Carabel/Getty Images

Fachowo zaprojektowana kuchnia Ina Garten jest odpowiednia również dla profesjonalnego szefa kuchni. Zawiera dwa Sub-Zero lodówki i ośmiopalnikową kuchenkę wikingów, co oznacza, że ​​może gotować, dopóki jej serce nie będzie zadowolone. Z pewnością ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania i powierzchni do gotowania z tymi sprzętami kuchennymi. Jednak Garten nie tylko używa drugorzędnej kuchni do kręcenia swojego programu telewizyjnego. Pracuje również ze swoimi asystentami w „stodole”, testując przepisy i pracując nad swoimi książkami kucharskimi.
z czego są zrobione cztery loko?

Chociaż kuchnia nie znajduje się w jej głównym domu, jest tylko kilka kroków dalej. Garten na pewno nie musi się martwić o długie dojazdy. Jeśli nadal jesteś ciekawy i zdumiony budową drugiej kuchni i zastanawiasz się, jak wygląda prawdziwa domowa kuchnia Gartena, nie zastanawiaj się więcej. Według Jalon Burton , druga kuchnia jest niemal idealną repliką domowej kuchni Gartena.
Kategorie Komiksy fakty Zabawa