Stąd pochodzi jogurt w parfait Chick-Fil-A

Znak Chick-fil-A Raymond Boyd/Getty Images

Laska-fil-A Nie bez powodu liczne pyszne propozycje mają wielu wiernych fanów. Według Ranker , jedne z najpopularniejszych produktów do zamówienia w tej restauracji typu fast-food to frytki waflowe ziemniaczane, nuggetsy Chick-fil-A, kanapka z kurczakiem Chick-fil-A i wiele innych. Marka nie zawiedzie również, jeśli jesteś miłośnikiem słodyczy i po prostu chcesz zaspokoić głód.


Na przykład możesz zamówić czekoladowy koktajl mleczny lub wybrać ciasteczko z kawałkami czekolady (przez ( Kochanie Wysoka ). Możesz nawet dostać dużą porcję parfait w menu. Według urzędnika Strona internetowa Chick-fil-A , parfait jogurtowy to „kremowy, organiczny jogurt grecki z wanilią”, połączony z jagodami i dodatkami zgodnie z Twoimi preferencjami. Na przykład możesz dodać okruchy ciasteczek do swojego dania lub zamiast tego wybrać muesli.Ale czy naprawdę wiesz, co jest w twoim? idealny ? Skąd pochodzi jogurt? Podajemy Ci szczegóły.
Jogurt sieci fast foodów obiecuje „świat smaków”

Miska parfait jogurtowy z Chick-fil-A Instagram

Według pracowników Chick-fil-A na Reddit , marka dostaje waniliową fasolę jogurt grecki od ekologicznej marki o nazwie Wallaby . Jogurt, zgodnie z firmą, jest wytwarzany z organicznych składników i pełnego mleka. Jogurt Aussie obiecuje zaoferować „świat smaków i bogatej konsystencji”. Szczerze mówiąc, brzmi całkiem smacznie.

Marka twierdzi również, że łatwo jest cieszyć się jogurtem samodzielnie z innymi składnikami, takimi jak muesli, świeże owoce, kawałki czekolady i inne. Nawiasem mówiąc, Redditor był pod takim wrażeniem parfait w Chick-fil-A, że próbowali odtworzyć danie w domu, używając składników, które pozyskali z lokalnych sklepów. Napisali: „Właściwie zacząłem robić moje własne greckie parfaity jogurtowe po tym, jak zrobiły na mnie takie wrażenie te z Chick-fil-A. Nie stać mnie na codzienny zakup jednego, więc zacząłem kupować składniki. Cóż, kto ma ochotę zrobić to samo?