To dlatego restauracja Scotta Disicka odpadła

Zbliżenie na Scotta Disicka Presley Ann/Getty Images

Większość ludzi rozpoznaje Scotta Disicka za jego związek z Kardashianami. Według Ściągawka , Disick nie był nieświadomy swojej popularności i chciał się upewnić, że wykorzystuje każdą okazję, jaka mu się przytrafiła. Oznaczało to, tak, bycie częścią branży restauracyjnej poprzez wejście na rynek ze swoją knajpką o nazwie RYU w Nowym Jorku. RYU był reklamowany jako restauracja azjatycka, idealna do kuchni japońskiej.


Osobowość telewizyjna też była podekscytowana. Powiedział Amerykański magazyn „Zawsze chciałem otworzyć własne miejsce... a [Dzielnica Pakowania Mięsa] wydawała się teraz najgorętszym miejscem”. Dodał, że czuł, iż w okolicy nie ma dobrych japońskich jadłodajni i ma nadzieję wypełnić tę pustkę RYU. Niestety, sprawy nie poszły zgodnie z planem i restauracja Disicka została zamknięta wkrótce po otwarciu. Auć. Więc co się właściwie stało?Nikt nie był pod wrażeniem restauracji RYU Scotta Disicka

Scott Disick w czarnym stroju Scott Barbour/Getty Images

Chociaż nie można zaprzeczyć, że RYU był dość podekscytowany i otrzymał wiele uwagi, gdy po raz pierwszy został uruchomiony, sprawy szybko się pogorszyły, a krytycy nie byli pod wrażeniem. Według Ściągawka , wielu recenzentów było rozczarowanych rozczarowującą jakością jedzenia i ogólnym doświadczeniem kulinarnym w RYU. Diners również czuł, że ceny dań nie są zgodne z jedzeniem w jadłodajni. Krótko mówiąc, nikt nie był zachwycony restauracją.
Cóż, krótko po otwarciu RYU, Disick pożegnał się z restauracją, sprzedając swoje udziały (przez Hollywoodzki reporter ) . W tym momencie jego przedstawiciel wydał tajemnicze oświadczenie i powiedział: „Nie był w [Nowym Jorku] tak często, jak myślał, i miał inne projekty, na których się skupiał” (poprzez Ściągawka ). Należy wspomnieć, że wydajność restauracji była w większości niezbyt imponująca, gdy w końcu zamknęła swoje drzwi 191 dni po otwarciu. Jednym z powodów jego zamknięcia był huragan Sandy. Tymczasowe zamknięcie było dobrze... trwałe. Ups.
Kategorie Fakty jak restauracje