To dlatego jedzenie Trader Joe jest tak tanie

Kupiec Joe Joe Raedle/Getty Images

Handlowiec Joe'a jest ulubionym rajem dla wszystkich. Ich sklepy to jasne, zabawne i szczęśliwe miejsca pełne dżemu produkty, o których nawet nie wiedzieliśmy, że są nam potrzebne dopóki nie zeskoczyli z półek do naszych wózków. Prawdziwa przyjemność leży jednak przy kasie, gdzie okazuje się, że pomimo tego, że być może trochę zwariowaliśmy, przeładowując ten wózek, ogólna cena nie jest tak zła, jak się obawiano.


Jak więc Trader Joe's udaje się utrzymać tak niskie ceny? Zasadniczo przyjmują wypróbowane i prawdziwe podejście do ograniczania własnych wydatków i przekazują te oszczędności kupującym.Trader Joe's nie wydaje dużych pieniędzy na reklamę

Nieustraszona ulotka Facebook

Czy słyszałeś kiedyś reklamę Tradera Joe w radiu, widziałeś ją w telewizji, a może mijał billboard Tradera Joe podczas jazdy? Nie, nie zrobiłeś tego, ponieważ Trader Joe's nie zamierza wydać swojego budżetu reklamowego na te duże produkty.
I chociaż są aktywnymi partnerami społeczności i darczyńcami, nie rzucają się również na zbyt wiele sponsorów o wysokim profilu. Zamiast tego, jeśli chodzi o reklamę, wolą polegać na starych dobrych wiadomościach pantoflowych, które są bezpłatne, a także na minimalnych kosztach drukowania i wysyłania (lub digitalizacji i wysyłania pocztą elektroniczną) swoich Nieustraszonych ulotek, które podkreślają specjalne oferty każdego miesiąca ( przez Smak domu ).

Pałki Trader Joe do marek własnych

Kupiec Joe Instagram

Kolejna strategia cięcia kosztów Trader Joe, według Insider biznesowy , jest fakt, że aż 80 procent oferowanych przez nich produktów jest produkowanych pod ich własną marką(ami) — Trader Joe's, Trader Ming's, Trader Giotto's i oczywiście słynne wina Charles Shaw, aka Dwa uchwyty dolców .Oznacza to, że Trader Joe's kupuje swoje produkty bezpośrednio od swoich dostawców i nie musi płacić pośrednikom. Oznacza to również, że ich produkty są dostępne wyłącznie w sieci, więc jeśli masz ochotę na, powiedzmy, jednego z ich burgerów z kurczaka chili-limonki, nie będziesz w stanie znaleźć tego samego produktu w sprzedaży w Walmart.

Trader Joe's ma niskie koszty ogólne

Kupiec Joe Joe Raedle/Getty Images

Podobnie jak ich siostrzana sieć spożywcza Aldi, Trader Joe's prowadzi własne sklepy z dość oszczędnym budżetem. Utrzymują sklepy na niskim poziomie i nie czują potrzeby oferowania tych wszystkich dodatkowych udogodnień supermarketów, takich jak delikatesy z pełną obsługą, wewnętrzne piekarnie lub kawiarnie. Same sklepy są znacznie mniejsze (pod względem powierzchni) niż inne duże sieci spożywcze, co zmniejsza ogólne koszty użytkowania, podobnie jak stosowanie energooszczędnego oświetlenia.Nawet jeśli utrzymują koszty na niskim poziomie, Trader Joe nie ogranicza atmosfery. Ich wystrój w stylu marynistycznym/tiki jest tani, ale wesoły, a te wielkie uśmiechy na twarzach pracowników w hawajskich koszulach są równie autentyczne, co bezpłatne.

czy krewetki są dla ciebie złe?