To dlatego dwa uchwyty Trader Joe są tak tanie

Wina Charlesa Shawa Instagram

Two Buck Chuck: Fajnie jest powiedzieć i fajnie jest pić, przynajmniej jeśli nie jesteś snobem wina, który nie tknie niczego poniżej 50 dolarów za butelkę. Podczas Handlowiec Joe'a marka wina domowego, której etykieta faktycznie nosi nazwę „Charles Shaw”, wzrosła o złotówkę lub dwa od pierwszych dni (od kwietnia 2019 r. Insider biznesowy donosi, że bardziej przypomina to Four Buck Chuck), jest to nadal jedno z najtańszych, nieśmiercionośnych doświadczeń związanych z piciem wina, jakie możesz mieć. Więc co umożliwia TJ's tak tanią produkcję i sprzedaż win? Wygląda na to, że firma macierzysta Bronco Wine wdrożyła szereg środków oszczędnościowych, które pomagają jej przenieść na nas niskie, niskie ceny.


W „drugiej” dolinie uprawiane są dwa grona Buck Chuck

Winnica

Podczas gdy Doliny Napa i Sonoma w Północnej Kalifornii są znane jako regiony uprawy winorośli, a grunty dostępne dla winnic (zakładając, że pozostał jeszcze jeden cal kwadratowy, na którym nie uprawia się już winogron ani nie rozpieszczają bogatych turystów), są odpowiednio wyceniane. Winogrona, które trafiają do win Charles Shaw, są jednak uprawiane w mniej znanej, tańszej dolinie San Joaquin Valley. Warunki uprawy tam, gdzie temperatury są nieco wyższe niż w Kraju Wina, bardziej sprzyjają produkcji ilościowej niż jakościowej. Według eksperta od wina George'a M. Tabera (via Insider biznesowy ), podczas gdy cieplejsza pogoda w dolinie San Joaquin powoduje obfite zbiory winogron, „zbyt wysoka temperatura obniża jakość” i może prowadzić do przejrzałych owoców. Ale nadal, za 3,99 USD, czego tak naprawdę oczekujesz?Dwa Buck Chuck oszczędza kilka dolców na produkcji i dystrybucji

Winiarnia

Wina Charles Shaw nie dojrzewają w dębowych beczkach, co jest od dawna preferowaną metodą klasycznych winiarni, ale są fermentowane z wiórkami dębowymi. Są również butelkowane z lekkiego szkła, co zmniejsza koszty wysyłki, i zamykane korkami, które w rzeczywistości bardziej przypominają płytę wiórową - małe kawałki korka sklejone ze sobą, z cienką okleiną korkową na spodzie. (Przynajmniej unikają plastikowych korków, chociaż zaoszczędziłoby im to więcej pieniędzy, ponieważ są trochę dumni ze swojego produktu). Nawet kartony, w których przychodzą butelki, są tanie.
Prawdopodobnie jedynym czynnikiem, który najbardziej przyczynia się do obniżenia kosztów, jest jednak fakt, że: Dwa uchwyty dolców produkowany jest w ilościach masowych, przy czym cały proces jest zautomatyzowany. Chociaż może to prowadzić do pewnych problemów z kontrolą jakości, w tym oskarżeń, że wina Charles Shaw mogą czasami dojrzewać z delikatną nutą zmarłego gryzonia, właściciel Bronco Wine, Fred Franzia, zapewnia nas, że przynajmniej obcy materiał zostanie usunięty przed butelkowaniem i że jeśli masz zamiar „przejmować się takimi rzeczami, nie powinieneś… niczego pić”.

Zrozumiano, Fred, bo kto wie, co jeszcze? nieprzyjemność, którą wszyscy konsumujemy nieświadomy przez cały dzień? W rzeczywistości sama myśl o tym sprawia, że ​​chcesz nalać kolejny kieliszek Two Buck Chuck i utopić swoje troski za tanią cenę.