Dlatego nie widzisz już wielu bufetów w starym kraju

Bufet staromiejski Snade6 / Wikipedia

Old Country Buffet od lat jest popularnym amerykańskim centrum handlowym. W pewnym momencie jedyną rzeczą, którą Amerykanie kochali bardziej niż jedzenie, było jedzenie w formie bufetu. Ale w XXI wieku, pomimo obietnicy pysznych herbatników z serem, czekających na ciebie za tymi wszechobecnymi czerwonymi literami, Old Country Buffet z pewnością miał pewne niepowodzenia. I nie mówimy tylko o zepsutych maszynach do froyo w porze lunchu.


Anthony Wedo, prezes spółki macierzystej Old Country Buffet, Bufety Inc ., był nawet na CBS hit show Tajny szef w 2013 roku, starając się ożywić nazwę firmy po ciężkich czasach. Niestety, pomimo ogólnokrajowego centrum uwagi, franczyza nadal zamyka sklepy. Według wyszukiwarki lokalizacji na jej stronie, obecnie w kraju pozostało tylko 17 restauracji Old Country Buffet, a sprzedaż spadła o ponad 37 procent w 2017 roku. Nie obejmuje to restauracji siostrzanych Hometown Buffet i Ryan's. . Oczywiście w tym kraju nie brakuje węglowodanów, więc co daje?Trzy razy złożyli wniosek o upadłość

upadły

Zanim Old Country Buffet ogłosiło upadłość po raz pierwszy w 2008 r., jej spółka dominująca Buffets, Inc połączyła się z Ryan's Restaurant Group w 2006 roku , i cieszył się dużą popularnością jako największa sieć bufetów w kraju. Po złożeniu wniosku o rozdział 11 w 2008 r. sieć zmniejszyła niektóre ze swoich 626 lokalizacji i zmniejszyła zadłużenie o ogromne 700 milionów dolarów.
Ale potem wniesiono Buffets, Inc. ponownie w 2012 r. , redukując większy dług i zmniejszając więcej z 494 bufetów. Ok, więc jeśli na początku ci się nie uda, otrzep się i spróbuj ponownie... i jeszcze raz.

Potem Old Country Buffet ogłosił upadłość po raz trzeci w 2016 roku (tyle inspiracji z Aaliyah ). Do tego czasu spółka dominująca Buffets, Inc. została przejęta przez Ovation Brands. Za USA dziś , przejęcie było nieco niepewne, a sprzedaż spadła o 22 procent poniżej oczekiwań Ovations. 2016 Rozdział 11 składanie przede wszystkim obwiniał koszty związane z procesem sądowym przeciwko firmie, a wraz z nim przyniósł jeszcze więcej zamknięć sklepów.Trudno wrócić do zdrowia po zatruciu salmonellą

surowe mięso

Niedogotowany kurczak to nie żart. 1 października 2010 roku para Chrisa i Heather Gage z Nebraski jadła obiad w Old Country Buffet w Cheyenne w stanie Wyoming. Dwa dni później Chris doznał niewydolności nerek i wstrząsu septycznego. Przeszedł dwutygodniowy pobyt w szpitalu i wiele operacji, a od 2015 roku pozostawał w ciągłym przewlekłym bólu.

najgorszy smak żelki

W 2014 roku The Gages pozwali Old Country Buffet and Ovation Brands za trwałe uszczerbek na zdrowiu i koszty leczenia związane z leczeniem zatrucia salmonellą. Według neurologa, który zeznawał na rozprawie sądowej w sierpniu 2014 r. , Chris doznał uszkodzenia mózgu przez salmonellę, co spowodowało uporczywe nudności, problemy z równowagą, problemy z koordynacją, wady poznawcze, problemy z kontrolą emocjonalną i problemy z mową.Najwyraźniej Gages nie wiedzieli, że na miesiąc przed ich zjedzeniem Departament Zdrowia Hrabstwa Laramie nałożył na restaurację grzywnę za 18 naruszeń zdrowia z powodu innych zgłaszających chorobę. Zatrucie salmonellą Gage'a było szczególnie ciężkie z powodu wcześniejszego stanu zdrowia.

Przedstawiciele Ovation nawet nie pojawili się na pierwszej rozprawie. Sędzia przyznał Gagesowi 11,37 miliona dolarów, gdy prawnicy nie odpowiedzieli na czas in .

Coraz więcej Amerykanów obawia się otyłości

bufet

Niestety dla firm takich jak Old Country Buffet bufety są często? równoznaczne z otyłością . Każdy, kto próbuje zrzucić kilka kilogramów, może zobaczyć obrazy niekończących się pojemników z tłustym jedzeniem jako prosty przepis na otłuszczenie, więc jest bardziej niż prawdopodobne, że trzymają się z daleka.

A każda świadoma diety osoba, która je w Old Country Buffet, prawdopodobnie będzie kosztować łańcuch, więc nie jest to lepsze. Bufety są w stanie obniżyć koszty skupiając się na psychologii behawioralnej jak jemy w bufecie. Na przykład droższe produkty białkowe, takie jak ryba lub wołowina, są dostępne w mniejszych porcjach i dalej, po tym, jak dają nam dostęp do ogromnych, srogich porcji tanich produktów, takich jak ryż i ziemniaki. W bufetach warto również używać mniejszych naczyń do serwowania z droższym żarciem.

Więc jeśli zdrowy jedzący na misji wymyśli swój rozkład i zrobi objazd dla białek i produktów (pomijając wszystkie węglowodany wypełniające), będą kosztować znacznie więcej niż inni klienci, którzy zapłacili tę samą opłatę za wstęp na bufet.

Dzisiejsze zdrowsze trendy żywieniowe są dla nas lepsze, ale straszne dla sieciówek typu Old Country Buffet.

Nie może konkurować z szaleństwem od farmy do stołu

rynku rolników

Menu od gospodarstwa do stołu pełne zrównoważonych, lokalnych składników jest cała wściekłość teraz. Ponieważ bufety mają tendencję do skracania jak największej liczby zakrętów, jeśli chodzi o kupowanie żywności, można śmiało powiedzieć, że jajka od lokalnych rolników nie są dla nich priorytetem numer jeden.

Więcej ludzi wybór gospodarstwa do stołu (lub od farmy do rozwidlenia) restauracji, ponieważ jest to prawdopodobnie lepsze dla planety. Transport produktów z lokalnej farmy, zamiast przewożenia ich po całym kraju, wywiera mniejszy wpływ na środowisko. Stwarza również poczucie samodzielności i bezpieczeństwa żywnościowego w społecznościach.

Old Country Buffet nie reklamuje, skąd pochodzi żywność, ale prawdopodobnie można założyć, że ich kucharze nie trafiają na lokalny rynek rolników, aby zaopatrzyć się w warzywa.

Każdy, kto chce jeść lokalnie, z dużym prawdopodobieństwem wybiera się gdzie indziej niż w starym wiejskim bufecie – a liczba osób, których dotyczy, stale rośnie.

Nie dostarczają i nikt nie chce już wychodzić z domu

Dostawa jedzenia

Pamiętasz, kiedy musiałeś zakładać spodnie, żeby pójść na wynos do ulubionej restauracji? Życie przed aplikacje do dostarczania jedzenia był archaiczny! Dawno minęły czasy, kiedy pizzę lub chińskie jedzenie można zamawiać tylko do drzwi wejściowych. Teraz świat (i jego wiele kuchni) jest na wyciągnięcie ręki. Podobnie jak usługi przesyłania strumieniowego i systemy kina domowego sprawiają, że już nigdy nie będziesz chciał wychodzić z domu, aby oglądać filmy, aplikacje dostawcze sprawiają, że jedzenie w restauracjach, w tym w Old Country Buffet, wydaje się przestarzałe .

Nawet gdyby Old Country Buffet zaczął współpracować z Uber Eats, wydaje się, że nie działałoby to dobrze. W końcu najbardziej kuszącym czynnikiem w bufecie jest jedna cena, aspekt „wszystko, co możesz zjeść” – i, oczywiście, nieskończone możliwości wyboru drugiej dokładki. Jest mało prawdopodobne, że kierowca dostawy przywiezie ci sekundy — chyba że zapłacisz mu też drugi raz. To znaczy

Ich oferta kuchni jest zbyt szeroka

niekończący się bufet

Wiesz, jak czasami jest tak wiele możliwości wyboru programów i filmów do obejrzenia, że ​​nie możesz nawet podjąć decyzji i ostatecznie niczego nie oglądasz? Niekończąca się walka o przewijanie jest prawdziwa. Przeciążenie wyborem to rzecz, dlatego which niszowe restauracje są tak popularne w okresie, w którym nasze wybory są nieskończone.

W dzisiejszych czasach jest restauracja na prawie każdy rodzaj niszowego jedzenia, o którym możesz pomyśleć, od kurczaka i gofrów po gulasz indonezyjski . Jeśli pragniesz czegoś konkretnego, jest miejsce, w którym możesz to zdobyć. Tak, mają szeroki wybór potraw w Old Country Buffet. . . ale tak naprawdę nie specjalizują się w żadnym z nich.

Z tego powodu para spragnionych knedli wieprzowych na parze prawdopodobnie wolałaby je zjeść w tej specjalnej dziurze na kluski w ścianie niż w lokalnym bufecie „wszystko, co możesz zjeść”. A kto mógłby ich winić?

Frekwencja w kościele spadła

pusty kościół

Bufety zawsze były ulubieńcem rodziny po kościele, więc ma to sens spadek uczęszczania do kościoła w USA następuje spadek częstotliwości bufetów. Każdy, kto dorastał, chodząc do kościoła, pamięta bolesne oczekiwanie na ostatni hymn procesyjny na końcu i obietnicę pysznego talerza gorącego jedzenia na horyzoncie. Czy możesz uwierzyć, że był czas, kiedy przywdziałeś niedzielne najlepsze rzeczy, aby pójść do Old Country Buffet?

Ale jeśli więcej rodzin decyduje się spać w niedzielne poranki, prawdopodobnie jedzą tylko obiad w domu. Według ankiety Gallupa , 42 procent ankietowanych stwierdziło, że uczęszczało do kościoła w 2008 roku. Do 2017 roku inny sondaż wskazał, że wskaźnik cotygodniowego uczęszczania do kościoła spadł do 38 procent.

Jeśli mniej osób udaje się na nabożeństwo w niedzielę, to ma sens, że pokościelny lunch w Old Country Buffet również spada.

Wszyscy wiedzą, że bufety są obrzydliwe?

niezdrowe jedzenie

Ustaliliśmy już, że Old Country Buffet nie jest świetnym wyborem dla każdego, kto pilnuje swojej diety, ale łańcuch ma reputację niezdrowego również w zupełnie inny sposób. Bufety All-you-can-eat są dojrzałe z szansą na odbiór? bakterie i choroby , a opinia publiczna dowiaduje się o tej wiedzy.

Tak jak Reader's Digest zaznacza, że ​​to nie tak dużo co serwują, co czyni to ryzykownym, ale bardziej w jaki sposób służą temu. To nigdy nie jest świetny pomysł, aby jeść jedzenie, które siedzi. Pomimo ich najlepszych prób, nie jest łatwo utrzymać wystarczająco ciepło lub wystarczająco chłodno, aby uniknąć rozwoju bakterii. Nie wspominając o tych wszystkich naczyniach do serwowania, które dotknęły około 100 rąk przed twoją — i o fakcie, że prawdopodobnie wpadły do ​​tej zapiekanki tuż przed ustawieniem się w kolejce.

Teraz, gdy jesteśmy mądrzejsi w chorobach przenoszonych przez żywność, mniej ludzi jest skłonnych jeść wszędzie, gdzie wymaga się „ochrony kichania” i nie możemy ich za to winić.

Nie może konkurować ze Golden Corral

Złota zagroda Facebook

Podczas gdy amerykańska instytucja znana jako The Buffet może podupadać, Golden Corral nadal wymyka się spod kontroli. W 2017 roku otworzył siedem nowych lokalizacji, a sprzedaż wzrosła o 3,7 proc. Jedna z największych różnic między łańcuchami, według Restauracja Biznes , to konsekwencja we własności. Firma jest własnością prywatną, należącą do Investors Management Corp., firmy kierowanej przez tego samego człowieka, który otworzył pierwszą lokalizację. W całej historii sieci, która powstała w 1973 roku w Północnej Karolinie, było tylko trzech prezesów. Liderzy Golden Corral są wyraźnie bardzo lojalni wobec marki. Są jak rodzina bufetów Kardashian / Jenner.

Złoty Corral stworzył nowy plan piętra dla wszystkich restauracji kilka lat temu. Kuchnie są półotwarte, a przejścia w jadalni są szersze. Ogólnie rzecz biorąc, pomieszczenia są bardziej wydajne dla dużej liczby osób, ale zarówno personel, jak i klienci mają dużo miejsca na przygotowanie i posmażenie kilku legalnych pieczeni w stylu południowym i smażonego kurczaka. Mając wybór, klienci dość konsekwentnie wybierają Golden Corral zamiast Old Country Buffet.

Prawdziwa rozmowa: ludzie prawdopodobnie również czują się lepiej jedząc w Golden Corral, ponieważ słowo „bufet” nie znajduje się w nazwie.

Przejmują szybkie, casualowe restauracje?

Panera Obrazy Getty

Jeśli rodzina idzie do kościoła i potem je, prawdopodobnie je o Chipotle potem.

Fast food, który nie jest naprawdę fast foodem, ale wciąż jest? raczej fast food jest przejmowanie . Nawet miejsca takie jak Five Guys i Shake Shack (w końcu liderem burgerowej rewolucji ) starają się, aby przeciętny hamburger był smakowitym przeżyciem... ale i tak lepiej to szybko! Ironia polega na tym, że bufety są prawdopodobnie najszybszą opcją z jedzeniem do ust, jaką można dostać poza domem – po prostu nie mają etykiety „fast casual”, która jest obecnie praktycznie wymagana w popularnych restauracjach.

Old Country Buffet po prostu nie może konkurować z nowoczesnymi klimatami i świeżymi potrawami, które szybkie, casualowe restauracje, takie jak Qdoba i Sweetgreen, dostarczają tak bez wysiłku. Jeśli Old Country Buffet chce zacząć oferować egzotyczne miski zbożowe, małą sałatkę z jarmużu i, lody rzemieślnicze z pikantnymi smakami, może ma szansę.