Dlatego powinieneś smażyć swoje hot dogi w głębokim tłuszczu

Trasa Chatka Rutta

Istnieje więcej niż jeden sposób na ugotowanie hot doga, ale jest tylko jeden sposób, jeśli chcesz w pełni wykorzystać smak przetworzonej tuby mięsnej. Hot dogi zawierać kurczaka, indyka, wieprzowinę i/lub wołowinę, wewnątrz osłonek zwierzęcych lub nie, z wodą, mlekiem lub płatkami zbożowymi do wiązania, a czasem z białkiem sojowym (poprzez USDA ). Mięso jest już ugotowane, więc wszystko, co naprawdę robisz, kiedy „gotujesz” hot doga, to odgrzewanie go. Kuchenka mikrofalowa zrobi to samo, podobnie jak garnek z wrzącą wodą. Rzucanie ich latem na grill na podwórku jest tak amerykański, jak to tylko możliwe. Frytownice powietrzne podobno wykonuje dobrą robotę z hot dogami (poprzez Świerk zjada ), ale ilu z nas tak naprawdę posiada frytkownice? I nie znajdziesz frytownicy w klasycznych hot dogach, takich jak Sławny Nathanthan na Coney Island lub Rutt's Hut w Clifton, New Jersey.


Aby uzyskać najlepsze wrażenia smakowe z hot doga, zainwestuj w dobry, staromodny frytkownica który faktycznie używa oleju zamiast powietrza do smażenia. Lub, jeśli zdarzy ci się być w New Jersey, wiele restauracji z hot dogami zaserwuje ci smażone w głębokim tłuszczu psie pyszności (poprzez Jedzenie i wino ). (Smażone hot dogi są również czymś w Connecticut, według USA dziś ).Smaż hot dogi z osłonkami w temperaturze 350 stopni, aby uzyskać najlepsze rezultaty

Trasa Instagram

Jeśli chodzi o smażone w głębokim tłuszczu hot dogi, może nikt nie robi ich lepiej niż Rutt's Hut. Codzienny Posiłek w każdym razie tak uważa, nazywając „Rippera” Rutta najlepszym hot dogiem w Ameryce. Smażenie ładnie psuje okrywę i powoduje jej pękanie lub rozrywanie, nadając psom Rutta ich imię i klasyczny wygląd. Jak długo hot dog powinien być zanurzony w gorącym oleju? To zależy od Ciebie. Rutt serwuje wszystko, od szybko zanurzonego w środku i na zewnątrz do poczerniałego krematora (poprzez Dyktator żywności ). Standardowy Ripper to szczęśliwy środek.
z czego zrobiona jest velveeta

Jeśli Rutt's Hut nie jest ci po drodze, możesz głęboko wysuszyć hot dogi w domu za pomocą poręcznej frytkownicy lub patelni wypełnionej olejem. (Wskazówka dotycząca bezpieczeństwa: nigdy nie zostawiaj gorących patelni wypełnionych olejem bez nadzoru!) Delikatny ma kilka wskazówek, jak najlepiej wykorzystać smażonego psa. Zalecają kupowanie hot dogów z osłonką, aby uzyskać odpowiednią teksturę poppingu i bardzo poszukiwane „rozerwanie”. Upewnij się, że temperatura oleju wynosi 350 stopni. Każdy zimniejszy, a hot dog może smakować jak olej. Gorzej i może się palić. Na koniec, jeśli chcesz uzyskać pełny smak, owiń te ogniwa paskiem boczku przed zanurzeniem ich w oleju. Po ugotowaniu wrzuć do tostowanej bułki i wrzuć swoje ulubione dodatki. Możesz nigdy nie wrócić do grilla.