Ten post Reddit buntuje się przeciwko popularnemu kurczakowi w czerwonej torebce Aldi

Aldi Instagram

Krytyka Aldiego wymaga poważnej odwagi Kurczak w Czerwonej Torbie , produkt w czerwonej torebce, tak popularny, że zyskał trzy nazwy. Aldi Panierowane piersi z kurczaka są również znane jako RBC, a bardziej formalnie jako Panierowane Filety Z Kurczaka Kirkwood. Oczywiście ma własny, bardzo zaangażowany fanklub na Facebooku (poprzez Facebook ). Dołączenie do niego wymaga wypełnienia kwestionariusza, aby udowodnić swoje zaangażowanie w produkt. Wejdź i znajdź prawie 20 000 podobnie myślących entuzjastów RBC, którzy wypełniają jego ściany poradami dotyczącymi smażenia na powietrzu, sugestiami sosów i przepisami naśladującymi RBC skoncentrowanymi na RBC.


Wtajemniczony nadał zamrożonym, panierowanym filetom z piersi kurczaka status „kultu” i potwierdził pogłoski, że RBC smakuje tak samo jak Chick-fil-A. Na Świergot , stał się drobiowym odpowiednikiem Romeo. Jeden fan RBC nawet napisał i skomponował do niego piosenkę miłosną (via Świergot ). Tymczasem wł TIK Tok , wideo fanów poświęcone RBC Aldi zdobyło prawie pół miliona polubień. „Wszystkim wam nie wolno mówić, że wam o tym mówiłem”, zaczyna entuzjasta RBC, „Aldi CIA przyjdzie po mnie”.Red Bag Chicken Aldi jest nie tylko popularny. To instytucja, dlatego zdziwiliśmy się, gdy odkryliśmy opór.
Jak jeden post rozpoczął bunt na Reddicie przeciwko Red Bag Chicken

Kanapka Chick-fil-A naśladowca z kurczakiem RBC Instagram

„Red Bag Chicken jest obrzydliwy. Tam. Powiedziałem to. Walcz ze mną” – napisał zbuntowany rekompensator , @Paigenacage, na niepopularnym subreddicie Aldi. „Wcale nie mam zwolenników kultu”, kontynuował nonkonformista, „nie smakuje jak Chick Fil A i nadal nie jest dobry, nawet jeśli nie porównujesz go z ich produktem. Jest tak źle.

Pozwolimy ci to pochłonąć przez minutę, zanim przejdziesz dalej. Gotowy? Oto fakty. Okazuje się, że @Paigenacage nie jest sam. Ich zjadliwa recenzja Kurczak w czerwonej torebce Aldi w ciągu pierwszych dwóch dni zebrał ponad 100 głosów za. Od tego czasu do krytyki dołączyli inni dysydenci RBC. „Uznałem, że jest dziwnie słodki” – napisał jeden z nich. „Każdy, kto twierdzi, że jest tak dobry jak Chick Fil A, albo nigdy nie miał Chick Fil A, albo po prostu kłamie” – rzucił inny. „Jest tak słony i ma dziwną konsystencję”, narzekał trzeci.Jeszcze bardziej przerażające? Wątek jest żywym dowodem na to, że fani Aldi istnieje również zielona torba i niebieska torba kurczaka.