Ten TikToker stworzył owoc przy stopie tak długi jak boisko do piłki nożnej

Roll-up owocowy

Jeśli jesteś dzieckiem, które dorastało jedząc przekąski owocowe z lat 90. , prawdopodobnie uwielbiasz roladki z owocami. Są nie tylko pyszne, ale także bardzo przyjemne w jedzeniu. Owoce przy stopie występuje w szerokiej gamie wspaniałych smaków, takich jak truskawkowy, jagodowy tie-dye oraz słodki i ognisty. Owocowa przekąska jest tak popularna w USA, Statystyka donosi, że 4,7 miliona Amerykanów spożywa średnio od jednego do dwóch opakowań każdego miesiąca. Wygląda jednak na to, że rozmiar zwykłego roll-upa z owocami nie był wystarczająco duży dla jednego TIK Tok użytkownik.


ekstrakt z cytryny zastępujący skórkę z cytryny

Według Delikatny , użytkownik @kylelevo poskładał 100 Fruit by the Foots, aby stworzyć gigantyczny roll-up z owocami wielkości boiska piłkarskiego. W filmie @kylelevo powiedział obserwującym, że podczas gdy rówieśnicy koncentrują się na powiększaniu swoich rodzin, miał na myśli inne cele. „W porządku, więc mam 27 lat i wiele osób, z którymi chodziłem do szkoły, ma teraz dzieci, zakłada rodzinę, bierze ślub, tego typu rzeczy, ale wiesz, miałem większe ambicje” – powiedział media społecznościowe. gwiazda.Fani myśleli, że pobił rekordy, ale inni byli sceptyczni co do długości

Ogromny owoc przy stopie TIK Tok

W klipie @kylelevo pokazuje ogromne dzieło, stwierdzając, że do wyprodukowania potrzeba było 16 pudełek Fruit by the Foot, per Delikatny . Twórca treści wyjaśnił, że każdy roll-up ma około trzech stóp, co sprawia, że ​​jego słodka mikstura ma około 100 metrów długości. Obserwatorzy wydawali się być pod dużym wrażeniem przerośniętych cukierków, gdy użytkownik @2daysnapstreak napisał: „Aspiracją do bycia tobą”, a @kelseymergens potwierdził: „Ty żyjesz swoim najlepszym życiem”.
najlepsza rzecz do jedzenia w burger kingu?

Niektórzy TikTokers wierzyli nawet, że mógł pobić rekordy długością przekąski, ale to nie wydaje się być prawdą. Zespół SunRype stworzył 300-metrowy roll up w 2011 roku w Kanadzie (przez Canada SunRype ), więc @kylelevo ma trochę więcej pracy, aby to pokonać. Inni mieli wątpliwości co do faktycznej długości owocowego przysmaku, przy czym TikToker @paulpeckham również zwrócił uwagę, że „na boisku piłkarskim jest 120 jardów”.

Aby udowodnić, jak duży był ten owocowy roll-up, @kylelevo stworzył drugi film i rozwinął go na boisku piłkarskim, gdzie okazał się odrobinę krótki. Film kończy się słowami TikTokera: „Jeśli ten film zdobędzie milion polubień, zjem cały roll-up z owocami!!”. Ale nie martw się, gwiazda mediów społecznościowych dodała, że ​​tylko żartował.