Ten wirusowy chick-fil-a TikTok Secret Menu Drink Hack zmienia wszystko

Kubki do napojów Chick-fil-A Bloomberg/Getty Images

Przesuń się, charakterystyczny sos Chick-fil-A i kanapka z kurczakiem . Nowy tajny drink z menu Chick-fil-A TikTok może stać się obowiązkowym napojem na lato. Podczas gdy matowe Lemoniada może być orzeźwiająca w upalny dzień, a mrożona kawa może być smaczniejsza niż ta, która pochodzi z niektórych kawiarni, ta mrożona dobroć może nie ograniczać się tylko do tych dwóch napojów. Czy goście naprawdę mogą otrzymać mrożony napój Chick-fil-A?


Według konta TikTok Brooke Anderson ( @ brooke_lynn7 ), każdy napój w Chick-fil-A można przekształcić w napój mrożony. Od mrożonego Dr. Pepper do mrożonego Powerade, wydaje się, że Chick-fil-A IceDream można zmieszać z dowolnym napojem w menu. Powiedzieć, że to tajne menu wzbudza zainteresowanie fanów, to mało powiedziane.Niektórzy ludzie byli sceptyczni, ale inni potwierdzili hack matowego menu. Wieśniak! Sporty opowiada, że ​​jeden z użytkowników zareagował: „Tak, kocham! Pracowałem tam i dostawałem mrożoną słodką herbatę.
Chociaż Anderson smakował tym mrożonym napojem, nie każdemu udało się pozwolić na to orzeźwienie. Inne komentarze TikTok wspomniały, że odmówiono im tego słodkiego łyku. Ale jeśli nie możesz dostać mrożonego napoju w lokalnej restauracji, piwo korzenne to kolejna opcja w tajnym menu Chick-fil-A (na Szeroko otwarte jedzenie ). Może nie jest dokładnie to samo, ale ten hack napoju też jest smaczny. Możesz też zamówić napój i IceDream, aby stworzyć własną kreację z mrożonym napojem.

Tasty Chick-fil-A menu hacki, które zawsze są ucztą

Chick-fil-A posiłek Bloomberg/Getty Images

Podczas gdy klasyczna kanapka z kurczakiem Chick-fil-A nigdy nie wyjdzie z mody, hacki w menu mogą sprawić, że każda rutyna żywieniowa nie będzie mdła. Tak jak pozycje menu sezonowe lub z limitowanej edycji mogą zachęcić gości do specjalnej wizyty, tak hack menu jest spełnieniem marzeń smakoszy. Od tego mrożonego napoju po samą świadomość, że możesz kupić worek lodu z restauracji (per Wiadomości Yahoo ), kto nie chce pokazać swojej wiedzy poufnych za pomocą opcji menu poza skryptem?Chociaż Chick-fil-A oficjalnie twierdzi, że nie ma tajnego menu, KurczakDrut zgłasza, że ​​ma rekomendacje, które goście mogą tworzyć samodzielnie. Od kanapek z ciasteczkami IceDream po wskazówki i dodawanie sera do kanapki, opcji jest wiele. Prawdę mówiąc, wiele tajnych hacków do menu polega po prostu na dostosowywaniu określonej pozycji menu. To zamówienie nie wymaga tajnego hasła ani uścisku dłoni. To po prostu jedzenie, które chcesz przygotować tak, jak chcesz. Czy ten pomysł to naprawdę tajemnica czy hack? Może ta koncepcja jest naprawdę najlepiej strzeżoną tajemnicą.