Ten wirusowy hack TikTok zmieni sposób, w jaki robisz puree ziemniaczane

Maślane tłuczone ziemniaki w misce

Puree ziemniaczane są jednym z najbardziej pocieszających dań na świecie. Idealnie komponuje się ze stekiem, indykiem, a nawet obfitą porcją warzyw. Choć to danie jest satysfakcjonujące, warto mieć listę przydatnych wskazówek, gdy nadejdzie czas na przygotowanie najbardziej kremowej i gładszej miski tłuczone ziemniaki dla firmy, prawda? Mile widziane jest wszystko, co sprawi, że danie będzie jeszcze smaczniejsze.


Domowi kucharze mają wiele przydatnych wskazówek, jeśli chodzi o przygotowywanie pysznych puree ziemniaczanego od podstaw. Na przykład rekompensator wskazał, że jeśli naprawdę chcesz zrobić tłuczone ziemniaki dobrze, powinieneś udoskonalić ilość masła i sera w swoim przepisie. Szczypiorek jest również dobrym dodatkiem do dania. Inny komentator Reddit napisał: „Zmienia zasady gry: ugotuj ziemniaki w mleku zamiast w wodzie. I tak, [dodaj] całe masło”. Ciekawy.Do chóru tłuczonych ziemniaków dołączył jeden użytkownik TikTok, którego wirusowa sztuczka na idealne tłuczone ziemniaki uzyskała ostatnio ponad 97 000 wyświetleń (poprzez TIK Tok ). Ta wskazówka jest bardzo przydatna i zdecydowanie warta wypróbowania. Oto, co musisz wiedzieć.
Ta sztuczka TikTok wykorzystuje wywar z kurczaka do gotowania ziemniaków

Miska tłuczonych ziemniaków

Jak donosi Kanał buzzów , użytkownik TikTok z Teksasu o nazwie Jourdyn „Jeaux” Parks został ostrzeżony, że wiele osób gotuje ziemniaki ze zwykłą wodą podczas przygotowywania tłuczonych ziemniaków. Według Parks jest to błąd, która zaczęła nakręcić film i wyjaśnić, co robi, aby przygotować idealną miskę tłuczonych ziemniaków (poprzez TIK Tok ).

Po pierwsze, Parks nie obiera ziemniaków i po prostu używa olej z awokado na nich zamiast. Dodaje połówki ziemniaków do garnka, który ma – poczekaj na to – wodę, sól morską i bulion z kurczaka . Lub bulion wołowy. Ty wybierasz.Parki powiedziały Kanał buzzów że wiedziała, że ​​wielu domowych kucharzy używa zwykłej wody, ale wiedziała, że ​​jej sztuczka sprawia, że ​​wszystko jest lepsze i bardziej aromatyczne. Zastanawiała się głośno, dlaczego ludzie nie używają bardziej atrakcyjnych opcji, takich jak rosół z kurczaka, aby uzyskać najlepsze smaki. Powiedziała: „Zasmakowałam różnicy [między zwykłą wodą a ziemniakami gotowanymi w bulionie] i szczerze mówiąc, mogę cieszyć się obydwoma. Zdecydowanie wolę je z bulionem, a moje z bulionem. Chcesz sam wypróbować tę sztuczkę?